Bilkent Hakkında
Akademik
Öğrenci İşleri
İdari Birimler
Kampüste Yaşam
Bilgi Teknolojileri
Bilkent Senfoni Orkestrası
Bilkent Kütüphanesi
Uluslararası Öğrenciler
Değişim Programları 
 
Rehber
A - Z Dizin
   
 
Girişler:
 Bilkent Öğrencileri
 Akademik ve İdari
 Personel
 Mezunlar
 Ziyaretçiler
   

 
 
     

BÖLÜM TEMSİLCİLİĞİ ADAY LİSTESİ

Eğitim Bilimleri Enstitüsü
Eğitim Bilimleri İsmail Çağrı Dağlı
Ekonomi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü
Arkeoloji Bahattin İpek
Grafik Tasarım Chien Yang Erdem
Hukuk Ersin Erdoğan
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Seçkin Sağıroğlu
İktisat Gülserim Özcan
İletişim ve Tasarım Remzi Uğur Özger
İşletme Cahit Taha İspir
İşletme Eser Ekin Orhan
Konferans Tercümanlığı Nihal Zemheri
Müzik  
Siyaset Bilimi Mehmet Volkan Kaşıkçı
Türk Edebiyatı Hilal Gaye İnce
Tarih  
Uluslararası İlişkiler Sevcan Birdal
Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü
Bilgisayar Mühendisliği Ateş Akaydın
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği İsmail Uyanık
Endüstri Mühendisliği Haşim Özlü
Fizik Aydan Yeltik
Kimya Gözde Barım
Makine Mühendisliği Haydar Aydın Karakaş
Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Tolga Tarkan Ölmez
Matematik  
Moleküler Biyoloji ve Genetik  
Eğitim Fakültesi
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Ahmet Tutar
Fen Fakültesi
Fizik Özgür Yatmaz
Kimya Batuhan Kav
Kimya Fatih Ulugedik
Kimya Muammer Yusuf Yaman
Matematik Sedat Ersoy
Matematik Erdi Mertcan Karagöz
Matematik Barış Yılmaz
Moleküler Biyoloji ve Genetik Ezgi Bulca
Moleküler Biyoloji ve Genetik Tugay Göl
Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
Grafik Tasarım Gülce Boyav
Grafik Tasarım Buğra Kantar
Güzel Sanatlar Bengisu Ateş
Güzel Sanatlar Kıvanç Öztüre
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Mehmet Kazezoğlu
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Cem Özuğur
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Yiğiter Ülker
İletişim ve Tasarım Deniz Cebeci
İletişim ve Tasarım Burcu Erdoğan
Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Ece Höker
Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Ahmet Resul Öden
Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi Kartal Tanyeli
Hukuk Fakültesi
Hukuk Onur Boyacı
Hukuk Abdülmuttalib Gül
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İktisat Alp Hitit
İktisat Alper Hücümenoğlu
İktisat Ömer Karaduman
İktisat Müge Taze
Psikoloji Ela Serpil Evliyaoğlu
Psikoloji Buse Kaya
Psikoloji Barış Sevi
Psikoloji Hazan Şahnaoğlu
Siyaset Bilimi Yağız Aydın
Siyaset Bilimi Levent Coşkun
Siyaset Bilimi Zafer Demir
Siyaset Bilimi Yaşar Furkan Uzun
Siyaset Bilimi Elif Yılmaz
Uluslararası İlişkiler Berke Ali Dalmış
Uluslararası İlişkiler Hüseyin Karabacak
Uluslararası İlişkiler Hasan Batuhan Karabulut
İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi
Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Hasan Gökhun Çilingir
Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Enise Özlem Erecekler
Arkeoloji Emir Volkan Başel
Arkeoloji Zeynep Kuşdil
Felsefe Buğra Güngör
Felsefe Semih Erdem Şahnaoğlu
Felsefe İlayda Ulaş
İngiliz Dili ve Edebiyatı Yudum Perihan Nesrin Cemre Alak
İngiliz Dili ve Edebiyatı Dilara Sayat
İşletme Fakültesi
İşletme Emrah Barlın
İşletme Alican Gül
İşletme Mahmut Mustafa Tandoğan
Mühendislik Fakültesi  
Bilgisayar Mühendisliği Nisa Elif Aydın
Bilgisayar Mühendisliği Onur Şahindur
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Caner Asbaş
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Zülal Aydın
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Ömer Faruk Karaayvaz
Endüstri Mühendisliği Burak Gökhan Sünbül
Endüstri Mühendisliği Mehmet Buğra Ünalan
Makine Mühendisliği Batuhan Büyükbaş
Makine Mühendisliği Çağrı Saraçoğlu
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi
Müzik Emir Kutay Koçak
Müzik Burcu Ramazanoğlu
Tiyatro Aytek Şayan
Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu
Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Mustafa Karaman
Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Umut Bora Yurdabayrak
İşletme Bilgi Yönetimi Hakan Gegez
İşletme Bilgi Yönetimi Yunus Emre Önürme
İşletme Bilgi Yönetimi Fatih Sakınan
Turizm ve Otel İşletmeciliği Ilgar Horasanlı
Turizm ve Otel İşletmeciliği Salim Toprak
Uygulamalı Yabancı Diller Yüksekokulu
Bankacılık ve Finans Miran Bacgeroğlu
Bankacılık ve Finans Ozan Cinnioğlu
Bankacılık ve Finans Aynur Özlem
Muhasebe Bilgi Sistemleri Hacı Faruk Şahin
Muhasebe Bilgi Sistemleri Gökhan Yıldırım
Mütercim - Tercümanlık Metehan Altuntaş
Mütercim - Tercümanlık Gizem Karaca
Mütercim - Tercümanlık Mehmet Emin Pamuk
Bilgisayar Teknolojisi ve Büro Yönetimi Meslek Yüksekokulu
Bilgisayar Programcılığı Demet Batmaz
Bilgisayar Programcılığı İlteriş Karakuş
Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı  
İşletme Yönetimi Mert Güldiken
İşletme Yönetimi Gökhan Gürcan
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları  
İngiliz Dili Meslek Yüksekokulu
Uygulamalı İngilizce Türkçe Çevirmenliği Anılcan Akalp
Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu
Ağırlama Hizmetleri
Ufuk Çifci