2012 Seçim Sonuçları ve Seçim Yapılacak Bölümler



FEN FAKÜLTESİ (FF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
FİZİK (PHYS) 1 116 13 11.21
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Özgür Yatmaz
Aldığı Oy: 13
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
KİMYA (CHEM) 3 152 95 62.50
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Batuhan Kav
Aldığı Oy: 63
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
MATEMATİK (MATH) 3 164 85 51.83
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Erdi Mertcan Karagöz
Aldığı Oy: 62
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (MBG) 2 220 70 31.82
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ezgi Bulca
Aldığı Oy: 61
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ (MF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (CS) 2 727 252 34.66
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Nisa Elif Aydın
Aldığı Oy: 150
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (EE) 3 727 451 62.04
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Caner Asbaş
Aldığı Oy: 254
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (IE) 2 797 500 62.74
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Mehmet Buğra Ünalan
Aldığı Oy: 302
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (ME) 2 265 144 54.34
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Çağrı Saraçoğlu
Aldığı Oy: 102
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak




İNSANİ BİLİMLER VE EDEBİYAT FAKÜLTESİ (İBEF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI (AMER) 2 127 98 77.17
1.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Hasan Gökhun Çilingir
Aldığı Oy: 62
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
ARKEOLOJİ (HART) 2 73 42 57.53
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Zeynep Kuşdil
Aldığı Oy: 31
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
FELSEFE (PHIL) 3 70 27 38.57
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Buğra Güngör
Aldığı Oy: 12
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (ELIT) 2 110 77 70.00
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Yudum Perihan Nesrin Cemre Alak
Aldığı Oy: 54
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
MÜTERCİM - TERCÜMANLIK (TRIN) 3 175 97 55.43
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Mehmet Emin Pamuk
Aldığı Oy: 65
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak




İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ (İİSBF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
İKTİSAT (ECON) 4 687 351 51.09
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Müge Taze
Aldığı Oy: 112
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
PSİKOLOJİ (PSYC) 4 224 139 62.05
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ela Serpil Evliyaoğlu
Aldığı Oy: 77
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
SİYASET BİLİMİ (POLS) 5 471 237 50.32
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Zafer Demir
Aldığı Oy: 83
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
ULUSLARARASI İLİŞKİLER (IR) 3 734 399 54.36
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Hasan Batuhan Karabulut
Aldığı Oy: 199
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




İŞLETME FAKÜLTESİ (İF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
İŞLETME (MAN) 3 824 473 57.40
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Mahmut Mustafa Tandoğan
Aldığı Oy: 275
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak




EĞİTİM FAKÜLTESİ (EF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ (CTE) 1 103 35 33.98
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ahmet Tutar
Aldığı Oy: 34
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




MÜZİK VE SAHNE SANATLARI FAKÜLTESİ (MSSF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
MÜZİK (MUS) 2 60 47 78.33
1.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Burcu Ramazanoğlu
Aldığı Oy: 25
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
TİYATRO (THEA) 1 34 12 35.29
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Aytek Şayan
Aldığı Oy: 11
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak




HUKUK FAKÜLTESİ (HF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
HUKUK (LAW) 2 838 576 68.74
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Abdülmuttalib Gül
Aldığı Oy: 289
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU (TOMYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
AĞIRLAMA HİZMETLERİ (THS) 1 20 8 40.00
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ufuk Çifci
Aldığı Oy: 8
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BÜRO YÖNETİMİ M.Y.O. (BTBYMYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (CTP) 2 36 26 72.22
1.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Demet Batmaz
Aldığı Oy: 21
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
BÜRO HİZMETLERİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (BM) Aday olmadığı için seçim yapılmadı. Yapılacak
İŞLETME YÖNETİMİ (CAD) 2 46 28 60.87
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Gökhan Gürcan
Aldığı Oy: 21
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (CAA) Aday olmadığı için seçim yapılmadı. Yapılacak




UYGULAMALI TEKNOLOJİ VE İŞLETMECİLİK YÜKSEKOKULU (UTİYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
AĞIRLAMA HİZMETLERİ (THM) 2 278 193 69.42
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ilgar Horasanlı
Aldığı Oy: 101
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ (CTIS) 2 422 283 67.06
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Mustafa Karaman
Aldığı Oy: 175
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ (BIM) 3 286 196 68.53
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Fatih Sakınan
Aldığı Oy: 79
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




UYGULAMALI YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU (UYDYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
BANKACILIK VE FİNANS (BF) 3 209 106 50.72
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Miran Bacgeroğlu
Aldığı Oy: 64
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ (ACC) 2 119 81 68.07
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Hacı Faruk Şahin
Aldığı Oy: 41
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak




GÜZEL SANATLAR, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ (GSTMF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
GRAFİK TASARIM (GRA) 2 118 53 44.92
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Buğra Kantar
Aldığı Oy: 31
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
GÜZEL SANATLAR (FA) 2 9 6 66.67
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Kıvanç Öztüre
Aldığı Oy: 6
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (IAED) 3 627 416 66.35
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Mehmet Kazezoğlu
Aldığı Oy: 178
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
İLETİŞİM VE TASARIM (COMD) 2 222 123 55.41
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Deniz Cebeci
Aldığı Oy: 78
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ (LAUD) 3 164 114 69.51
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ahmet Resul Öden
Aldığı Oy: 68
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
MİMARLIK (ARCH) Aday olmadığı için seçim yapılmadı. Yapılacak




İNGİLİZ DİLİ MESLEK YÜKSEKOKULU (İDMYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
UYGULAMALI İNGİLİZCE - TÜRKÇE ÇEVİRMENLİK (ETS) 1 18 2 11.11
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Anılcan Akalp
Aldığı Oy: 2
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü (MFBE)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (Lisansüstü) (CS) 1 126 14 11.11
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ateş Akaydın
Aldığı Oy: 14
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (Lisansüstü) (EE) 1 137 4 2.92
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
İsmail Uyanık
Aldığı Oy: 4
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (Lisansüstü) (IE) 1 63 13 20.63
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Haşim Özlü
Aldığı Oy: 13
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
FİZİK (Lisansüstü) (PHYS) 1 46 1 2.17
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Aydan Yeltik
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
KİMYA (Lisansüstü) (CHEM) 1 21 6 28.57
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Gözde Barım
Aldığı Oy: 6
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (Lisansüstü) (ME) 1 13 2 15.38
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Haydar Aydın Karakaş
Aldığı Oy: 2
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
MALZEME BİLİMİ VE NANOTEKNOLOJİ (Lisansüstü) (MSN) 1 82 3 3.66
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Tolga Tarkan Ölmez
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
MATEMATİK (Lisansüstü) (MATH) Aday olmadığı için seçim yapılmadı. Yapılacak
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (Lisansüstü) (MBG) Aday olmadığı için seçim yapılmadı. Yapılacak




Ekonomi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü (ESBE)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
ARKEOLOJİ (Lisansüstü) (HART) 1 13 2 15.38
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Bahattin İpek
Aldığı Oy: 2
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
GRAFİK TASARIM (Lisansüstü) (GRA) 1 22 1 4.55
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Chien Yang Erdem
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
HUKUK (Lisansüstü) (LAW) 1 37 7 18.92
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ersin Erdoğan
Aldığı Oy: 7
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (Lisansüstü) (IAED) 1 16 4 25.00
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Seçkin Sağıroğlu
Aldığı Oy: 4
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
İKTİSAT (Lisansüstü) (ECON) 1 47 1 2.13
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Gülserim Özcan
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
İLETİŞİM VE TASARIM (Lisansüstü) (COMD) 1 17 1 5.88
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Remzi Uğur Özger
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
İŞLETME (Lisansüstü) (MAN) 2 142 32 22.54
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Eser Ekin Orhan
Aldığı Oy: 24
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
KONFERANS TERCÜMANLIĞI (Lisansüstü) (CINT) 1 2 2 100.00
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Nihal Zemheri
Aldığı Oy: 2
Oy Dağılımı
 
Yapılacak
MÜZİK (Lisansüstü) (MUS) Aday olmadığı için seçim yapılmadı. Yapılacak
SİYASET BİLİMİ (Lisansüstü) (POLS) 1 58 9 15.52
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Mehmet Volkan Kaşıkçı
Aldığı Oy: 9
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
TARİH (Lisansüstü) (HIST) Aday olmadığı için seçim yapılmadı. Yapılacak
TÜRK EDEBİYATI (Lisansüstü) (EDEB) 1 51 9 17.65
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Hilal Gaye İnce
Aldığı Oy: 9
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak
ULUSLARARASI İLİŞKİLER (Lisansüstü) (IR) 1 57 6 10.53
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Sevcan Birdal
Aldığı Oy: 6
Oy Dağılımı
 
Yapılacak




Eğitim Bilimleri Enstitüsü (EBE)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu 2013
Seçim Durumu
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ (Lisansüstü) (EBE) 1 148 12 8.11
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
İsmail Çağrı Dağlı
Aldığı Oy: 12
Oy Dağılımı
 
Yapılmayacak