2013 Bölüm Temsilcileri Seçimi Sonuçları



FEN FAKÜLTESİ (FF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
KİMYA (CHEM) 2 145 51 35.17
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Tuluhan Olcayto Çolak
Aldığı Oy: 43
Oy Dağılımı
 
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (MBG) 2 213 67 31.46
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Esra Al
Aldığı Oy: 64
Oy Dağılımı
 




İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ (İİSBF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
İKTİSAT (ECON) 2 676 319 47.19
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Gizem Semiz
Aldığı Oy: 172
Oy Dağılımı
 
PSİKOLOJİ (PSYC) 3 247 164 66.40
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Tuna Öztürk
Aldığı Oy: 84
Oy Dağılımı
 
SİYASET BİLİMİ (POLS) 4 543 266 48.99
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ergin Esendemir
Aldığı Oy: 143
Oy Dağılımı
 
ULUSLARARASI İLİŞKİLER (IR) 2 727 285 39.20
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Efe Yavuzer
Aldığı Oy: 202
Oy Dağılımı
 




EĞİTİM FAKÜLTESİ (EF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ (CTE) 2 80 45 56.25
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Özge Dulkadiroğlu
Aldığı Oy: 23
Oy Dağılımı
 




HUKUK FAKÜLTESİ (HF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
HUKUK (LAW) 4 868 549 63.25
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Muhammed Yasir Şen
Aldığı Oy: 181
Oy Dağılımı
 




TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU (TOMYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
AĞIRLAMA HİZMETLERİ (THS) 1 11 1 9.09
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Doruk Eröncel
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 




BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BÜRO YÖNETİMİ M.Y.O. (BTBYMYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (CTP) 1 17 2 11.76
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Serhan Maknik
Aldığı Oy: 2
Oy Dağılımı
 
BÜRO HİZMETLERİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (BM) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.
İŞLETME YÖNETİMİ (CAD) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (CAA) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.




UYGULAMALI TEKNOLOJİ VE İŞLETMECİLİK YÜKSEKOKULU (UTİYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ (BIM) 2 271 160 59.04
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Dursun Arı
Aldığı Oy: 84
Oy Dağılımı
 




GÜZEL SANATLAR, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ (GSTMF)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (IAED) 2 648 362 55.86
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Yiğiter Ülker
Aldığı Oy: 247
Oy Dağılımı
 
İLETİŞİM VE TASARIM (COMD) 1 213 11 5.16
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Mustafa Akçelik
Aldığı Oy: 8
Oy Dağılımı
 
KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARİSİ (LAUD) 2 170 88 51.76
2.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Can Sucak
Aldığı Oy: 45
Oy Dağılımı
 
MİMARLIK (ARCH) 2 57 29 50.88
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Oğulcan Suluçay
Aldığı Oy: 22
Oy Dağılımı
 




İNGİLİZ DİLİ MESLEK YÜKSEKOKULU (İDMYO)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
UYGULAMALI İNGİLİZCE - TÜRKÇE ÇEVİRMENLİK (ETS) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.




Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü (MFBE)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (Lisansüstü) (IE) 2 54 4 7.41
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Seçil Sözüer
Aldığı Oy: 3
Oy Dağılımı
 
KİMYA (Lisansüstü) (CHEM) 1 21 1 4.76
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ebrima Tunkara
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (Lisansüstü) (ME) 1 9 3 33.33
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Samad Nadimi Bavil Oliaei
Aldığı Oy: 3
Oy Dağılımı
 
MATEMATİK (Lisansüstü) (MATH) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (Lisansüstü) (MBG) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.




Ekonomi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü (ESBE)
Bölüm Aday Sayısı Seçmen Sayısı Kullanılan Oy Sayısı Katılım Yüzdesi Seçim Durumu
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (Lisansüstü) (IAED) 1 22 9 40.91
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Ümmüşan Selin Hilal
Aldığı Oy: 9
Oy Dağılımı
 
İŞLETME (Lisansüstü) (MAN) 1 141 1 0.71
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Alp Eren Kaplan
Aldığı Oy: 1
Oy Dağılımı
 
KONFERANS TERCÜMANLIĞI (Lisansüstü) (CINT) 1 3 2 66.67
3.Gün Sonuçlandı
Kazanan Aday
Demet Orhan
Aldığı Oy: 2
Oy Dağılımı
 
MÜZİK (Lisansüstü) (MUS) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.
TARİH (Lisansüstü) (HIST) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.
ULUSLARARASI İLİŞKİLER (Lisansüstü) (IR) Aday olmadığı için seçim yapılmadı.