| Yurtlarımız | Hizmet ve Olanaklar | Yurt Ücretleri | Yurtlarımıza Başvuru | Yurt Başvuru Takvimi | Yaz Döneminde Konaklama | Misafirhanede Konaklama | İlke ve Kurallar | Sıkça Sorulan Sorular | Yurt Yönetimi ile İletişim | ENGLISH |

 

Yurt Yönetimiyle İletişim

Yurtlardaki hizmetler deneyimli yurt müdürleri ve yurt görevlilerinin yönetiminde kesintisiz 24 saat sürdürülmektedir.







Yurtlar Müdürü:
Ahmet Tevfik HAMAMCI - tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr - Tel: 290 4002

Yurtlar Müdür Yardımcısı:
Tacettin KÜÇÜK - tacettin@bilkent.edu.tr - Tel: 290 4003, 7385

Yurt Müdürleri:
Hilal ÖZCAN - hguven@bilkent.edu.tr - Tel: 290 5110
Tanju MALÇOK - tmalcok@bilkent.edu.tr - Tel: 290 4147, 4148
Ahmet EROL - aerol@bilkent.edu.tr - Tel: 290 3231, 4004


Bakım Onarım ve Lojistik Destek Görevlisi:
Ümit Orçun ALPTEKİN - orcun.alptekin@bilkent.edu.tr - Tel: 290 4007, 4003

Nöbetçi Müdür (Tatil günlerinde ve mesai saatleri dışındaki zamanlarda) - Tel: 290 4006


Yurt İdari Amiri:
Safiye METİN - safiye@bilkent.edu.tr - Tel: 290 5283

Yurt İdari Sorumluları:
Pembe TEKYILDIZ - pembe@bilkent.edu.tr - Tel: 290 5271, 5317
Naciye HÜSEYİNOĞLU - naciyeh@bilkent.edu.tr - Tel: 290 4121, 4122


Yurt İdari Sorumlu Yardımcıları:
Fikriye EYLEN - eylen@bilkent.edu.tr – Tel: 290 3232
Salim AYDOS – yurt71-74@bilkent.edu.tr – Tel: 290 4168, 4114
Faruk İÇKE – yurt91@bilkent.edu.tr – Tel: 290 5136, 5137
Özgür YILMAZ - ozgur.yilmaz@bilkent.edu.tr –Tel: 290 4003 - 4016
Turgay GÜNEŞ - turgay.gunes@bilkent.edu.tr –Tel: 290 4075, 4067
Yasemin Gürbüz ÖZTÜRK - ygurbuz@bilkent.edu.tr –Tel: 290 4082, 4004
Metin SEVİMLİ - sevimli@bilkent.edu.tr –Tel: 290 3232, 3236
Nafiye ŞAHİN - nafiye@bilkent.edu.tr–Tel: 290 4110, 4010
Mehmet ACARSOY - macarsoy@bilkent.edu.tr–Tel: 290 4149, 4148

Yurtlar Müdürlüğü Ofis Şefi:
Halil SANCAK - hsancak@bilkent.edu.tr
Tel: 290 4003, 4017

Yurtlar Müdürlüğü Ofis Personeli:
Şirin TEKE - sirint@bilkent.edu.tr 
Tel: 290 4003, 4015 


Yurtlar Danışma Telefonları: (PDF)


Yurtlarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki telefonlara başvurabilirsiniz:
Kampüs Dışı : (312) 290 4002 - 290 4003 - 290 4005 - 266 4475
Kampüs İçi : 4002 - 4003 - 4005
E-Posta: yurt@bilkent.edu.tr


Yurtlar Müdürlüğü Yazışma Adresi:
Bilkent Üniversitesi
Yurtlar Müdürlüğü 06800, Bilkent / ANKARA
Faks: (312) 266 4069 

 

 



| Ana Menü | E-Posta | Bilkent Üniversitesi Ana Sayfası |