STAFF
 
SPRING FESTIVAL 2017
 
 
 
 
 
 
STUDENT UNION

STUDENT UNION ELECTIONS AND ELECTION CALENDAR
 
STUDENT UNION CLUBS
 
SOCIAL RESPONSIBILITY CENTER
 

RADIO BİLKENT

 
 

May 5, 6 Spring Festival
and
May 7 Homecoming Program

5 May 2017, Friday

SAAT
TIME
ETKİNLİK
ACTIVITY
GERÇEKLEŞTİREN
CREATOR
YER
VENUE
10:00-11:00 Yoga BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
12:30 Gösteri / İp İnişi
Show / Abseiling
Doğa Sporları Topluluğu
Outdoor Sports Society
GSTMF
FF Building
Öğlen
Noon
Açılış / Dans Gösterisi
Opening / Dance Show
Eşli Danslar Kulübü
Ballroom Dance Club 
Sahne
Stage
Öğlen
Noon
Radyo Bilkent Yayın
Radio Bilkent Broadcast
Radyo Bilkent
Radio Bilkent
Sahne
Stage
13:30-14:30 En Güçlü Kim?
Who is the most powerful?
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:30-17:30 Dart Turnuvası
Dart Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:30-17:30 Masa Tenisi Turnuvası
Table Tennis Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:30-17:30 Voleybol Turnuvası
Volleyball Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
15:30-16:30 Top Sektirme
Bouncing Ball
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
17:30-17:45 Dans Gösterisi
Dance Show
Eşli Danslar Kulübü
Ballroom Dance Club
Sahne
Stage
17:45-17:55 Dans Gösterisi
Dance Show
Modern Dans Topluluğu
Modern Dance Society
Sahne
Stage
18:00 Sergi Açılışı / Bilkent Kadınları
Exhibition Opening / Women of Bilkent
Renkli Düşün Kulübü
Think Colorfully Club
FF Binası B Blok
FF Building B Block
18:00-21:00 Radyo Bilkent Open Air Party
Radio Bilkent Open Air Party
Radyo Bilkent
Radio Bilkent
Sahne
Stage
20:00-22:00 Konser / Klasik Türk Müziği
Concert / Classical Turkish Music 
Klasik Türk Müziği Topluluğu
Classical Turkish Music Society
C Blok Amfi
C Block Amphi
21:00-23:00 Konser / Duman
Concert / Duman
Bahar Şenliği Organizasyon Komitesi
Spring Fest Organization Committee
Odeon
Odeon
Gün boyu
All day
Kamera Şakası & Eğlenceli Oyunlar
Candid Camera & Funny Games
Mizah ve Kültür Topluluğu
Humor and Culture Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Masaüstü Oyunları
Table Games
Masaüstü Oyunları Topluluğu
Table Games Society
Sahne Arkası
Behind the Stage
Gün boyu
All day
Go-Kart Go-Kart Kulübü
Go-Kart Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Hazine Avı
Treasure Hunt
Bilim Kurgu ve Fantezi Topluluğu
Science Fiction and Fantasy Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
E-spor Turnuvaları
E-sports Tournament
E-sporlar Topluluğu
E-sports Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Röportajlar
Interviews 
Medya Topluluğu
Media Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Edebiyat Şenliği
Literature Fest
Edebiyat Topluluğu
Literature Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Kahve Standı
Coffee Stand
Kahve Kulübü
Coffee Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
MES Standı
MES Stand
Makine Mühendisleri Topluluğu
Mechanical Engineering Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Gösteri / İp Yürüyüşü
Show / Slackline&Longline
Doğa Sporları Topluluğu
Outdoor Sports Society
Marmara Restoran Yanı
Next to Marmara Restaurant
Gün boyu
All day
Fotoğraf Çekimi
Taking Photo
Fotoğrafçılık Kulübü
Photography Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Snitch'i Yakalama ve Quaffle'ı Sayı Atma
Catch the Snitch and Goal the Quaffle
Quidditch Topluluğu
Quidditch Society
Ç.A.
F.A.

 

6 May 2017, Saturday

SAAT
TIME
ETKİNLİK
ACTIVITY
GERÇEKLEŞTİREN
CREATOR
YER
VENUE
10:00-11:00 Yoga BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
12:30 Gösteri / İp İnişi
Show / Abseiling
Doğa Sporları Topluluğu
Outdoor Sports Society
GSTMF
FF Building
12:30-13:30 Konser 1
Concert 1
Müzik Kulübü
Music Club
Sahne
Stage
13:30-14:00 Konser / Serçev
Concert / Serçev
Toplumsal Duyarlılık Projeleri
Social Responsibility Projects
Sahne
Stage
14:00-15:00 Konser 2
Concert 2
Müzik Kulübü
Music Club
Sahne
Stage
14:00-15:00 En Güçlü Kim?
Who is the most powerful?
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:30-17:30 Masa Tenisi Turnuvası
Table Tennis Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:30-17:30 Voleybol Turnuvası
Volleyball Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
15:00-16:00 Konser 3
Concert 3
Müzik Kulübü
Music Club
Sahne
Stage
15:30-16:30 Top Sektirme
Bouncing Ball
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
15:30-17:30 Dart Turnuvası
Dart Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
16:00-16:30 Gösteri / Judo
Show / Judo
Judo Kulübü
Judo Club
Ç.A.
F.A.
16:00-17:00 Zumba Fitness & Poundfit BESM
Sports Center
Sahne
Stage
16:00-19:00 Eğlenceli Oyunlar
Outdoor Games
Uluslararası Öğrenciler Kulübü
International House Club
Ç.A.
F.A.
16:30-17:00 Gösteri / Aikido
Show / Aikido
Aikido Topluluğu
Aikido Society
Ç.A.
F.A.
17:00-18:00 Konser / HighTea
Concert / HighTea
Bahar Şenliği Organizasyon Komitesi
Spring Fest Organization Committee
Sahne
Stage
18:00-19:00 Müzikal Gösterisi
Musical Show
Müzikal Topluluğu
Musical Society
Sahne
Stage
18:30-20:30 Tiyatro Oyunu / Bay Kolpert
Play / Mr. Kolpert
Tiyatro Kulübü
Theatre Club
C Blok Amfi
C Block Amphi
19:00-20:00 Konser 4
Concert 4
Müzik Kulübü
Music Club
Sahne
Stage
21:00-23:00

Konser / Sertab Erener
Concert / Sertab Erener

Bahar Şenliği Organizasyon Komitesi
Spring Fest Organization Committee
Odeon
Odeon
Gün boyu
All day
Kamera Şakası & Eğlenceli Oyunlar
Candid Camera & Funny Games
Mizah ve Kültür Topluluğu
Humor and Culture Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Sergi / Bilkent Kadınları
Exhibition / Women of Bilkent
Renkli Düşün Kulübü
Think Colorfully Club
FF Binası B Blok
FF Building B Block
Gün boyu
All day
Masaüstü Oyunları
Table Games
Masaüstü Oyunları Topluluğu
Table Games Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Go-Kart Go-Kart Kulübü
Go-Kart Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Gösteri / Gymkhana
Show / Gymkhana
Motosiklet Topluluğu
Riders of Bilkent
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Hazine Avı
Treasure Hunt
Bilim Kurgu ve Fantezi Topluluğu
Science Fiction and Fantasy Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
E-spor Turnuvaları
E-sports Tournament
E-sporlar Topluluğu
E-sports Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Edebiyat Şenliği
Literature Fest
Edebiyat Topluluğu
Literature Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Fotoğraf Çekimi
Taking Photo 
Fotoğrafçılık Kulübü
Photography Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Kahve Standı
Coffee Stand
Kahve Kulübü
Coffee Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Röportajlar
Interviews 
Medya Topluluğu
Media Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
MES Standı
MES Stand
Makine Mühendisleri Topluluğu
Mechanical Engineering Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Tadım & Mutfak Atölyesi
Tasting & Kitchen Workshop
Gastronomi Topluluğu
Gastronomy Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Gösteri / İp Yürüyüşü
Show / Slackline&Longline
Doğa Sporları Topluluğu
Outdoor Sports Society
Marmara Restoran Yanı
Next to Marmara Restaurant
Gün boyu
All day
Yaratıcı Drama Standı / Doğaçlama, Masallar, Sokak Tiyatrosu
Creative Drama Stand / Improvisation, Tales, Street Theatre
Tiyatro Kulübü
Theatre Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Snitch'i Yakalama ve Quaffle'ı Sayı Atma
Catch the Snitch and Goal the Quaffle
Quidditch Topluluğu
Quidditch Society
Ç.A.
F.A.

 

7 May 2017, Sunday

SAAT
TIME
ETKİNLİK
ACTIVITY
GERÇEKLEŞTİREN
CREATOR
YER
VENUE
13:00-14:00 Konser 5
Concert 5
Müzik Kulübü
Music Club
Sahne
Stage
13:30-14:15 Yoga BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:00-15:00 En Güçlü Kim?
Who is the most powerful?
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:00-15:00 Konser 6
Concert 6
Müzik Kulübü
Music Club
Sahne
Stage
14:00-16:00 Masa Tenisi Turnuvası
Table Tennis Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
14:30 Piyango Çeklişi
Lottary
Organizasyon Komitesi
Organization Committee
Ç.A.
F.A.
14:30-17:30 Voleybol Turnuvası
Volleyball Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
15:00-16:00 Konser 7
Concert 7
Müzik Kulübü
Music Club
Sahne
Stage
15:30-16:00 Dart Turnuvası
Dart Tournament
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
15:30-16:30 Top Sektirme
Bouncing Ball
BESM
Sports Center
Ç.A.
F.A.
16:00-16:30 Zumba Kids BESM
Sports Center
Sahne
Stage
16:30-17:15 Konser / Grup Bilkent
Concert / Grup Bilkent
Organizasyon Komitesi
Organization Committee
Sahne
Stage
17:15-18:00 Konser / Erin Maloney
Concert / Erin Maloney
Organizasyon Komitesi
Organization Committee
Sahne
Stage
18:00-19:00 Konser & Dans Gösterisi
Concert & Dance Show
Güney Asya Kültürü Topluluğu
South Asian Culture Society
Sahne
Stage
18:30-20:30 Tiyatro Oyunu / Bay Kolpert
Play / Mr. Kolpert
Tiyatro Kulübü
Theatre Club
C Blok Amfi
C Block Amphi
19:00-20:00 Konser / Triniotes
Concert / Triniotes
Organizasyon Komitesi
Organization Committee
Sahne
Stage
20:00-21:00 Konser / SilverLiners
Concert / SilverLiners
Organizasyon Komitesi
Organization Committee
Sahne
Stage
Gün boyu
All day
Masal Saati
Story Hour
Tiyatro Kulübü
Theatre Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Radyo Bilkent Yayın
Radio Bilkent Broadcast
Radyo Bilkent
Radio Bilkent
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Kamera Şakası & Eğlenceli Oyunlar
Candid Camera & Funny Games
Mizah ve Kültür Topluluğu
Humor and Culture Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Masaüstü Oyunları
Table Games
Masaüstü Oyunları Topluluğu
Table Games Society
Sahne Arkası
Behind the Stage
Gün boyu
All day
Go-Kart Go-Kart Kulübü
Go-Kart Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Hazine Avı
Treasure Hunt
Bilim Kurgu ve Fantezi Topluluğu
Science Fiction and Fantasy Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Röportajlar
Interviews 
Medya Topluluğu
Media Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Edebiyat Şenliği
Literature Fest
Edebiyat Topluluğu
Literature Society
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Kahve Standı
Coffee Stand
Kahve Kulübü
Coffee Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Fotoğraf Çekimi
Taking Photo
Fotoğrafçılık Kulübü
Photography Club
Ç.A.
F.A.
Gün boyu
All day
Gösteri / İp Yürüyüşü
Show / Slackline&Longline
Doğa Sporları Topluluğu
Outdoor Sports Society
Marmara Restoran Yanı
Next to Marmara Restaurant

 

 



| Main Menu | E-Mail | DOS Main Page | Bilkent University Main Page |