2016 - 2017 ÖĞRETİM YILI
ÖĞRENCİ SEMT SERVİSLERİ

STUDENT DISTRICT BUS SCHEDULE

SABAH BİLKENT'E GELİŞ

SEMT SAAT DURAKLAR
KONUTKENT 1 07:30 YEŞİLKÖY SİTESİ
  07:32 KÖYMENLER SİTESİ
  07:35 MAKROMARKET
  07:39 GAYE BÜFESİ
  07:40 MESA TAKSİ
  07:41 8. CADDE EGO DURAKLARI
     
YAŞAMKENT / KONUTKENT 2 07:35 YAŞAMKENT BÜFE
  07:37 YONCA EVLERİ
  07:40 ZİRAAT BANKASI
  07:41 EGO DURAĞI
  07:45 8. CADDE EGO DURAKLARI
     
AHİ MESUT MH-BAĞLICA-KORU SİTESİ 07:15 KÜRŞAT BEY CAD.(1816 Cad.) KENT KONSEYİ ÖNÜ
  07:17 HALK EKMEK FAB.
  07:20 BAĞYUVA CADDESİ
  07:25 BAĞLICA CADDESİ ÇEVRE YOLUNA DOĞRU İŞYERİ SİTESİ
  07:27 BAĞLICA CADDESİ BOLU MANGAL EVİ ÖNÜ
  07:28 BAĞLICA CADDESİ ALTUNBİLEKLER
  07:30 BAĞLICA CADDESİ SİMİT FIRINI
  07:35 MİGROS ÖNÜ
  07:37 FİLİKA PASTAHANESİ
  07:38 KORU SİTESİ ÇIKIŞI METRO DURAĞI
  07:40 ANKARALILAR CADDESİ EGO DURAKLARI GORDİYON İSTİKAMETİ
     
ÇAYYOLU 07:30 ULUDAĞ KEBAP ÖNÜ
  07:35 BANGOBANHU BULVARI EGO DURAĞI
  07:40 10. CADDE EGO DURAĞI
  07:43 SALTOĞLU CADDESİ
  07:45 ANGORA EVLERİ NİZAMİYESİ
     
BEYSUKENT 07:30 FIRAT CADDESİ
  07:32 13. CADDE EGO DURAKLARI
  07:40 ÜMİTKÖY EGO DURAKLARI
     
BATIKENT 07:15 PERA SİTESİ
  07:30 HARBİŞ 1 SİTESİ
  07:40 YÜZME HAVUZU
  07:43 METRO DURAĞI ÖNÜ
  07:50 DETCA SİTESİ
  07:53 OSTİM KAVŞAĞI
  08:00 GİMAT KAVŞAĞI
     
ÇANKAYA / OR-AN ŞEHRİ 07:15 HOŞDERE CAD. 1. EGO DURAĞI
  07:20 HOŞDERE CAD. H. ÖMER TARMAN LİSESİ
  07:21 HOŞDERE CAD. GEMİ EV KARŞISI
  07:22 HOŞDERE CAD. EGO DURAKLARI
  07:25 ANAYASA MAHKEMESİ KARŞISI
  07:27 KİMLİK MAĞAZASI
  07:28 TURAN GÜNEŞ BUL. EGO DURAKLARI
  07:32 OR-AN SİTESİ KAVŞAĞI
  07:38 KONYA YOLU / DİKMEN KAVŞAĞI
  07:39 SKODA ÖNÜ OTOBÜS DURAĞI
  07:40 BALGAT ESKİ DEMİR KÖPRÜ ALTI
  07:41 UFUK ÜNİVERSİTESİ KARŞISI OTOBÜS DURAĞI
     
ÇANKAYA / OR-AN ŞEHRİ 08:10 HOŞDERE CAD. 1. EGO DURAĞI
  08:12 HOŞDERE CAD. H. ÖMER TARMAN LİSESİ 
  08:14 HOŞDERE CAD. GEMİ EV KARŞISI 
  08:18 HOŞDERE CAD. EGO DURAKLARI
  08:25 ANAYASA MAHKEMESİ KARŞISI 
  08:28 KİMLİK MAĞAZASI
  08:35 TURAN GÜNEŞ BUL. EGO DURAKLARI
  08:43 OR-AN SİTESİ KAVŞAĞI
  08:48 KONYA YOLU / DİKMEN KAVŞAĞI
  08:50 SKODA ÖNÜ OTOBÜS DURAĞI 
  08:52 BALGAT ESKİ DEMİR KÖPRÜ ALTI
  08:54 UFUK ÜNİVERSİTESİ KARŞISI OTOBÜS DURAĞI
     
ELVANKENT / SİNCAN / ERYAMAN 07:00 ELVANKENT PEYNİRCİ YANI
  07:02 ELVANKENT TRAFİK IŞIKLARI 1
  07:05 SİNCAN ATARÜRK CAD. EGO DURAKLARI
  07:07 SİNCAN DOLMUŞ SON DURAK
  07:10 AYAŞ CADDESİ EGO DURAKLARI
  07:13 SİNCAN GMK BULVARI EGO DURAĞI
  07:15 MENDERES CADDESİ EGO DURAĞI
  07:17 HARF DEVRİMİ CADDESİ EGO DURAĞI
  07:20 DEVLET MAH. DUMLUPINAR 30 AĞUSTOS CAD.
  07:23 ERYAMAN 3. 4. ETAP TBMM CAD.
  07:25 ERYAMAN SELÇUKLULAR CAD. EGO DURAĞI
  07:27 ERYAMAN 1. ETAP SÖĞÜT CADDESİ EGO DURAĞI
  07:30 ERYAMAN ORHAN BEY CADDESİ EGO DURAĞI
  07:35 ŞEKER FABRİKASI
  07:45 HAVA HASTAHANESİ ÖNÜ EGO DURAĞI
     
KEÇİÖREN / ETLİK 07:10 KIZLARPINARI CADDESİ KUYUBAŞI STAD ÖNÜ
  07:11 KIZLARPINARI CADDESİ FATİH SULTAN MEHMET LİSESİ ÖNÜ
  07:12 KIZLARPINARI CADDESİ İŞ BANKASI ÖNÜ (DUTLUK DURAĞI)
  07:14 NURİ PAMİR CADDESİ HÜSEYİN GÜLLÜOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU ÖNÜ
  07:15 FATİH CADDESİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ YERLEŞKESİ ÖNÜ
  07:16 FATİH CADDESİ BİM ÖNÜ
  07:17 FATİH CADDESİ GELİŞİM DERSHANESİ ÖNÜ (TEPEBAŞI DURAĞI)
  07:22 İNCİRLİ DANİŞMENT EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:25 YUNUS EMRE CADDESİ YUNUS EMRE PARKI KARŞISI EGO DURAĞI
  07:27 YUNUS EMRE CADDESİ NİLÜFER TURİZM ÖNÜ
  07:35 GİRESUN CADDESİ BAĞKUR SİTESİ ÖNÜ
  07:38 HALİL SEZAİ ERKUT CADDESİ ANTARES (PRAKTİKER) ÖNÜ
  07:43 YAHYA KEMAL CADDESİ ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU KARŞISI ÜST GEÇİT ÖNÜ
     
DİKMEN 07:20 DİKMEN CADDESİ METİŞ BLOKLARI ÖNÜ
  07:21 DİKMEN CADDESİ HATÇA ANA KARŞISI EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:22 DİKMEN CADDESİ OPET KARŞISI EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:23 DİKMEN CADDESİ KEKLİKPINARI PTT KARŞISI
  07:25 DİKMEN CADDESİ ÇAĞDAŞ MARKET KARŞISI EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:27 DİKMEN CADDESİ 29 MAYIS HASTANESİ KARŞISI EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:29 DİKMEN CADDESİ ZİRAAT BANKASI ÖNÜ
  07:31 DİKMEN CADDESİ HALI SAHA ÖNÜ
  07:33 DİKMEN CADDESİ YAĞIZ GAYRİMENKUL EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:35 DİKMEN CADDESİ POLİSEVİ EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:37 ÇETİN EMEÇ BULVARI SMS TRAFİK KARŞISI EGO DURAĞI ÖNÜ
  07:39 ÇETİN EMEÇ BULVARI TRAFİK LAMBALARI (SOKULLU GİRİŞİ KARŞISI)
  07:40 ÇETİN EMEÇ BULVARI KİRAMİ REFİA ALEMDAROĞLU LİSESİ KARŞISI
     

 BİLKENT'TEN GİDİŞ

SEMT SAAT DURAKLAR
ÜMİTKÖY / KONUTKENT 1 16:40 DOĞU KAMPÜS SAĞLIK MERKEZİ ÖNÜ
KONUTKENT 1-2 16:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
KORU SİTESİ / ÇAYYOLU 16:40 DOĞU KAMPÜS SAĞLIK MERKEZİ ÖNÜ
BEYSUKENT / ANGORA EVLERİ 16:40 DOĞU KAMPÜS SAĞLIK MERKEZİ ÖNÜ
BATIKENT 16:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
ÇANKAYA / OR-AN ŞEHRİ 16:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
KEÇİÖREN / ETLİK 16:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
SİNCAN / ERYAMAN / BATIKENT 17:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
KORU SİTESİ / KONUTKENT / YAŞAMKENT 17:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
ÜMİTKÖY / BEYSUKENT 17:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
KEÇİÖREN / ETLİK 17:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
DİKMEN 17:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
ÇANKAYA / OR-AN ŞEHRİ 17:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
BAĞLICA / ERYAMAN 17:40 MERKEZ KAMPÜS DOLMUŞ DURAĞI
 

Tel: 290 1774 - 2495 :: :: :: E-posta: ulasim@bilkent.edu.tr :: :: ::http://www.bilkent.edu.tr/~transprt