Bilkent University Logo

Bilkent University Online Directory

K (Surname Index)

Surname Name Title Dept. Ext. Other E-Mail
Kabaoğlu Sevilnaz Nurse SM-M 1666 sevilnaz@bilkent.edu.tr
Kabasakal Zehra Engineer NANOTAM 3961 zehra.kabasakal@bilkent.edu.tr
Kadayıfçılar Sezer Instructor BIM 5061 ksezer@bilkent.edu.tr
Kafadenk Abdullah Technical Specialist UNAM 3551 kafadenk@unam.bilkent.edu.tr
Kafalıgönül Hacı Hulusi Research Assistant Professor UMRAM 3016 hulusi@bilkent.edu.tr
Kafdağlı Tuğçe Specialist NANOTAM 1016 tugce.kafdagli@bilkent.edu.tr
Kahraman Mevlüt Director YİTDB 1220, 1221 2664142,2664168 mevlut@bilkent.edu.tr
Kahraman Orhan Dormitory Staff YM orhan.kahraman@bilkent.edu.tr
Kahveci Enver Team Leader, Engineer UNAM 3504 kahveci@unam.bilkent.edu.tr
Kahyaoğlu Yıldız Administrative Assistant MBG 2240 2665081 yildiz@fen.bilkent.edu.tr
Kalaycıoğlu Hamit Project Researcher UNAM 8072 hamitkal@bilkent.edu.tr
Kale Çetin Security Staff SSGM 1321 kalec@bilkent.edu.tr
Kaleli Serkan Security Staff SSGM 1199 serkan.kaleli@bilkent.edu.tr
Kalender Erol Asst. Director MİDB 8055 kalender@bilkent.edu.tr
Kalender İlker Assistant Professor Doctor ES 3432 kalenderi@bilkent.edu.tr
Kalender Orhan Driver ÇDKM 3169 orhankalender@bilkent.edu.tr
Kalmaz Hüsniye Ticket Booth Supervisor MSSF 1775 kalmaz@bilkent.edu.tr
Kalpaklı Mehmet Assoc. Dean İBEF 2206, 2386 2665102 kalpakli@bilkent.edu.tr
Kamanlı Funda Instructor PREP 5188 fyuksel@bilkent.edu.tr
Kamicaitis Rytis Specialist MUS 1775 rytis.kam@gmail.com
Kamoy İpek Administrative Assistant İF 1276 ipek.kamoy@bilkent.edu.tr
Kanbak Can Engineer NANOTAM 3943 can.kanbak@bilkent.edu.tr
Kandemir Türkan Gizem Asst. Supervisor ÖİM 3210 gizem.kandemir@bilkent.edu.tr
Kansu Güleyse Instructor PREP 5198 guleyse@bilkent.edu.tr
Kantar Cengiz Security Staff SSGM 5588, 1188 cengiz.kantar@bilkent.edu.tr
Kantarcıoğlu Elif Director PREP 5076 kutevu@bilkent.edu.tr
Kantav Ayşe Specialist İLET 5210 kantav@bilkent.edu.tr
Kanyılmaz Zühal Administrative Staff DUHM 1522 zuhal@bilkent.edu.tr
Kaplan Ceren Administrative Staff KİM 1656,2058,2358 ceren.kaplan@bilkent.edu.tr
Kaplan Hüseyin Security Staff SSGM 1410 huseyinkaplan@bilkent.edu.tr
Kaplan Ufuk Support Staff GSTMF 1639
Kaptan Eken Zeynep Instructor PREP 5155 zeken@bilkent.edu.tr
Kaptanoğlu Hakkı Turgay Professor MATH 2101 kaptan@fen.bilkent.edu.tr
Kara Sezerin Laboratory Technician CS 1953 sezerin.kara@bilkent.edu.tr
Kara Tarık Assistant Professor Doctor ECON 1458 ktarik@bilkent.edu.tr
Kara Türkan Mine Instructor ECON 1469 minek@bilkent.edu.tr
Karabacak Naciye Sibel Administrative Assistant MİDB 8056 sibel.karabacak@bilkent.edu.tr
Karabağ Çiğdem Administrative Assistant FA 2961 cigdem.karabag@bilkent.edu.tr
Karabağ İbrahim Administrative Assistant İSYAM 2457 ibrahim.karabag@bilkent.edu.tr
Karabaş Muharrem Dormitories Network Administrator BCC 4099 muharrem@bilkent.edu.tr
Karabudak Halil Baha Instructor HF 3223 baha@bilkent.edu.tr
Karabulut Gizem Dormitory Staff YM 3236, 3232 gizem.karabulut@bilkent.edu.tr
Karaca Hatice Instructor LAUD 1060 hkaraca@bilkent.edu.tr
Karacaören Engin Instructor, Spanish FRL 2476 karaca@bilkent.edu.tr
Karaçoban Bülent Cüneyt Chief of Team SSGM 1576 cbulent@bilkent.edu.tr
Karadağ Tuğçe Asst. Supervisor ÖİM 3124 tugce.karadag@bilkent.edu.tr
Karadaş Ferdi Assistant Professor Doctor CHEM 1997 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Karadaş Yücel Driver YİTDB 1313 karadas@bilkent.edu.tr
Karagöz Ercan Engineer NANOTAM 3976 ercan.karagoz@bilkent.edu.tr
Karagöz Nazile Support Staff AO 1848, 4229 2665124 nazile.karagoz@bilkent.edu.tr
Karagözoğlu Emin Assistant Professor Doctor ECON 1955 karagozoglu@bilkent.edu.tr
Karakaş Hüseyin Security Staff SSGM 1700,1701 hkarakas@bilkent.edu.tr
Karakaya Nebahat Support Staff MF 1254,1628 nebahat.karakaya@bilkent.edu.tr
Karakayalı Nedim Associate Professor Doctor POLS 1855 nedim@bilkent.edu.tr
Karakitapoğlu Aygün Zahide Associate Professor Doctor MAN 2039 zkaygun@bilkent.edu.tr
Karakurt Övünç Engineer UNAM 3523 ovunc@unam.bilkent.edu.tr
Karakuş İdil Engineer NANOTAM 8761 idil.karakus@bilkent.edu.tr
Karakülah İlhan Security Staff SSGM 1700,1701 ilhan.karakulah@bilkent.edu.tr
Karakülah Sinan Satılmış Security Staff SSGM 5348 sinan.karakulah@bilkent.edu.tr
Karaman Ergün Technician UNAM 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Karamullaoğlu Güneş Instructor THM 5008 karamul@tourism.bilkent.edu.tr
Karaoğlan Emrullah Asst. Director MİDB 8053 karao@bilkent.edu.tr
Karaşan Ezhan Dean MF 1208 2664133 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
Karaşan Oya Professor IE 1409 karasan@bilkent.edu.tr
Karataş Serkan Dormitory Staff YM 4149, 4148 serkan.karatas@bilkent.edu.tr
Karateke Sadettin Technician PHYS 1271 ksadettin@fen.bilkent.edu.tr
Karatekelioğlu Deniz Administrative Assistant FAE 2474 karatekelioglu@bilkent.edu.tr
Karatutlu Ali Project Engineer (113A055) UNAM 3501 ali@unam.bilkent.edu.tr
Kargal Hakan User Service Support Staff BCC 5199 hakan@bilkent.edu.tr
Karlı Oğuz Hatice Kader Professor (Adjunct) UMRAM 3006 kkarlioguz@gmail.com
Karpat Yiğit Associate Professor Doctor IE 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Karsu Özlem Assistant Professor Doctor IE 1960 ozlemkarsu@bilkent.edu.tr
Kart Mehmet Arif Librarian KM 2438 arif.kart@bilkent.edu.tr
Kartaloğlu Tolga Researcher NANOTAM 3956 tkartal@bilkent.edu.tr
Kasırga Talip Serkan Associate Director UNAM 8026 kasirga@unam.bilkent.edu.tr
Kat Emine Bilge Librarian KM 1298, 2167 bilgekat@bilkent.edu.tr
Katsampekis Anargyros Instructor MATH 2475 katsampekis@bilkent.edu.tr
Kavuştuk Merve Dormitory Staff YM 5138, 5283 merve.kavustuk@bilkent.edu.tr
Kawasaki Yukiyo Instructor MUS 2284 yukiyokame@gmail.com
Kaya Ebru Director KM 1291, 1296 2664472 ebrukaya@bilkent.edu.tr
Kaya Elif Instructor PREP 5244 elifka@bilkent.edu.tr
Kaya Fehmi Technician YİTDB 4747 fehmi.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Ferhat Asst. Supervisor YM 4075, 4195 ferhatk@bilkent.edu.tr
Kaya İlknur Administrative Assistant UYDYO 3165 ilknurk@bilkent.edu.tr
Kaya Sevda Asst. Director DUHM 1523 sevda@bilkent.edu.tr
Kaya Tayfur Technician NANOTAM 1019 tayfur.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Şahsüvar Ebru Administrative Assistant THEA 1620, 1961 e.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Yıldırım İklil Instructor FAE 1936 iklil@bilkent.edu.tr
Kayabaşı Metin Technician EE 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Kayacan İlday Serim Assistant Professor Doctor UNAM 3538 serim@bilkent.edu.tr
Kayar Ayşin Administrative Staff SM-M 6932,1666 aysin@bilkent.edu.tr
Kayasü Turhan Instructor IAED 1512 kayasu@bilkent.edu.tr
Kazancı Türkan Duygu Administrative Assistant UNAM 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Keens Ayşe Associate Professor Doctor THM 5043 collins@tourism.bilkent.edu.tr
Kelleher Connor Michael Instructor PREP 5197 connor.kelleher@bilkent.edu.tr
Kennedy Scott Allen Assistant Professor Doctor CCI 3454 scott.kennedy@bilkent.edu.tr
Kennedy Valerie Assistant Professor Doctor ELIT 2605 kennedy@bilkent.edu.tr
Kennedy-Karpat Colleen Bevin Assistant Professor Doctor COMD 2549 kenkar@bilkent.edu.tr
Kerimov Azer Professor MATH 1627 kerimov@fen.bilkent.edu.tr
Keskin Handan Specialist İMİRY 2717, 1203 kirbiyik@bilkent.edu.tr
Keskin Özer Landscape Architect ÇDKM 3170 okeskin@bilkent.edu.tr
Keskin Şahbaz Dilek Director KİM 1305 dkeskin@bilkent.edu.tr
Kesler Semra Head, Electronic Resources and Acquisitions KM 2690 usun@bilkent.edu.tr
Keşkekçi Sema Instructor FAE 2757 skeskek@bilkent.edu.tr
Keven Nazım Assistant Professor Doctor PHIL 3349 nazimkeven@bilkent.edu.tr
Keyik Çelik Berrin Academic Student Coordinator MF 3385 celikb@bilkent.edu.tr
Kılıç Muksin Gardener ÇDKM 3178 muksin@bilkent.edu.tr
Kılıç Nihan Instructor PREP 5342 nihan.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Salih Security Staff SSGM 2855 salih.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Yusuf Security Staff SSGM 2855,1700,1701 yusuf.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Ezer Ekin Instructor GRA 1750 ekinklch@bilkent.edu.tr
Kılıç Kultufan Sevil Instructor PREP 5197 kultufan@bilkent.edu.tr
Kılıçaslan Duygu Administrative Assistant CTIS 5058 2665907 duygu.kilicaslan@bilkent.edu.tr
Kılınç Hatice Teacher AO 2570 hatice.kilinc@bilkent.edu.tr
Kılınç Mehmet Ali Chief of Unit MİDB 8058 kilinc@bilkent.edu.tr
Kılınçarslan Yılmaz Asst. Supervisor YM 4121, 4122 kyilmaz@bilkent.edu.tr
Kimball Paul Elliot Instructor CCI 1034 pkimball@bilkent.edu.tr
Kırımlı Sırrı Hakan Associate Professor Doctor IR 1468 kirimli@bilkent.edu.tr
Kırlangıç Aşkın Security Staff SSGM 2772 askin.kirlangic@bilkent.edu.tr
Kırtıl Gamze Instructor MUS 2273 gamzek@bilkent.edu.tr
Kısacıkoğlu Burçin Assistant Professor Doctor ECON 1884 bkisacikoglu@bilkent.edu.tr
Kıvrak Fahri Security Staff SSGM 2488, 2330 kivrak@bilkent.edu.tr
Kıyanç Kezban Dormitory Staff YM 4019, 4082 kezban.kiyanc@bilkent.edu.tr
Kıymaz Tufan Instructor PHIL 1049 tufan.kiymaz@bilkent.edu.tr
Kızılduman Yazıcı Ceylan Instructor FAE 1434 ceylank@bilkent.edu.tr
Kip Ali Dormitory Staff YM 4075, 4195 ali.kip@bilkent.edu.tr
Kipdemir Esra Administrative Staff MİDB 8064 kipdemir@bilkent.edu.tr
Kireçci Zeynep Head, Teaching Unit 3 PREP 5087 kirecci@bilkent.edu.tr
Klyachko Alexandre Visiting Professor Doctor MATH 2115 klyachko@fen.bilkent.edu.tr
Knopp Lukas Instructor FRL 2200 lukas.knopp@mail.de
Koca Aslı Administrative Assistant IE 1210, 1262 aslikoca@bilkent.edu.tr
Koca Rıza Security Staff SSGM 1700, 1701 riza.koca@bilkent.edu.tr
Kocabaş Coşkun Associate Professor Doctor PHYS 8078 ckocabas@fen.bilkent.edu.tr
Kocaman Ayşe Selin Assistant Professor Doctor IE 3386 selin.kocaman@bilkent.edu.tr
Kocamehmetoğlu Çağlar Support Staff LİM 1551, 1400 caglar0334@gmail.com
Kocatepe Mefharet Dean EF 1255, 2746 kocatepe@fen.bilkent.edu.tr
Koç Aykut Researcher UMRAM 8773 aykut.koca@bilkent.edu.tr
Koç Yasemin Administrative Staff SSGM 2425 2664492 yaseminkoc@bilkent.edu.tr
Koçak Özge Dormitory Staff YM 4145 ozgekocak@bilkent.edu.tr
Koçberber Seyit Director BCC 1217 seyit@bilkent.edu.tr
Kokuoğlu Murat Hasan Assistant Specialist ALM 3330 muratk@bilkent.edu.tr
Konu Özlen Associate Professor Doctor MBG 2123, 2397 konu@fen.bilkent.edu.tr
Konuralp Orhan Emre Research Assistant HF 3380 orhankonuralp@bilkent.edu.tr
Konyarov Krasimir BSO Member MUS 2284 koniarov@bilkent.edu.tr
Korad Esra Coordinator ÖEM 2485 ekorad@bilkent.edu.tr
Korad Kağan Professor MUS 2273 korad@bilkent.edu.tr
Koray Semih Visiting Professor Doctor ECON 1880 ksemih@bilkent.edu.tr
Korkmaz Abdülkadir Support Staff LİM 1551, 1400 kdirkdr59@gmail.com
Korkmaz Alper Security Staff SSGM 5347 alper.korkmaz@bilkent.edu.tr
Korkmaz Ercan Housekeeper GSTMF 2639 korkmaz@bilkent.edu.tr
Korkmaz Taner Librarian KM 1771 tanerkorkmaz@bilkent.edu.tr
Korkut Şelale Librarian KM 2456 selale@bilkent.edu.tr
Kozat Süleyman Serdar Professor EE 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Köksal Dilek Instructor MATH 2132 dilek@fen.bilkent.edu.tr
Kömür Oğuz Technician BIM 5038 oak@bilkent.edu.tr
Körpe Cengiz Security Staff SSGM 5348 cengiz.korpe@bilkent.edu.tr
Körpeoğlu Çiğdem Gizem Assistant Professor Doctor IE 1702 gizem.korpeoglu@bilkent.edu.tr
Körpeoğlu İbrahim Assoc. Dean MF 1261, 2599 2664248 korpe@cs.bilkent.edu.tr
Köseler Ahmet Library Staff KM 1535 koseler@bilkent.edu.tr
Köseoğlu Ahmet Network Infrastructure Administrator BCC 8008 ahmetkoseoglu@bilkent.edu.tr
Köstem Seçkin Assistant Professor Doctor IR 2073 kostem@bilkent.edu.tr
Köymen Hayrettin Professor EE 1444, 2457, 2458 koymen@ee.bilkent.edu.tr
Kukkola Glenn Terry Instructor ARCH 1869 glenn.kukkola@bilkent.edu.tr
Kunt-Akbaş Semra Instructor FAE 2196 kunt@bilkent.edu.tr
Kuo Alice Tzu-Yu Instructor PREP 5342 alice.kuo@bilkent.edu.tr
Kural Halime Instructor PREP 5188 hyildiz@bilkent.edu.tr
Kurdoğlu Rasim Serdar Visiting Assistant Professor Doctor MAN 1526 r.s.kurdoglu@bilkent.edu.tr
Kurnaz Ayşe Dormitory Staff YM 4122,4121 aysekurnaz@bilkent.edu.tr
Kurtay Nihal Instructor PREP 1711 kurtay@bilkent.edu.tr
Kurtçu Nilay Dormitory Staff YM 4145 nilay.kurtcu@bilkent.edu.tr
Kurtoğlu Aksu Özlem Instructor, Turkish FRL 2773 ozlemak@bilkent.edu.tr
Kurttekin Mehmet Atıl Instructor GRA 1745 atilk@bilkent.edu.tr
Kurtul Seher Mutlu Chief of Unit LİM 8400 seher@bilkent.edu.tr
Kurtulmaz Yosum Instructor MATH 1883 yosum@fen.bilkent.edu.tr
Kurtuluş Gül Lecturer ELIT 1642 kurtulus@bilkent.edu.tr
Kurucu Kadir Driver SM-M 6930, 1666 kurucu@bilkent.edu.tr
Kurugöllü Hülya Instructor PREP 5342 khulya@bilkent.edu.tr
Kuruoğlu Zeki C. Professor CHEM 1788 kuruoglu@bilkent.edu.tr
Kuş Kamuran Doctor SM-M 1666 kamuran@bilkent.edu.tr
Kuştan Eren BSO Member MUS 2284 erenkustan@yahoo.com
Kutay Bahar BSO Member MUS 2284 bkutay@bilkent.edu.tr
Kutay Mehmet Alper Senior Lecturer EE 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Kutkan Seda Specialist UNAM 3553 seda@unam.bilkent.edu.tr
Kutlu Peflül Birdane Security Staff SSGM 1900 peflul.kutlu@bilkent.edu.tr
Kutlugün Hande Administrative Assistant İİSBF 1471 hande.kutlugun@bilkent.edu.tr
Küçük Alper Senior Lecturer IAED 2644 akucuk@bilkent.edu.tr
Küçük Tacettin Support Staff LİM 1551, 1400 tacettin.kucuk@bilkent.edu.tr
Küçük Tacettin Asst. Director YM 7385, 4003 tacettin@bilkent.edu.tr
Küçük Yusuf Gardener ÇDKM 3178 yusuf.kucuk@bilkent.edu.tr
Küçükdurmaz Ahsen Director PE 1993, 3190 ahsen@bilkent.edu.tr
Kültür Can Instructor CTE 8205 kultur@bilkent.edu.tr
Küreli Dilici Sabahat Yeşim Asst. Supervisor MSSF 2282 yesim.dilici@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z