Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI (AMER)

Merkez Kampüs G Binası, Oda No: G 118-119
Dahili:1931, 1646 Faks:2664081

Stein Haugom Olsen, Prof.

Bölüm Başkanı Vekili
Dahili: 1457
Diğer Tel:
E-posta: stein.olsen@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Bartlett Joshua Constantin Doktor Öğretim Üyesi 1552 joshua.bartlett@bilkent.edu.tr
Bryson Dennis Doçent Doktor 1932 dennis@bilkent.edu.tr
Demirtürk E. Lale Profesör Doktor 1723 dturk@bilkent.edu.tr
Ireland Craig Lecturer 3115 ireland@bilkent.edu.tr
Johnson Daniel Peter Doktor Öğretim Üyesi 1933 daniel.johnson@bilkent.edu.tr
Mccormack Kara Lee Doktor Öğretim Üyesi 1727 kara.mccormack@bilkent.edu.tr
 
Özekicioğlu Fevziye Türkan İdari Asistan 1931, 1646 turkan@bilkent.edu.tr