Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MİMARLIK (ARCH)

Merkez Kampüs FF Binası, Oda No: FF-304A
Dahili:3463 Faks:2664402

Aysu Berk, Dr. Öğr. Üyesi

Bölüm Başkanı Vekili
Dahili: 3463
Diğer Tel:
E-posta: aysu.berk@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Acar Yiğit Öğretim Görevlisi 2825 yigit.acar@bilkent.edu.tr
Batuman Bülent Doçent Doktor 1828, 1839 batuman@bilkent.edu.tr
Berk Aysu Doktor Öğretim Üyesi 3463 aysu.berk@bilkent.edu.tr
Chiu Chen-Yu Doktor Öğretim Üyesi 2590 chen-yu.chiu@bilkent.edu.tr
Duran Kansu Selen Özge Öğretim Görevlisi 1817 selen.duran@bilkent.edu.tr
Espinoza Alvarez Jesus Öğretim Görevlisi 2365 jesus.espinoza@bilkent.edu.tr
Frederickson Kristian Wren Visiting Öğretim Görevlisi 3463 wrenf@bilkent.edu.tr
Frederickson Mark Paul Visiting Doçent Doktor 2576 frederickson@bilkent.edu.tr
Gasco Giorgio Vis. Doktor Öğretim Üyesi 1593 giorgio.gasco@bilkent.edu.tr
Henry Ayşe Öğretim Görevlisi 2593 ayse.henry@bilkent.edu.tr
Kukkola Glenn Terry Öğretim Görevlisi 1869 glenn.kukkola@bilkent.edu.tr
Sak Segah Öğretim Görevlisi 1872 segah@bilkent.edu.tr
Sü Gül Zühre Assistant Professor of Practice 1817 zuhre@bilkent.edu.tr
Şenyapılı Özcan Burcu Doçent Doktor 1737 burcu@bilkent.edu.tr
 
Uludağ Anıl İdari Asistan 3463 anil.uludag@bilkent.edu.tr