Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

BİLGİSAYAR MERKEZİ (BCC)

Merkez Kampüs B Binası, Oda No: B-316 A
Dahili:1217 Tel:2664473 Faks:2667814

Seyit Koçberber, Dr. Öğr. Üyesi

Müdür
Dahili: 1217
Diğer Tel:
E-posta: seyit@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Ayaz Abdullah Kullanıcı Destek Elemanı 2203 ayaz@bilkent.edu.tr
Ayfer Can Uğur Müdür Yardımcısı 1609 cayfer@bilkent.edu.tr
Aygün Hüseyin Sistem İşletmeni 1341 haygun@bilkent.edu.tr
Bulut Ferhat Sistem İşletmeni 1341 bulut@bilkent.edu.tr
Canalp Onur Web Uygulama Programcısı 8035 onur@bilkent.edu.tr
Çelik Ferdi Uygulama Programcısı 2023 ferdi@bilkent.edu.tr
Dağ Erhan Kullanıcı Destek Elemanı 2027 derhan@bilkent.edu.tr
Demirhan Emre Sistem İşletmeni 1341 demirhan@bilkent.edu.tr
Deveci Ahmet Sistem İşletmeni 8015 dahmet@bilkent.edu.tr
Doğan Hidayet Linux Sistem Yöneticisi 8088 hdogan@bilkent.edu.tr
Ekim Hüseyin Murat Sistem İşletmeni 1341 murat@bilkent.edu.tr
Erbudak Adem Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu 4098 adem@bilkent.edu.tr
Erdem Hüseyin Özkan Veritabanı Yöneticisi 1133 herdem@bilkent.edu.tr
Eren Adilcan Uzman 8006 adilcan@bilkent.edu.tr
Ermiş Eyüp Alp Web Uygulama Programcısı 2555 alp@bilkent.edu.tr
Göktaş Reyhan Unix/Linux Sistem Yöneticisi 3145 reyhan@bilkent.edu.tr
Hazer Mehmet Ozan Web Uygulama Programcısı 8294 ozan@bilkent.edu.tr
İbriç Alen Programcı 8099 alen@bilkent.edu.tr
Karabaş Muharrem Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu 4099 muharrem@bilkent.edu.tr
Kargal Hakan Kullanıcı Destek Elemanı 5199 hakan@bilkent.edu.tr
Koçberber Seyit Müdür 1217 seyit@bilkent.edu.tr
Köseoğlu Ahmet Bilgisayar Ağı Altyapı Yöneticisi 8008 ahmetkoseoglu@bilkent.edu.tr
Örki Erol Sistem İşletmeni 1341 erolorki@bilkent.edu.tr
Özdemir Orkun Teknisyen 2850 orkuno@bilkent.edu.tr
Özkapıcı Sabri Erdem Sistem İşletmeni 8007 erdem@bilkent.edu.tr
Özsoy Arif Kullanıcı Destek Elemanı 3365 aozsoy@bilkent.edu.tr
Parlakay Alper Sistem İşletmeni 1341 alper@bilkent.edu.tr
Parlakay Taner Laboratuar Şefi 1991 taner@bilkent.edu.tr
Pekdemir Özkan Arif Kullanıcı Destek Hizmetleri Şefi 1994 ozkan@bilkent.edu.tr
Pişirici Rıza Engür Bilgisayar Ağı Uzmanı 8019, 1342 engur@bilkent.edu.tr
Polat Selçuk Uygulama Programcısı 2541 polat@bilkent.edu.tr
Sahillioğlu Eser Web Uygulama Programcısı 1217 eser@bilkent.edu.tr
Sayğı Mesut Video Konferans Sorumlusu 2368, 2111 mesut.saygi@bilkent.edu.tr
Seyrik Evren Kullanıcı Destek Elemanı 2595 evren.seyrik@bilkent.edu.tr
Şenel Elaldı Necmiye Koordinatör 1217 2664473 necmiye@bilkent.edu.tr
Yadigar Ekrem Telefon Sistem Yöneticisi 8000 yadigar@bilkent.edu.tr
Yıldırım Mustafa Kemal Sistem İşletmeni 1341 mkyildirim@bilkent.edu.tr
Yıldız Mehmet Laboratuvar Operatörü 1341 yildiz@bilkent.edu.tr
Yorulmaz İbrahim Teknisyen Şefi 1992 ibrahim@bilkent.edu.tr
Bilkent Eğitim Teknolojileri Desteği (Bets)
Akyol Hasan Ali İdari Asistan 3366 akyol@bilkent.edu.tr
Ayfer Can Uğur Danışman 1609 cayfer@bilkent.edu.tr
Ayfer Reyyan Danışman 5059 ayfer@bilkent.edu.tr
Davenport David Danışman 1248 david@cs.bilkent.edu.tr
Overfield Shaw Yan Trefor Danışman 2469 yan.overfield@bilkent.edu.tr
Sahillioğlu Eser Programcı 1217 eser@bilkent.edu.tr
Turner Robin Harry Danışman 3195 robin@bilkent.edu.tr
Diğer Hizmetler/Servisler
BAIS (İdari Bilgi Sistemi) 1217 bais@bilkent.edu.tr
Bilgisayar Teknisyenleri 1992
DORM-NET Problemleri/Bağlantı istekleri 4098, 4099 dormnet@bilkent.edu.tr
E-Posta Problemleri (mesai dışında) 1341
E-Posta Problemleri (mesai içinde) 3145
Mühendislik Fakültesi PC Laboratuvarları 1344
PC ve Donanımları (Donanım Arızaları) 1992
STARS (Öğrenci Bilgi Sistemi) 1217 stars@bilkent.edu.tr
Video Konferans Odası (AZ 60) 2368 2667836
WEB Sunucusu ve Webmaster 1699 webmaster@bilkent.edu.tr