Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

KÜLTÜRLER, MEDENİYETLER VE DÜŞÜNCELER (CCI)

Merkez Kampüs G Binası, Oda No: 224
Dahili:3133 Faks:2664606

Mustafa Nakeeb

Koordinatör
Dahili: 3132
Diğer Tel:
E-posta: mnakeeb@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Bruzzone Rachel Doktor Öğretim Üyesi 3431 rachel.bruzzone@bilkent.edu.tr
Coker William Norman Doktor Öğretim Üyesi 3392 wcoker@bilkent.edu.tr
Costantini Costantino Öğretim Görevlisi 3240 ccosta@bilkent.edu.tr
Del Balzo Angelina Marie Doktor Öğretim Üyesi 3105 angelina@bilkent.edu.tr
Fessenbecker Patrick Flaherty Doktor Öğretim Üyesi 3104 pfessenbecker@bilkent.edu.tr
Harper Mihaela Petrova Doktor Öğretim Üyesi 3393 mharper@bilkent.edu.tr
Ilic Dragan Öğretim Görevlisi 1588 dragan@bilkent.edu.tr
Kennedy Scott Allen Doktor Öğretim Üyesi 3454 scott.kennedy@bilkent.edu.tr
Kimball Paul Elliot Öğretim Görevlisi 1034 pkimball@bilkent.edu.tr
Leidholm Nathan Paul Doktor Öğretim Üyesi 3238 nathan@bilkent.edu.tr
Lenthe Victor Andersen Doktor Öğretim Üyesi 1035 victor.lenthe@bilkent.edu.tr
Mohammadi Marjan Doktor Öğretim Üyesi 3104 marjan.mohammadi@bilkent.edu.tr
Nakeeb Mustafa Vis. Doktor Öğretim Üyesi 3132 mnakeeb@bilkent.edu.tr
Ozment Michael Kurt Vis. Doktor Öğretim Üyesi 3241 kozment@bilkent.edu.tr
Ploeg Andrew Jonathan Doktor Öğretim Üyesi 1036 aploeg@bilkent.edu.tr
Sheridan Michael Vis. Doktor Öğretim Üyesi 3103 mdsheridan@bilkent.edu.tr
Stockwell Cory Douglas Doktor Öğretim Üyesi 3239 corys@bilkent.edu.tr
Stoltz Matthew Thomas Doktor Öğretim Üyesi 3106 matthew.stoltz@bilkent.edu.tr
Turner Buffy Ann Öğretim Görevlisi 3469 buffy@bilkent.edu.tr
 
Yılmaz Süheyla İdari Asistan 3133 altuns@bilkent.edu.tr