Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (CS)

Merkez Kampüs EA Binası, Oda No: EA-418
Dahili:1218 Faks:2664047

İbrahim Körpeoğlu, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1218, 2599
Diğer Tel:
E-posta: korpe@cs.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akman Varol Profesör Doktor 1537 akman@bilkent.edu.tr
Aksoy Selim Doçent Doktor 3405 saksoy@cs.bilkent.edu.tr
Alkan Can Doktor Öğretim Üyesi 2912 calkan@cs.bilkent.edu.tr
Arashloo Shervin Rahimzadeh Doktor Öğretim Üyesi 3440 s.rahimzadeh@cs.bilkent.edu.tr
Ayday Erman Doktor Öğretim Üyesi 3404 erman@cs.bilkent.edu.tr
Aykanat Cevdet Profesör Doktor 1213, 1214, 1625 aykanat@cs.bilkent.edu.tr
Can Fazlı Visiting Profesör Doktor 2613 canf@cs.bilkent.edu.tr
Çiçek Ercüment Doktor Öğretim Üyesi 6941 ercument.cicek@bilkent.edu.tr
Davenport David Lecturer 1248 david@cs.bilkent.edu.tr
Dayanık Aynur Öğretim Görevlisi 3441 adayanik@cs.bilkent.edu.tr
Demir Çiğdem Gündüz Doçent Doktor 3443 gunduz@cs.bilkent.edu.tr
Dibeklioğlu Hamdi Doktor Öğretim Üyesi 1187 dibeklioglu@cs.bilkent.edu.tr
Doğrusöz Uğur Profesör Doktor 1612 ugur@cs.bilkent.edu.tr
Güdükbay Uğur Profesör Doktor 1386 gudukbay@cs.bilkent.edu.tr
Güvenir Halil Altay Profesör Doktor 1252 guvenir@cs.bilkent.edu.tr
Körpeoğlu İbrahim Profesör Doktor 1218, 2599 korpe@cs.bilkent.edu.tr
Öncül Hilmi Öğretim Görevlisi 2052 oncul@bilkent.edu.tr
Özdal Muhammet Mustafa Doçent Doktor 3143 mustafa.ozdal@cs.bilkent.edu.tr
Öztürk Özcan Profesör Doktor 3444 ozturk@cs.bilkent.edu.tr
Russell Dağ Lori Öğretim Görevlisi 2710 russell@bilkent.edu.tr
Sözen İpek Öğretim Görevlisi 5067 isozen@cs.bilkent.edu.tr
Tüzün Eray Assistant Professor of Practice 3426 eraytuzun@cs.bilkent.edu.tr
Ulusoy Özgür Profesör Doktor 1213,1214, 1577 oulusoy@cs.bilkent.edu.tr
Üstüner Aslı Öğretim Görevlisi 2617 ustuner@bilkent.edu.tr
 
Ateş Ebru İdari Asistan 1218 aebru@bilkent.edu.tr
Kara Sezerin Laboratuvar Sorumlusu 1953 sezerin.kara@bilkent.edu.tr
Özer Sedat Araştırmacı 3398 sedat@cs.bilkent.edu.tr