Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ (CTIS)

Doğu Kampüs C Binası, Oda No: C-210
Dahili:5058 Tel:2665907 Faks:2665908

Erkan Uçar

Bölüm Başkanı
Dahili: 5058, 5035
Diğer Tel: 2665907
E-posta: eucar@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akporay Beyhan Öğretim Görevlisi 5236 bakporay@bilkent.edu.tr
Albayrak Duygu Senior Lecturer 1708, 5039 duygua@bilkent.edu.tr
Ali Seyid Amjad Doktor Öğretim Üyesi 5335 syedali@bilkent.edu.tr
Genç Serkan Öğretim Görevlisi 5226 sgenc@bilkent.edu.tr
Liman Burcu Öğretim Görevlisi 5074 ozdogru@bilkent.edu.tr
Say Okyay Öğretim Görevlisi 5233 okyaysay@bilkent.edu.tr
Serim Nimet Ceren Öğretim Görevlisi 5406 cserim@bilkent.edu.tr
Sevgi Cüneyt Lecturer 5069 csevgi@bilkent.edu.tr
Şahin Özçelik Neşe Öğretim Görevlisi 5331 nozcelik@bilkent.edu.tr
Tın Serpil Öğretim Görevlisi 5237 2665907 stin@bilkent.edu.tr
Topcu Satılmış Doktor Öğretim Üyesi 2457 topcu@ee.bilkent.edu.tr
Uçar Erkan Senior Lecturer 5058, 5035 2665907 eucar@bilkent.edu.tr
Yıldırım Hamdi Murat Öğretim Görevlisi 5072 hmurat@bilkent.edu.tr
Yürüten Füsun Öğretim Görevlisi 5322 fusun@bilkent.edu.tr
 
Alper Burcu Uzman 5337 Burcu.alper@bilkent.edu.tr
Asan Ruşen Uzman 5071 rusen.asan@bilkent.edu.tr
Demir Süleyman Teknisyen 5068 sdemir@bilkent.edu.tr
Demirtaş Zafer Teknisyen 5073 demirtas@bilkent.edu.tr
Kılıçaslan Duygu İdari Asistan 5058 2665907 duygu.kilicaslan@bilkent.edu.tr
Sezer Leyla Uzman 5407 loksuz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Hatice Zehra Uzman 5128 yilmazh@bilkent.edu.tr