Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

DESTEK VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (DUHM)

Merkez Kampüs EA Binası, Oda No: EA-Z08
Dahili:1556, 3227 Tel:2664134 Faks:2664998
Dahili: 1556, 3227
Diğer Tel:
E-posta: tuncay.ibis@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Ağören Nihat Murat Amir 1555 nihat@bilkent.edu.tr
Akbayır Metin Memur 1323 akbayir@bilkent.edu.tr
Aktan Mehmet Hizmetli 2495 maktan@bilkent.edu.tr
Bozkurt Mesut Müdür Yardımcısı 2811 bmesut@bilkent.edu.tr
Çıracıoğlu Veli Serdar Şoför 1224 veliserdar@bilkent.edu.tr
Çoban Selahattin Şoför 2636 coban@bilkent.edu.tr
Er Rahim Şoför 2636 rahim.er@bilkent.edu.tr
İbiş Tuncay Arif Müdür 1556, 3227 tuncay.ibis@bilkent.edu.tr
Kaya Sevda Müdür Yardımcısı 1523 sevda@bilkent.edu.tr
Nalbant Fatih Memur 1228 nalbant@bilkent.edu.tr
Ökmen Ayten Amir 1128 okmen@bilkent.edu.tr
Özdemir Şengül İdari Asistan 1556 osengul@bilkent.edu.tr
Özkan Gülten Hizmetli 1206
Özyiğit Haver Ayça Memur 1104 ayca.ozyigit@bilkent.edu.tr
Polat Lokman Şoför 1224 lokman.polat@bilkent.edu.tr
Şahin Eren Hizmetli 1773 eren.sahin@bilkent.edu.tr
Usta Metin Şoför 2636 metinu@bilkent.edu.tr
Yalova Fatih Şoför 1224 fatih.yalova@bilkent.edu.tr
Yaralı Özkan Şoför 2636 yarali@bilkent.edu.tr
Yurtsever Ali Özer Şoför 1224 ali.yurtsever@bilkent.edu.tr
Yücel Hakan Sorumlu 1565 hyucel@bilkent.edu.tr