Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

İKTİSAT (ECON)

Merkez Kampüs A Binası, Oda No: A-117
Dahili:1643, 1479, 2498 Faks:2665140

Refet Gürkaynak, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1643, 1891
Diğer Tel: 2664807
E-posta: refet@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akyol Şaziye Pelin Doktor Öğretim Üyesi 3077 pelina@bilkent.edu.tr
Alan Crossley Şule Profesör (Adjunct) 1643 sule.alan@bilkent.edu.tr
Berument Hakan Profesör Doktor 3247 berument@bilkent.edu.tr
Dalkıran Nuh Aygün Doktor Öğretim Üyesi 2006 dalkiran@bilkent.edu.tr
Gürkaynak Refet Profesör Doktor 1643, 1891 2664807 refet@bilkent.edu.tr
Hasker Kevin Doktor Öğretim Üyesi 1875 hasker@bilkent.edu.tr
Kara Ali Hakan Professor of Practice 1467 hkara@bilkent.edu.tr
Kara Tarık Doktor Öğretim Üyesi 1458 ktarik@bilkent.edu.tr
Kara Türkan Mine Öğretim Görevlisi 1469 minek@bilkent.edu.tr
Karagözoğlu Emin Doçent Doktor 1955 karagozoglu@bilkent.edu.tr
Kısacıkoğlu Burçin Doktor Öğretim Üyesi 1884 bkisacikoglu@bilkent.edu.tr
Koray Semih Visiting Profesör Doktor 1880 ksemih@bilkent.edu.tr
Lee Sang Seok Doktor Öğretim Üyesi 2370 sang.lee@bilkent.edu.tr
Neyaptı Bilin Doçent Doktor 2030 neyapti@bilkent.edu.tr
Ökten Çağla Doçent Doktor 2225 cokten@bilkent.edu.tr
Pakel Cavit Doktor Öğretim Üyesi 1406 cavit.pakel@bilkent.edu.tr
Pakel Fitnat Banu Doktor Öğretim Üyesi 2228 banup@bilkent.edu.tr
Pehlivan Ayşe Özgür Doktor Öğretim Üyesi 2071 aysepehlivan@bilkent.edu.tr
Sağlam Hüseyin Çağrı Doçent Doktor 1598 csaglam@bilkent.edu.tr
Taşkın Fatma Doçent Doktor 1314, 3900 taskin@bilkent.edu.tr
Yeldan Alp Erinç Profesör Doktor 1659 yeldane@bilkent.edu.tr
Yıldız Kemal Doktor Öğretim Üyesi 1584 kemal.yildiz@bilkent.edu.tr
Yiğit Taner Doçent Doktor 1898 tyigit@bilkent.edu.tr
Yücel Mustafa Eray Lecturer 1466 eray@bilkent.edu.tr
 
Başaran Berrak İdari Asistan 2498 berrak.basaran@bilkent.edu.tr
Çorapçıoğlu Nilgün İdari Asistan 1643 nilgunc@bilkent.edu.tr
Demiral Özlem İdari Asistan 2498 ozleme@bilkent.edu.tr