Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (EE)

Merkez Kampüs EE Binası, Oda No: EE 417
Dahili:1219, 2331 Tel:2664307 Faks:2664195

Tolga Mete Duman, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1219,1247, 3394
Diğer Tel:
E-posta: duman@ee.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akar Nail Profesör Doktor 1261, 2337 akar@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan Erdal Profesör Doktor 1347 arikan@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan Orhan Profesör Doktor 1257 oarikan@ee.bilkent.edu.tr
Atalar Abdullah Profesör Doktor 1200, 1201 2664120 aatalar@bilkent.edu.tr
Atalar Ergin Profesör Doktor 1161, 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Aytür Orhan Profesör Doktor 2748 aytur@bilkent.edu.tr
Barshan Billur Profesör Doktor 2161 billur@ee.bilkent.edu.tr
Çukur Tolga Doçent Doktor 1164 cukur@ee.bilkent.edu.tr
Demir Hilmi Volkan Profesör Doktor 1021 volkan@bilkent.edu.tr
Duman Tolga Mete Profesör Doktor 1219,1247, 3394 duman@ee.bilkent.edu.tr
Ertürk Vakur Profesör Doktor 3154 vakur@ee.bilkent.edu.tr
Gezici Sinan Profesör Doktor 3139 gezici@ee.bilkent.edu.tr
İder Yusuf Ziya Profesör Doktor 2339 ider@ee.bilkent.edu.tr
İlday Fatih Ömer Doçent Doktor 8076, 2479 ilday@ee.bilkent.edu.tr
Karaşan Ezhan Profesör Doktor 1208 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
Kozat Süleyman Serdar Profesör Doktor 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Köymen Hayrettin Profesör Doktor 1444, 2457, 2458 koymen@ee.bilkent.edu.tr
Kutay Mehmet Alper Senior Lecturer 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Morgül Ömer Profesör Doktor 1529 morgul@ee.bilkent.edu.tr
Onural Levent Profesör Doktor 1263 onural@bilkent.edu.tr
Özaktaş Haldun Profesör Doktor 1619 haldun@ee.bilkent.edu.tr
Özbay Ekmel Profesör Doktor 1166, 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Özbay Hitay Profesör Doktor 1449, 1213 hitay@bilkent.edu.tr
Özgüler A. Bülent Profesör Doktor 1259 ozguler@ee.bilkent.edu.tr
Sarıtaş Çukur Emine Ülkü Doktor Öğretim Üyesi 3387 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Tatar Erdinç Doktor Öğretim Üyesi 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tekin Cem Doktor Öğretim Üyesi 2584 cemtekin@ee.bilkent.edu.tr
Yüksel Serdar Adjunct Doçent Doktor 3193 syuksel@ee.bilkent.edu.tr
Araştırma/İdari Görevlileri
Bilgili Birsen SAMSUNG Projesi Koordinatörü 1172 bilgili@bilkent.edu.tr
 
Bostancı Onur Laboratuvar Mühendisi 3340 bostanci@ee.bilkent.edu.tr
Kayabaşı Metin Teknisyen 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Parlakay Mürüvet İdari Asistan 1219, 2331 2664307 muruvet@ee.bilkent.edu.tr
Tufan Ufuk Teknisyen 1306 tufan@ee.bilkent.edu.tr