Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

EĞİTİM BİLİMLERİ (ES)

Merkez Kampüs G Binası, Oda No: 269
Dahili:2950, 2951 Tel:2664066 Faks:2664065

Mefharet Kocatepe, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1255, 2746
Diğer Tel:
E-posta: kocatepe@fen.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akşit Halis Necmi Doktor Öğretim Üyesi 2977 necmi@bilkent.edu.tr
Akşit Tijen Doktor Öğretim Üyesi 1461, 2474 aksit@bilkent.edu.tr
Ateşkan Armağan Doktor Öğretim Üyesi 3222 ateskan@bilkent.edu.tr
Ayas Alipaşa Professor in Residence 2924 apayas@bilkent.edu.tr
Çataloğlu Erdat Visiting Doçent Doktor 1094 erdat.cataloglu@bilkent.edu.tr
Kalender İlker Doktor Öğretim Üyesi 3432 kalenderi@bilkent.edu.tr
Lane Jennie Farber Doktor Öğretim Üyesi 1096 jennie.lane@bilkent.edu.tr
Michou Aikaterini Doktor Öğretim Üyesi 2910 aliki.michou@bilkent.edu.tr
O'Dwyer John Doktor Öğretim Üyesi 8379, 5160 johnbod@bilkent.edu.tr
Özyürek Rasim Doktor Öğretim Üyesi 2221, 2350 rasim@bilkent.edu.tr
Sands Margaret K. Profesör (Adjunct) 2950 msands@bilkent.edu.tr