Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

FAKÜLTE AKADEMİK İNGİLİZCE GELİŞTİRME BİRİMİ (FAE)

Merkez Kampüs SA Binası, Oda No: 132- A
Dahili:1461, 2474 Faks:2664227

Tijen Akşit, Dr. Öğr. Üyesi

Müdür
Dahili: 1461, 2474
Diğer Tel:
E-posta: aksit@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Öğretim Birim Başkanı, FAE (EF/UTİYO/MSSF), Marlene Denice Elwell 1811
Öğretim Birim Başkanı, FAE (GSTMF/İBEF), Pınar Esma Önkol 2821
Öğretim Birim Başkanı, FAE (İF/HF/FF), Türküm Cankatan 2274
Öğretim Birim Başkanı, FAE (UYDYO/İİSBF), Gülnur Oğuz 1109
 
Akçam Hendry Ayşe Öğretim Görevlisi 2756 aakcam@bilkent.edu.tr
Arıkan Tuğçe Öğretim Görevlisi 3195 atugce@bilkent.edu.tr
Avcıbaşıoğlu Nazan Öğretim Görevlisi 2631 anazan@bilkent.edu.tr
Baba Heather Maria Öğretim Görevlisi 2631 mariaa@bilkent.edu.tr
Başol Çetin Hümeyra Öğretim Görevlisi 2653 basol@bilkent.edu.tr
Bekişoğlu Emel Öğretim Görevlisi 2756 emelb@bilkent.edu.tr
Board Iain Öğretim Görevlisi 2757 iain@bilkent.edu.tr
Bonar Andrew Daniel Öğretim Görevlisi 2043 bonar@bilkent.edu.tr
Brewerton Byrne Rhys Öğretim Görevlisi 2268 byrne@bilkent.edu.tr
Butcher David Öğretim Görevlisi 3195 dcb@bilkent.edu.tr
Cankatan Türküm Öğretim Birimi Başkanı, FAE (İF/HF/FF) 2274 turkum@bilkent.edu.tr
Çotuksöken Elif Öğretim Görevlisi 2196 celif@bilkent.edu.tr
Dabir Hossein Öğretim Görevlisi 1108 dabir@bilkent.edu.tr
Day John William Öğretim Görevlisi 1108 john.day@bilkent.edu.tr
Demir Pınar Öğretim Görevlisi 2468 pdemir@bilkent.edu.tr
Doonan Jeffrey Michael Öğretim Görevlisi 1434 jeffrey.doonan@bilkent.edu.tr
Eickhoff Laura Elizabeth Öğretim Görevlisi 3195 laura.eickhoff@bilkent.edu.tr
Elwell Marlene Denice Öğretim Birimi Başkanı, FAE (EF/UTİYO/MSSF) 1811 marlene@bilkent.edu.tr
Ertan Ahu Öğretim Görevlisi 2654 yuceer@bilkent.edu.tr
Evliyagil Sibel Öğretim Görevlisi 1936 esibel@bilkent.edu.tr
Ezici Çetin Özge Öğretim Görevlisi 2756 ozge.ezici@bilkent.edu.tr
Gorman Matthew Lloyd Öğretim Görevlisi 2756 matthew.gorman@bilkent.edu.tr
Güven Hakan Öğretim Görevlisi 2631 guvenh@bilkent.edu.tr
Hassell Andrew William Öğretim Görevlisi 2198 andrew.hassell@bilkent.edu.tr
Johansen Allison Leigh Öğretim Görevlisi 2631 allison.johansen@bilkent.edu.tr
Kaya Yıldırım İklil Öğretim Görevlisi 1936 iklil@bilkent.edu.tr
Keşkekçi Sema Öğretim Görevlisi 2757 skeskek@bilkent.edu.tr
Kızılduman Yazıcı Ceylan Öğretim Görevlisi 1434 ceylank@bilkent.edu.tr
Kunt-Akbaş Semra Öğretim Görevlisi 2196 kunt@bilkent.edu.tr
Langbroek Marinus Öğretim Görevlisi 2839 marinus@bilkent.edu.tr
Loomis Robert Mcnamara Öğretim Görevlisi 2652 robert.loomis@bilkent.edu.tr
Mavi Nihal Öğretim Görevlisi 2756 nihal@bilkent.edu.tr
Moros Donna Cristina Öğretim Görevlisi 2468 donna.moros@bilkent.edu.tr
Oğuz Gülnur Öğretim Birimi Başkanı, FAE (UYDYO/İİSBF) 1109 goguz@bilkent.edu.tr
Overfield Shaw Yan Trefor Öğretim Görevlisi 2469 yan.overfield@bilkent.edu.tr
Önkol Pınar Esma Öğretim Birimi Başkanı, FAE (GSTMF/İBEF) 2821 peonkol@bilkent.edu.tr
Özek Zeynep Öğretim Görevlisi 1107 ozek@bilkent.edu.tr
Özer Elif Hande Öğretim Görevlisi 1107 hande.ozer@bilkent.edu.tr
Schroeder Jennifer Lyn Öğretim Görevlisi 2654 jennifer.lyn@bilkent.edu.tr
Soylu Ersin Öğretim Görevlisi 1434 esoylu@bilkent.edu.tr
Stephan Peter Paul Öğretim Görevlisi 2839 peter@bilkent.edu.tr
Steven Hassell Sarah Melissa Öğretim Görevlisi 2757 sarah.hassell@bilkent.edu.tr
Ternisien Ümmü Gaye Öğretim Görevlisi 2043 ummugaye@bilkent.edu.tr
Tunca Muzaffer Öğretim Görevlisi 2654 mtunca@bilkent.edu.tr
Turner Ian Öğretim Görevlisi 2654 ian.turner@bilkent.edu.tr
Turner Robin Harry Öğretim Görevlisi 3195 robin@bilkent.edu.tr
Yakar Efe Burak Öğretim Görevlisi 2757 ebyakar@bilkent.edu.tr
Yesilkaya Lorna Öğretim Görevlisi 2470 lorna.yesilkaya@bilkent.edu.tr
Yeşil Nilüfer Öğretim Görevlisi 1434 nyesil@bilkent.edu.tr
Yurtseven Bengü Öğretim Görevlisi 1108 bengu@bilkent.edu.tr
 
Eser Şule İdari Asistan 1461 suleeser@bilkent.edu.tr
Karatekelioğlu Deniz İdari Asistan 2474 karatekelioglu@bilkent.edu.tr