Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

YABANCI DİLLER BİRİMİ (FRL)

Merkez Kampüs G Binası, Oda No: GZ 59
Dahili:1803, 1865 Faks:2903036
Dahili: 1803, 1865
Diğer Tel:
E-posta: sengul@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Aydın Sema Öğretim Görevlisi, Almanca 2200 saydin@bilkent.edu.tr
Bezgin Arzu Öğretim Görevlisi, İtalyanca 1852 bezgin@bilkent.edu.tr
Candoğan Ayşe Öğretim Görevlisi, İtalyanca 1852 tayse@bilkent.edu.tr
Gutierrez Erdem Marianela Öğretim Görevlisi, İspanyolca 2476 merdem@bilkent.edu.tr
Karacaören Engin Öğretim Görevlisi, İspanyolca 2476 karaca@bilkent.edu.tr
Knopp Lukas Öğretim Görevlisi 2200 lukas.knopp@bilkent.edu.tr
Kurtoğlu Aksu Özlem Öğretim Görevlisi, Türkçe 2773 ozlemak@bilkent.edu.tr
Mumcu Nurdane Öğretim Görevlisi, Türkçe 1935 nurdane@bilkent.edu.tr
Mutluer Mukaddes Öğretim Görevlisi, Almanca 2200 mukaddes@bilkent.edu.tr
Özduran Özlem Öğretim Görevlisi, İtalyanca 1852 ozduran@bilkent.edu.tr
Saçak Özlem Öğretim Görevlisi, İtalyanca 1852 oozlem@bilkent.edu.tr
Soytetir Şentürk Şengül Öğretim Görevlisi, Almanca 1803, 1865 sengul@bilkent.edu.tr
Tanrıkulu Gülnara Öğretim Görevlisi, Rusça 3379 gulnara@bilkent.edu.tr
Turgut Çakırlar Nurhan Öğretim Görevlisi, Almanca 2200 tnurhan@bilkent.edu.tr
 
Biber Ayşe İdari Asistan 1803, 1865 aksungur@bilkent.edu.tr