Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

GÜZEL SANATLAR, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ (GSTMF)

Merkez Kampüs FD Binası, Oda No: FD-201
Dahili:1486, 1429, 1977 Faks:2664136

Erdal Erel, Prof.

Dekan Vekili
Dahili: 1597, 1486
Diğer Tel:
E-posta: erel@bilkent.edu.tr E-Posta

Bülent Batuman, Doç. Dr.

Dekan Yardımcısı
Dahili: 1486
Diğer Tel:
E-posta: batuman@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Abacı Pense Aysun İdari Asistan 1486 abaci@bilkent.edu.tr
Akar Özcan Video Laboratuvarı Teknisyeni 1747 akar@bilkent.edu.tr
Baysal Recep Sistem İşletmeni 2674,1517 recep.baysal@bilkent.edu.tr
Dokgöz Kerim Hizmetli 1603 kerim.dokgoz@bilkent.edu.tr
Er Koca Melek İdari Asistan 1486 meleker@bilkent.edu.tr
Erdengi Sevgi Fakülte Sekreteri 1486 2664471 erdengi@bilkent.edu.tr
Kaplan Ufuk Hizmetli 1639
Korkmaz Ercan Hizmetli 2639 korkmaz@bilkent.edu.tr
Ramazanoğlu Aydın Fotoğraf Laboratuvarı Teknisyeni 1356 aydinr@bilkent.edu.tr
Usul Musa Hizmetli 1830
Yavuz Metin Marangoz 1837