Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

HUKUK FAKÜLTESİ (HF)

Merkez Kampüs B Binası, Oda No: B-210
Dahili:3300, 3301, 3302, 3303 Faks:2664001

Ece Göztepe Çelebi, Prof.

Dekan
Dahili: 3302, 1038
Diğer Tel:
E-posta: goztepe@bilkent.edu.tr E-Posta

Hüseyin Can Aksoy, Dr. Öğr. Üyesi

Dekan Yardımcısı
Dahili: 3493
Diğer Tel:
E-posta: hcaksoy@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akıllıoğlu Tekin Profesör (Adjunct) 2737 tekina@bilkent.edu.tr
Aksoy Hüseyin Can Doktor Öğretim Üyesi 3493 hcaksoy@bilkent.edu.tr
Alper Gizem Araştırma Görevlisi 1121 gizema@bilkent.edu.tr
Altınok Ormancı Pınar Doktor Öğretim Üyesi 3334 altinok@bilkent.edu.tr
Angeli Danai Doktor Öğretim Üyesi 3072 danai.angeli@bilkent.edu.tr
Aytaç Zühtü Visiting Profesör Doktor 1571 zaytac@bilkent.edu.tr
Bayazıt Bahar Araştırma Görevlisi 1121 bbayazit@bilkent.edu.tr
Buz Vedat Profesör Doktor 3335 buz@bilkent.edu.tr
Canyaş Bayata Aslı Doktor Öğretim Üyesi 2347 bayata@bilkent.edu.tr
Çağlayan Aksoy Pınar Doktor Öğretim Üyesi 3299 pinar.caglayan@bilkent.edu.tr
Dalkılıç Elvin Evrim Doktor Öğretim Üyesi 3317 elvin@bilkent.edu.tr
Erten M. Ali Visiting Profesör 2870 ali.erten@bilkent.edu.tr
Göztepe Çelebi Ece Profesör Doktor 3302, 1038 goztepe@bilkent.edu.tr
Gürbüz Usluel Aslı Elif Doktor Öğretim Üyesi 2872 aslielif@bilkent.edu.tr
Gürzumar Osman Berat Profesör Doktor 3490 berat@bilkent.edu.tr
Karabudak Halil Baha Öğretim Görevlisi 3223 baha@bilkent.edu.tr
Korkmaz Ekin Araştırma Görevlisi 1121 ekin.korkmaz@bilkent.edu.tr
Kurnaz Işıl Nur Araştırma Görevlisi 2931 isil.kurnaz@bilkent.edu.tr
Manavgat Çağlar Profesör Doktor 1112 cmanavgat@bilkent.edu.tr
Onar Erdal Visiting Profesör Doktor 2867 eonar@bilkent.edu.tr
Özbilen Arif Barış Doktor Öğretim Üyesi 2738 bozbilen@bilkent.edu.tr
Özçelik Gülüm Doktor Öğretim Üyesi 2868 gulum@bilkent.edu.tr
Özçelik Şemsi Barış Doktor Öğretim Üyesi 2864 bozcelik@bilkent.edu.tr
Pınar Hamdi Doktor Öğretim Üyesi 3087 hpinar@bilkent.edu.tr
Polat Cemre Araştırma Görevlisi 3380 cemre.polat@bilkent.edu.tr
Selçuk Sami Profesör (Adjunct) 3418 sselcuk@bilkent.edu.tr
Sirmen Ayşe Lale Visiting Profesör Doktor 2871 sirmen@bilkent.edu.tr
Tan Turgut Profesör Doktor 1379 ttan@bilkent.edu.tr
Tiryakioğlu Bilgin Visiting Profesör Doktor 2869 bilgint@bilkent.edu.tr
Toroslu Haluk Doktor Öğretim Üyesi 3152 htoroslu@bilkent.edu.tr
Uçaryılmaz Talya Şans Araştırma Görevlisi 2931 talya@bilkent.edu.tr
Yakupoğlu Sekine Derya Araştırma Görevlisi 2865 deryayakupoglu@bilkent.edu.tr
Yılmaz Ejder Profesör Doktor 1631 ejderyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Zülfiye Doktor Öğretim Üyesi 2963 zulfiye.yilmaz@bilkent.edu.tr
 
Bingöl Burcu Fakülte Sekreteri 3302 burcu_b@bilkent.edu.tr
Soydan Arzu Yönetici Asistanı 3304 soydan@bilkent.edu.tr
Şen Bedia Senem İdari Asistan 3300, 3301 senem.sen@bilkent.edu.tr