Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

TARİH (HIST)

Merkez Kampüs MA Binası, Oda No: 125
Dahili:2206, 2386 Faks:2664061

Mehmet Kalpaklı, Doç. Dr.

Bölüm Başkanı Vekili
Dahili: 2206, 2386
Diğer Tel: 2665102,2665103
E-posta: kalpakli@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Beyatlı Ahmet Öğretim Görevlisi 2205 simin@bilkent.edu.tr
Ergenç Özer Visiting Profesör Doktor 1633 oergenc@bilkent.edu.tr
Kalpaklı Mehmet Doçent Doktor 2206, 2386 2665102,2665103 kalpakli@bilkent.edu.tr
Latimer Paul Doktor Öğretim Üyesi 2076 paul@bilkent.edu.tr
Miller Owen Robert Doktor Öğretim Üyesi 2701 owen.miller@bilkent.edu.tr
Özer Abdürrahim Öğretim Görevlisi 2223 ozera@bilkent.edu.tr
Öztürk İbrahim Mert Öğretim Görevlisi 2341 imert@bilkent.edu.tr
Radushev Evgeni Vis. Doktor Öğretim Üyesi 2387 radushev@bilkent.edu.tr
Thornton Ann-Marie Öğretim Görevlisi 2327 thornton@bilkent.edu.tr
Thornton David Doktor Öğretim Üyesi 1796 tdavid@bilkent.edu.tr
Weisbrode Kenneth Doktor Öğretim Üyesi 2862 weisbrode@bilkent.edu.tr
Zavagno Luca Doktor Öğretim Üyesi 2637 luca.zavagno@bilkent.edu.tr
 
Çevik Yeliz İdari Asistan 2206 yeliz.cevik@bilkent.edu.tr
Hıst 200 Koordinasyonu
Burçak Berrak Koordinatör 2254, 1455 berrak@bilkent.edu.tr