Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (IAED)

Merkez Kampüs FF Binası, Oda No: F-205A
Dahili:1465,1742

Yasemin Afacan, Doç. Dr.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1742
Diğer Tel:
E-posta: yasemine@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Adi Mohamad Nadim Doktor Öğretim Üyesi 2643 nadim.adi@bilkent.edu.tr
Afacan Yasemin Doçent Doktor 1742 yasemine@bilkent.edu.tr
Altay Burçak Doktor Öğretim Üyesi 2651 burcak@bilkent.edu.tr
Altay Serpil Öğretim Görevlisi 1734 aserpil@bilkent.edu.tr
Aybar Şule Öğretim Görevlisi 1832 sule@bilkent.edu.tr
Demirkan Halime Profesör Doktor 1762 demirkan@bilkent.edu.tr
Dengiz Olin Esma Burçin Lecturer 2788 esma.burcin@bilkent.edu.tr
Egel Burcu Öğretim Görevlisi 1733 aydinalp@bilkent.edu.tr
Golembiewski Jan Alexander Visiting Doçent Doktor 1465 jan.golembiewski@bilkent.edu.tr
İmamoğlu Çağrı Doktor Öğretim Üyesi 1519 icagri@bilkent.edu.tr
Küçük Alper Senior Lecturer 2644 akucuk@bilkent.edu.tr
Olguntürk Nilgün Doçent Doktor 2429 onilgun@bilkent.edu.tr
Özaloğlu Serpil Öğretim Görevlisi 1735 ozaloglu@bilkent.edu.tr
Özdamar Murat Lecturer 1662 omurat@bilkent.edu.tr
Pultar Mustafa Profesör (Adjunct) 1835 pultar@bilkent.edu.tr
Resta Giuseppe Vis. Doktor Öğretim Üyesi 2578 giuseppe.resta@bilkent.edu.tr
Santos Nouri Andre Doktor Öğretim Üyesi 1846 andre.nouri@bilkent.edu.tr
Sonkan Türkkan Tijen Lecturer 1792 sonkan@bilkent.edu.tr
Türkkan-Erdemir Elif Senior Lecturer 1736 eelif@bilkent.edu.tr
Ural Ertez Sibel Öğretim Görevlisi 1516 ural@bilkent.edu.tr
Yılmazer Semiha Doktor Öğretim Üyesi 2592 semiha@bilkent.edu.tr
 
Dilmen Halil Hizmetli 2787 halil.dilmen@bilkent.edu.tr
Pamir Müge İdari Asistan 1742, 1465 muge.pamir@bilkent.edu.tr