Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (IE)

Merkez Kampüs EA Binası, Oda No: EA-316
Dahili:1210,1262 Tel:2664477 Faks:2664054

M. Selim Aktürk, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1262, 1210, 1360
Diğer Tel:
E-posta: akturk@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Aktürk M. Selim Profesör Doktor 1360 akturk@bilkent.edu.tr
Ararat Çağın Doktor Öğretim Üyesi 6940 cararat@bilkent.edu.tr
Basu Arnab Visiting Doçent Doktor 3481 arnab@bilkent.edu.tr
Çavuş İyigün Özlem Doktor Öğretim Üyesi 1264 ozlem.cavus@bilkent.edu.tr
Dayanık Savaş Profesör Doktor 3029 sdayanik@bilkent.edu.tr
Erkip Nesim Kohen Profesör Doktor 1032 nesim@bilkent.edu.tr
Gürler Ülkü Profesör Doktor 1520, 1276 ulku@bilkent.edu.tr
Karaşan Oya Profesör Doktor 1409 karasan@bilkent.edu.tr
Karpat Yiğit Doçent Doktor 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Karsu Özlem Doktor Öğretim Üyesi 1960 ozlemkarsu@bilkent.edu.tr
Kocaman Ayşe Selin Doktor Öğretim Üyesi 3386 selin.kocaman@bilkent.edu.tr
Körpeoğlu Çiğdem Gizem Doktor Öğretim Üyesi 1702 gizem.korpeoglu@bilkent.edu.tr
Nadar Emre Doktor Öğretim Üyesi 3406 emre.nadar@bilkent.edu.tr
Pınar Mustafa Ç. Profesör Doktor 1514, 2603 2664133 mustafap@bilkent.edu.tr
Sabuncuoğlu İhsan Profesör Doktor 3288, 3114 sabun@bilkent.edu.tr
Şahin Nil Lecturer 3442 nilsahin@bilkent.edu.tr
Şen Alper Doçent Doktor 1539 alpersen@bilkent.edu.tr
Ulus Firdevs Doktor Öğretim Üyesi 2859 firdevs@bilkent.edu.tr
Uzun Emre Lecturer 3484 emreu@bilkent.edu.tr
Yetiş Bahar Profesör Doktor 3156 bkara@bilkent.edu.tr
 
Koca Aslı İdari Asistan 1210, 1262 aslikoca@bilkent.edu.tr
Laboratuvarlar
Esnek Üretim Laboratuvarı 2086