Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (IR)

Merkez Kampüs A Binası, Oda No: H-253
Dahili:1249,1473 Tel:2664195 Faks:2664326

Alp Erinç Yeldan, Prof.

Bölüm Başkanı Vekili
Dahili: 1510, 1659
Diğer Tel:
E-posta: yeldane@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Aydınlı Ersel Profesör Doktor 3422 ersel@bilkent.edu.tr
Bayar Tuğba Özden Öğretim Görevlisi 2212 tugba.bayar@bilkent.edu.tr
Bilgin Hatice Pınar Profesör Doktor 1339 pbilgin@bilkent.edu.tr
Buldanlıoğlu Şahin Selver Doktor Öğretim Üyesi 2252 selver.sahin@bilkent.edu.tr
Esen Berk Doktor Öğretim Üyesi 1312 berk.esen@bilkent.edu.tr
Fougner Tore Doçent Doktor 3142 fougner@bilkent.edu.tr
Gheorghe Eliza Doktor Öğretim Üyesi 2213 eliza.gheorghe@bilkent.edu.tr
Güner Serdar Doçent Doktor 2070 sguner@bilkent.edu.tr
Hirst Samuel John Doktor Öğretim Üyesi 1068 samhirst@bilkent.edu.tr
İpek Pınar Doktor Öğretim Üyesi 1463 pinari@bilkent.edu.tr
İşçi Onur Doktor Öğretim Üyesi 2177 onur.isci@bilkent.edu.tr
Kırımlı Sırrı Hakan Doçent Doktor 1468 kirimli@bilkent.edu.tr
Köstem Seçkin Doktor Öğretim Üyesi 2073 kostem@bilkent.edu.tr
Onea Tudor Andrei Doktor Öğretim Üyesi 2125 tudor.onea@bilkent.edu.tr
Özdamar Özgür Doçent Doktor 1901 ozgur@bilkent.edu.tr
Tokdemir Efe Doktor Öğretim Üyesi 1601 efe.tokdemir@bilkent.edu.tr
Tsarouhas Dimitri Doçent Doktor 2677 dimitris@bilkent.edu.tr
 
Engin Ece İdari Asistan 1249 ece.engin@bilkent.edu.tr
Sık Aranan Telefon Numaraları
Asistanlar Odası 3477