Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜ (KM)

Merkez Kampüs Library Binası, Oda No: A112
Dahili:1291, 1418, 1296 Tel:2664472 Faks:2664391

Ebru Kaya

Müdür
Dahili: 1291, 1296
Diğer Tel: 2664472
E-posta: ebrukaya@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akder Karaağaç Güneş İdari Hizmetler Sorumlusu 1291, 1418 2664472 akder@bilkent.edu.tr
Altınkaynak Fatih Kütüphane Görevlisi 1411 fatih@bilkent.edu.tr
Arslan Hakan Kütüphane Görevlisi 1995 harslan@bilkent.edu.tr
Aykut Zeynep Kütüphaneci 1127 zeynepay@bilkent.edu.tr
Aytürk Esma Kütüphaneci 1996 esma.babayigit@bilkent.edu.tr
Ayverdi Dilan Kütüphaneci 2438 dilan.ayverdi@bilkent.edu.tr
Balcı Namık Kemal Gece Sorumlusu 1298 balci@bilkent.edu.tr
Başkaya Gülay Kütüphane Görevlisi 1298 gtoprak@bilkent.edu.tr
Bilgin Osman Kütüphane Görevlisi 1281 bosman@bilkent.edu.tr
Bitri Elsa Kütüphaneci 2334 elsabitri@bilkent.edu.tr
Boyraz Veli Hizmetli 1303 veliboyraz@bilkent.edu.tr
Boz Hatunoğlu Öznur Ödünç Verme Sorumlusu 2669 2664372 boz@bilkent.edu.tr
Böke Burcu Referans Sorumlusu 1413 2664247 tburcu@bilkent.edu.tr
Börekci Ali Kütüphane Görevlisi 1888 alib@bilkent.edu.tr
Cesur Türkan Kütüphaneci 1416 cturkan@bilkent.edu.tr
Çelik Ayşe Pınar Kütüphaneci 1127 apari@bilkent.edu.tr
Çetin Feyza Kütüphaneci 3242 2664341 feyza@bilkent.edu.tr
Çetinkök Mehmet Volkan Kütüphane Görevlisi 2686 cetinkok@bilkent.edu.tr
Çolak Kamil Kütüphane Görevlisi 2530 kcolak@bilkent.edu.tr
Durna Tarık Kütüphane Görevlisi 2449, 1649 tarikd@bilkent.edu.tr
Emek Onur Kütüphaneci 1411, 2167 onur.emek@bilkent.edu.tr
Er Mustafa Kütüphane Görevlisi 1996 mer@bilkent.edu.tr
Ergin Balcı Evrim Kütüphaneci 2686 eergin@bilkent.edu.tr
Gürpınar Nihal Kütüphane Görevlisi 5132 bezek@bilkent.edu.tr
İdacı Suzan Yıldız Kütüphane Görevlisi 1303 suzan@bilkent.edu.tr
Kart Mehmet Arif Kütüphaneci 1698 arif.kart@bilkent.edu.tr
Kat Emine Bilge Kütüphaneci 1298, 2167 bilgekat@bilkent.edu.tr
Kaya Ebru Müdür 1291, 1296 2664472 ebrukaya@bilkent.edu.tr
Kesler Semra Elektronik Kaynaklar ve Sağlama Sorumlusu 2690 usun@bilkent.edu.tr
Korkmaz Taner Kütüphaneci 1771 tanerkorkmaz@bilkent.edu.tr
Korkut Şelale Kütüphaneci 2456 selale@bilkent.edu.tr
Köseler Ahmet Kütüphane Görevlisi 2704 koseler@bilkent.edu.tr
Mir Mandana Kütüphaneci 2438 mandana.mir@bilkent.edu.tr
Nalbant Merve Kütüphaneci 1534 merve.nalbant@bilkent.edu.tr
Okan Naile Kütüphaneci 1677 naile.okan@bilkent.edu.tr
Özavinç Ferman Kütüphaneci 1281 ferman.ozavinc@bilkent.edu.tr
Özçay Yüksel Kütüphane Görevlisi 1298 yozcay@bilkent.edu.tr
Özen Fatma Betül Kütüphane Görevlisi 1647 ozen@bilkent.edu.tr
Özkan Mete Kütüphane Görevlisi 1298 mozkan@bilkent.edu.tr
Sever Nihal Kütüphane Görevlisi 1415 sever@bilkent.edu.tr
Somuncu Mehmet Kütüphane Görevlisi 1686 somuncu@bilkent.edu.tr
Söyler Murad Kütüphane Görevlisi 1301 msoyler@bilkent.edu.tr
Şentürk Murat Hizmetli 1415 senturk@bilkent.edu.tr
Torun Gözde Kütüphaneci 1417 gozde.torun@bilkent.edu.tr
Yıldırım Emrah Memur 1411 eyildirim@bilkent.edu.tr
Yurdakul Füsun Tevhide Kütüphaneci 1412, 2966 tutuncu@bilkent.edu.tr
Yurtseven Murat Kütüphane Görevlisi 1649 ymurat@bilkent.edu.tr
Zıvralı Metin Kütüphane Görevlisi 1536 zivrali@bilkent.edu.tr
Servis Birimleri
Doğu Kampüs Kütüphanesi 5132, 5134
Elektronik Kaynaklar ve Süreli Yayınlar 1996,1281, 2690 serials@bilkent.edu.tr
Fotokopi Servisi (Merkez Kampüs) 2237 2660266
Halil İnalcık Kolleksiyonu 1995
Kataloglama 1534, 2456, 1416, 1294, 1647, 1533, 2334 cataloging@bilkent.edu.tr
Kütüphane Müdürlüğü 1291, 1418 2664472 asstlibrdirector@bilkent.edu.tr
Kütüphanelerarası Ödünç Verme 2966 illlib@bilkent.edu.tr
Multimedya Odası 2686
Otomasyon 1771,2976,2449,1649,1535 automation@bilkent.edu.tr
Ödünç Verme 1298, 2438 2664372 circulationdesk@bilkent.edu.tr
Referans Bölümü 1282, 1127, 1535, 1413, 2438,1698 2664247 reference@bilkent.edu.tr
Resmi Yayınlar Odası 2448 edc@bilkent.edu.tr
Rezerv Bölümü 1411 circulationdesk@bilkent.edu.tr
Sağlama 3242, 1677, 1536, 1417 2664341 acquisitions@bilkent.edu.tr
Sanat Odası 1303