Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

LOJMAN İŞLETMELERİ (LİM)

Merkez Kampüs 19 Binası, Oda No: 1
Dahili:1551, 1400, 1397, 2194 Tel:2664388 Faks:2664232

Ayfer Demircan

Müdür
Dahili: 2194
Diğer Tel: 2664388
E-posta: ayferd@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Açıkalın Serap Hizmetli 1551,1400 serap.acikaln@gmail.com
Ak İsa Hizmetli 1551,1400 isaak6606@gmail.com
Aksoy Mehmet Hizmetli 5092, 5395 aksoym926@gmail.com
Arıcı Mert Memur 8400 mert.arici@bilkent.edu.tr
Arslan Bayram Hizmetli 1551, 1400 bayram.arslan@bilkent.edu.tr
Arslan Elvan Hizmetli 8400 Elvan-arslan-68@hotmail.com
Arslan Şakir Hizmetli 5092,5395 sakirarslan@bilkent.edu.tr
Aydoğdu Taki Nadir Hizmetli 1551, 1400 taki06nadir@gmail.com
Balcı Ali Hizmetli 5092, 5395 ali.balci@bilkent.edu.tr
Bayrak Adem Hizmetli 1551, 1400 adem_bayrak@bilkent.edu.tr
Çınar Yücel Hizmetli 1551, 1400 yucel5806@hotmail.com
Demir Ufuk Hizmetli 1400, 1551 ufuk.dem006@gmail.com
Demircan Ayfer Müdür 2194 2664388 ayferd@bilkent.edu.tr
Duman Murat Hizmetli 8400 muratduman_1972@hotmail.com
Erdoğan N. Yılmaz Amir 1400 yerdogan@bilkent.edu.tr
Günaltay İsmail Hizmetli 1400,1551 Lojmanlar-58@hotmail.com
Işık Kadir Hizmetli 1551,1400 ikadir@bilkent.edu.tr
Işık Ramazan Hizmetli 5092, 5395 ramazan.isik@bilkent.edu.tr
Kocamehmetoğlu Çağlar Hizmetli 1551, 1400 caglar0334@gmail.com
Korkmaz Abdülkadir Hizmetli 1551, 1400 kdirkdr59@gmail.com
Kurtul Seher Mutlu Amir 8400 seher@bilkent.edu.tr
Küçük Tacettin Hizmetli 1551, 1400 tacettin.kucuk@bilkent.edu.tr
Orhan Erkan Memur 1551, 1400 erkan.orhan@bilkent.edu.tr
Öcal Veli Hizmetli 1551,1400 veli.ocal@bilkent.edu.tr
Özkan Ercan Memur 1394 ercanozkan@bilkent.edu.tr
Parlakay Volkan Hizmetli 1551, 1400 volkan.parlakay@bilkent.edu.tr
Sezgin Ekrem Hizmetli 1551,1400 ekrem.sezgin@bilkent.edu.tr
Şener Hülya Hizmetli 1551,1400 hulyaozge_6891@hotmail.com
Şimşek Berkan Memur 1917 berkan.simsek@bilkent.edu.tr
Topcu Emrah Hizmetli 5092, 5395 emrah.topcu@bilkent.edu.tr
Ulus Fatih Hizmetli 1551,1400 fulus@bilkent.edu.tr
Ünal Kerim Hizmetli 8400
Yalçın Özer Hizmetli 1551, 1400 ozer.yalcin@bilkent.edu.tr
Yılmaz Kazım Hizmetli 2857 kazimyilmaz@bilkent.edu.tr
Yücel Hasan Hizmetli 1551, 1400 pasa.5806@gmail.com