Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

İŞLETME (MAN)

Merkez Kampüs MA Binası, Oda No: MA-214
Dahili:1276 Tel:2664164 Faks:2664958

Ülkü Gürler, Prof.

Bölüm Başkanı Vekili
Dahili: 1276, 1520
Diğer Tel:
E-posta: ulku@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akdeniz Levent Doçent Doktor 2202 akdeniz@bilkent.edu.tr
Aydoğan Kürşat Profesör Doktor 1204, 2049 aydogan@bilkent.edu.tr
Aydoğmuş Ceren Öğretim Görevlisi 2856 2664609 caydogmus@bilkent.edu.tr
Baycan Tolga Öğretim Görevlisi 3353 baycan@bilkent.edu.tr
Berk Emre Doçent Doktor 2413, 1309 eberk@bilkent.edu.tr
Ceylan Melis Vis. Doktor Öğretim Üyesi 2874 melis.ceylan@bilkent.edu.tr
Ekici Ahmet Doçent Doktor 2628 ekici@bilkent.edu.tr
Erel Erdal Profesör Doktor 1597, 1486 erel@bilkent.edu.tr
Ger Güliz Profesör Doktor 1253 ger@bilkent.edu.tr
Göğüş Celile Itır Doktor Öğretim Üyesi 1809 itirgogus@bilkent.edu.tr
İnce Barış Vis. Doktor Öğretim Üyesi 2809 baris.ince@bilkent.edu.tr
Karakitapoğlu Aygün Zahide Doçent Doktor 2039 zkaygun@bilkent.edu.tr
Kurdoğlu Rasim Serdar Visiting Dr. Öğr. Üyesi 1526 r.s.kurdoglu@bilkent.edu.tr
Önder Zeynep Doçent Doktor 2038 zonder@bilkent.edu.tr
Önkal Dilek Profesör Doktor 1870 onkal@bilkent.edu.tr
Örge Örsan Vis. Doktor Öğretim Üyesi 3150, 1507 orsan@bilkent.edu.tr
Özyıldırım Süheyla Doçent Doktor 1899 suheyla@bilkent.edu.tr
Sultanoğlu Banu Öğretim Görevlisi 3290 sbanu@bilkent.edu.tr
Şensoy Ahmet Doktor Öğretim Üyesi 2048 ahmet.sensoy@bilkent.edu.tr
Tanrısever Fehmi Doçent Doktor 1860 tanrisever@bilkent.edu.tr
Tanyeri Ayşe Başak Doktor Öğretim Üyesi 1871 basak@bilkent.edu.tr
Tomruk Gümüşlüoğlu Lale Doktor Öğretim Üyesi 2319 tomruk@bilkent.edu.tr