Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (MBG)

Merkez Kampüs SB Binası, Oda No: SB-240
Dahili: 2240 Tel:2665081 Faks:2665097

Ali Osmay Güre, Doç. Dr.

Bölüm Başkanı
Dahili: 2240, 2507
Diğer Tel:
E-posta: agure@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Belkaya Serkan Doktor Öğretim Üyesi 2419 sbelkaya@bilkent.edu.tr
Cevher Murat Alper Doktor Öğretim Üyesi 2503 murat.cevher@bilkent.edu.tr
Çizmecioğlu Onur Doktor Öğretim Üyesi 2138 onur.cizmecioglu@bilkent.edu.tr
Değirmenci Uzun Bahar Doktor Öğretim Üyesi 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Erbay Ebru Doktor Öğretim Üyesi 2505, 2396, 2491 eerbay@bilkent.edu.tr
Göktuna Serkan İsmail Doktor Öğretim Üyesi 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Güre Ali Osmay Doçent Doktor 2240, 2507 agure@bilkent.edu.tr
Gürsel İhsan Profesör Doktor 2408, 2491 igursel@fen.bilkent.edu.tr
Konu Karakayalı Özlen Doçent Doktor 2123, 2397 konu@fen.bilkent.edu.tr
Öçal Özhan Öğretim Görevlisi 2056 ozhan.ocal@bilkent.edu.tr
Özçelik Tayfun Profesör Doktor 2139 2664380 tozcelik@bilkent.edu.tr
Şahin Özgür Doktor Öğretim Üyesi 2402 osahin@fen.bilkent.edu.tr
Yuluğ Işık Doçent Doktor 2506 yulug@fen.bilkent.edu.tr
Araştırma/İdari Görevlileri
Ghasemi Mehdi Araştırma Görevlisi 3319, 2240 ghasemi@bilkent.edu.tr
 
Arayıcı Tülay Teknisyen 2401, 3331 arayici@fen.bilkent.edu.tr
Aykut Zaliha Gamze Sorumlu Veteriner Hekim 2927, 3331 aykut@fen.bilkent.edu.tr
Çeyrekli Ayşe Burcu İdari Asistan 2393 ayse.burcu@bilkent.edu.tr
Elvan Kanbur Füsun İdari Asistan 2393 elvan@fen.bilkent.edu.tr
Erşahan Okan Teknisyen 2521 okan.ersahan@bilkent.edu.tr
Kahyaoğlu Yıldız İdari Asistan 2240 2665081 yildiz@fen.bilkent.edu.tr
Makas Nigar Pelin Biyolog 2416 pelin@fen.bilkent.edu.tr
Saçıntı Ulaş Teknisyen 2404 ulas.sacinti@bilkent.edu.tr
Şengül Birkan Seda Laboratuvar Sorumlusu 2416 seda.sengul@bilkent.edu.tr
Sık Aranan Telefon Numaraları
Çay Odası 2509
Yüksek Lisans Öğrencileri Odası 2522