Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (ME)

Merkez Kampüs EA Binası, Oda No: EA 116
Dahili:1045, 3389 Tel:2664004

Adnan Akay, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1213, 1214,1045
Diğer Tel: 2664338
E-posta: akay@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akay Adnan Profesör Doktor 1213, 1214, 1045 2664338 akay@bilkent.edu.tr
Biancofiore Luca Doktor Öğretim Üyesi 1697 luca@bilkent.edu.tr
Çakmakcı Melih Doktor Öğretim Üyesi 3427 2664004 melihc@bilkent.edu.tr
Çetin Barbaros Doçent Doktor 2108 2664004 barbaros.cetin@bilkent.edu.tr
Erdem Emine Yegan Doktor Öğretim Üyesi 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Hanay Mehmet Selim Doktor Öğretim Üyesi 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Javili Ali Doktor Öğretim Üyesi 2897 ajavili@bilkent.edu.tr
Karpat Yiğit Doçent Doktor 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Özcan Onur Doktor Öğretim Üyesi 2893 onurozcan@bilkent.edu.tr
Temizer İlker Doçent Doktor 3064 2664004 temizer@bilkent.edu.tr
Yıldız Yıldıray Doktor Öğretim Üyesi 3065 yyildiz@bilkent.edu.tr
Araştırma/İdari Görevlileri
Erdal Güliz ERC-758769 2911 guliz.erdal@bilkent.edu.tr
 
Baycan Ela İdari Asistan 1045, 3389 2664004 ela@bilkent.edu.tr
Baytaroğlu Şakir Laboratuvar Koordinatörü 3067 2664004 sakir.baytaroglu@bilkent.edu.tr
Duman Şakir Laboratuvar Teknisyeni 1320 sakir.duman@bilkent.edu.tr