Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (MİDB)

Merkez Kampüs EA Binası,
Dahili:8056, 8057 Faks:2665137
 

Alaattin Tabur

Daire Başkanı
Dahili: 8060, 8056, 8057
Diğer Tel:
E-posta: atabur@bilkentholding.com.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Aral Özkan Hizmetli 8057 ozkan.aral@bilkent.edu.tr
Bilgili Dilek Müdür Yardımcısı 8052 dbilgili@bilkent.edu.tr
Gülsever Ümit Memur 8063 gulseven@bilkent.edu.tr
Kalender Erol Müdür Yardımcısı 8055 kalender@bilkent.edu.tr
Karabacak Naciye Sibel İdari Asistan 8056 sibel.karabacak@bilkent.edu.tr
Karaoğlan Emrullah Müdür Yardımcısı 8053 karao@bilkent.edu.tr
Kılınç Mehmet Ali Amir 8058 kilinc@bilkent.edu.tr
Kipdemir Esra Memur 8064 kipdemir@bilkent.edu.tr
Öztürk Burcu Memur 8061 burcu.ozturk@bilkent.edu.tr
Süleymanağaoğlu İkbal Memur 8066 ikbals@bilkent.edu.tr
Tabur Alaattin Daire Başkanı 8060, 8056, 8057 atabur@bilkentholding.com.tr
Tansel Elif Memur 8059 etansel@bilkent.edu.tr
Tiryaki Ali Memur 8083 ali.tiryaki@bilkent.edu.tr
Yıldırım Mine Memur 8051 monder@bilkent.edu.tr