Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MÜZİK (MUS)

Orta Kampüs P Binası, Oda No: 310
Dahili:1387 Faks:2664539

Tahsin Tolga Yayalar, Dr. Öğr. Üyesi

Bölüm Başkanı
Dahili: 1387
Diğer Tel:
E-posta: tolga.yayalar@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Abdullaeva Feruza BSO Üyesi 2284 feruza@bilkent.edu.tr
Agapova Marina BSO Üyesi 2284 marina69h@yahoo.com
Akbaş Ülkemin Öğretim Görevlisi 2273 ulkemin.akbas@bilkent.edu.tr
Akman Emre Coşkun BSO Üyesi 2284 emreviola1992@gmail.com
Akyol Ece BSO Üyesi 2284 eceakyol@bilkent.edu.tr
Akyol Selçuk BSO Üyesi 2284 sakyol@bilkent.edu.tr
Aliyev Davut BSO Üyesi 2284 dali@bilkent.edu.tr
Altay Güloya BSO Üyesi 2284 guloya17@yahoo.com
Andre Mark Profesör (Adjunct) 2273
Ateşoğlu Adelya BSO Üyesi 2284 adelya@bilkent.edu.tr
Aydın Yiğit Öğretim Görevlisi 1324 yaydin@bilkent.edu.tr
Aykal Naile Ebru BSO Üyesi 2284 ebruay@bilkent.edu.tr
Aziz Adilhoca BSO Üyesi 2284 adilhoca.aziz@gmail.com
Babacan Adil BSO Üyesi 2284 babaev@bilkent.edu.tr
Baydar Mehmet Ali BSO Üyesi 2284 memolibone@hotmail.com
Bezhani Suzana BSO Üyesi 2284
Cafer Cavid BSO Üyesi 2284 cavid@bilkent.edu.tr
Celil Hakioğlu Sema BSO Üyesi 2284 semacelilova@hotmail.com
Cetiz Nil BSO Üyesi 2284 nnil@bilkent.edu.tr
Çağatay Onurcan BSO Üyesi 2284 onurcancagatay@hotmail.com
Çavuşoğlu Verda BSO Üyesi 2284 verda.demirel@bilkent.edu.tr
Defne Süreyya BSO Üyesi 2284 sureyyadefne@hotmail.com
Evruk Ozan BSO Üyesi 2284 ozan_evruk@hotmail.com
Gagua Şalva BSO Üyesi 2284 shalva@bilkent.edu.tr
Gani Dritan BSO Üyesi 2284 dritangani@yahoo.com
Gayıblı Salim BSO Üyesi 2284 salimg@bilkent.edu.tr
Gnezdilova Elena BSO Üyesi 2284 elenagnezdilova04@gmail.com
Güngör Cem BSO Üyesi 2284 cemg@bilkent.edu.tr
Hacat Hasan Erim BSO Üyesi 2284 hasan.erim.hacat@gmail.com
Haknazarova Barno Öğretim Görevlisi 2273 barno@bilkent.edu.tr
Hoca Hayreddin BSO Üyesi 2284 elvincik1@yahoo.com
İspir Nusret Müsik Direktörü 2284 nusret@bilkent.edu.tr
Jia Oliver Folger Doktor Öğretim Üyesi 2273 oliver.folger.jia@gmail.com
Kaplan Mustafa BSO Üyesi 2284 mustafakaplan2@gmail.com
Kawasaki Yukiyo Öğretim Görevlisi 2284 yukiyokame@gmail.com
Kırtıl Gamze Öğretim Görevlisi 2273 gamzek@bilkent.edu.tr
Konyarov Krasimir BSO Üyesi 2284 koniarov@bilkent.edu.tr
Korad Kağan Profesör 2273 korad@bilkent.edu.tr
Kuştan Eren BSO Üyesi 2284 erenkustan@yahoo.com
Kutay Bahar BSO Üyesi 2284 bkutay@bilkent.edu.tr
Lupu Julian BSO Üyesi 2284 julian@bilkent.edu.tr
Lupu Violeta E. BSO Üyesi 2284 violetaoboe@gmail.com
Margulis Sergey BSO Üyesi 2284 sergey@bilkent.edu.tr
Mecid Aydın Orkestra Müdürü 2284, 2287 mecid@bilkent.edu.tr
Medvedev Aleksey BSO Üyesi 2284 alexei@bilkent.edu.tr
Mehmet İrşad BSO Üyesi 2284 irsad@bilkent.edu.tr
Metin Işın Doktor Öğretim Üyesi 2273 misin@bilkent.edu.tr
Murakami Noriyoshi BSO Üyesi 2284 yoshi@bilkent.edu.tr
Nikotina İrina BSO Üyesi 2284 irinanikotina@gmail.com
Nowotna Maria Öğretim Görevlisi 1372 nowotna@bilkent.edu.tr
Noyan Burak BSO Üyesi 2284 bnoyan@bilkent.edu.tr
Okeev İskender BSO Üyesi 2284 okeev@bilkent.edu.tr
Onay Elif BSO Üyesi 2284 elifonay04@gmail.com
Öztürk Vseslava BSO Üyesi 2284 vseslavak@gmail.com
Özyıldırım Selen BSO Üyesi 2284 selenakcora@yahoo.com
Postnova Elena BSO Üyesi 2284 elenapostnova@yahoo.com
Rahmatulla Artur BSO Üyesi 2284 artour@bilkent.edu.tr
Rahmedova Nazik Öğretim Görevlisi 2284 rustamjazz88@gmail.com
Rasul Serdar BSO Üyesi 2284 rasulov@bilkent.edu.tr
Rasul Zerin Öğretim Görevlisi 2273 zarema@bilkent.edu.tr
Rihsi Elena BSO Üyesi 2284 elenarihsi.61@gmail.com
Rihsi Uluğbek BSO Üyesi 2284 ulugbek.62@mail.ru
Sezer Krumova Albena BSO Üyesi 2284 petrova@bilkent.edu.tr
Simolin Svetlana BSO Üyesi 2284 svetlana@bilkent.edu.tr
Tandoğan Onat Ezgi BSO Üyesi 2284 ezgitandogan@gmail.com
Tokdemir Viktoriya BSO Üyesi 2284 the007girl@yandex.ru
Tsitsuashvili Zurab BSO Üyesi 2284 zurabzts@yahoo.com
Türkmen Onur Doktor Öğretim Üyesi 2310 oturkmen@bilkent.edu.tr
Ülgen Yiğit BSO Üyesi 2284 yulgen@bilkent.edu.tr
Volkov Leonid BSO Üyesi 2284 klarnet2@mail.ru
Yayalar Tahsin Tolga Doktor Öğretim Üyesi 1387 tolga.yayalar@bilkent.edu.tr
Zamanalioğlu Refik BSO Üyesi 2284 zamanov@bilkent.edu.tr
Zempleni Zita BSO Üyesi 2284 zitaflute@yahoo.com
 
Ersoy Deniz İdari Asistan 2273 deniz.ersoy@bilkent.edu.tr
Kamicaitis Rytis Uzman 1775 rytis.kam@gmail.com