Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

NANOTEKNOLOJİ ARAŞTIRMA MERKEZİ (NANOTAM)

Merkez Kampüs NANOTAM Binası, Oda No: 201
Dahili:1966, 3050 Faks:2664042

Ekmel Özbay, Prof.

Müdür
Dahili: 1966
Diğer Tel:
E-posta: ozbay@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akdaş Selen Büke Uzman Yardımcısı 3958 selen.akdas@bilkent.edu.tr
Alibeyoğlu Cem Mühendis 8766 cem.a@bilkent.edu.tr
Andaç Tuğba Mühendis 3946 tugba.andac@bilkent.edu.tr
Arslan Özlem Mühendis 3966 ozlem.arslan@bilkent.edu.tr
Aşıcı Nursel Mühendis 1966,3050 nasici@bilkent.edu.tr
Aşık Fatma Yasemin Mühendis 3968 ykanli@bilkent.edu.tr
Aydın Fatma Mühendis 3953 fatma.aydin@bilkent.edu.tr
Bayraktar Şükran Mühendis 3957 sukran.bayraktar@bilkent.edu.tr
Budak Buse Mühendis 3974 buse.budak@bilkent.edu.tr
Bütün Bayram Araştırmacı 8711 bbtn@bilkent.edu.tr
Cinel Neval Ayşegül Araştırmacı 1017 nyilmaz@ee.bilkent.edu.tr
Çakır Mehmet Cihan Mühendis 8727 ccakir@bilkent.edu.tr
Çelik Çağlar Teknisyen 3976 caglar.celik@bilkent.edu.tr
Çiftçier Ünal Tekniker 3052 ciftcier@bilkent.edu.tr
Dolaş Muhammet Halit Mühendis 3930 dolas@bilkent.edu.tr
Dönertaş Seval Mühendis 3053 donertas@bilkent.edu.tr
Erdoğan Mustafa Mühendis 3949 mustafa.erdogan@bilkent.edu.tr
Erol Mustafa Mühendis 3958 mustafa.erol@bilkent.edu.tr
Gökkavas Mutlu Araştırmacı 3973 gokkavas@bilkent.edu.tr
Güdüllüoğlu Başak Mühendis 3988 basak.g@bilkent.edu.tr
Gülcü Deniz Mühendis 3960 denizceylan@bilkent.edu.tr
Gündoğdu Gökkavas Tamara Funda Araştırmacı 3971 tamara@bilkent.edu.tr
Hajian Hodjat Post-Doc 3458 hodjat.hajian@bilkent.edu.tr
İstanbulluoğlu Pınar Mühendis 3970 pinaristan@bilkent.edu.tr
Kafdağlı Tuğçe Uzman 1016 tugce.kafdagli@bilkent.edu.tr
Kanbak Can Mühendis 3943 can.kanbak@bilkent.edu.tr
Karagöz Ercan Mühendis 3976 ercan.karagoz@bilkent.edu.tr
Kartaloğlu Tolga Araştırmacı 3956 tkartal@bilkent.edu.tr
Kaya Tayfur Tekniker 1019 tayfur.kaya@bilkent.edu.tr
Mehmetov Emirullah Araştırmacı 3981 mamedov@bilkent.edu.tr
Oğuz Fikri Mühendis 3967 fikri.oguz@bilkent.edu.tr
Öğüt Serdar Mühendis 3955 sogut@bilkent.edu.tr
Özbay Ekmel Müdür 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Özdemir Okan Mühendis 3951 ozdemir.okan@bilkent.edu.tr
Özgenç Ahmet Onur Mühendis 3972 onur.ozgenc@bilkent.edu.tr
Özgür Mehmet Tekniker 3945 mozgur@bilkent.edu.tr
Özkarayel Levent Mühendis 8733 levent.ozkarayel@bilkent.edu.tr
Öztekin Evren Mühendis 3944 eoztekin@bilkent.edu.tr
Rahimi Rashed Alireza Post-Doc 1024 alireza.rashed@bilkent.edu.tr
Satılmış Mert Mühendis 3930 mert.satilmis@bilkent.edu.tr
Seğmenoğlu Gamze Mühendis 3050 gamzes@bilkent.edu.tr
Solmaz Cihan Mühendis 3993 cihan.solmaz@bilkent.edu.tr
Uyar Faruk Mühendis 3947 faruk.uyar@bilkent.edu.tr
Ünal Elif Albina Mühendis 3975 albina.genel@bilkent.edu.tr
Ünal Eyüp Canberk Mühendis 3951 canberk.unal@bilkent.edu.tr
Yertutanol Aylin Mühendis 3969 karagoz@bilkent.edu.tr