Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

FELSEFE (PHIL)

Merkez Kampüs H Binası, Oda No: H 247
Dahili:3348, 1072 Faks:2664528

Simon Drummond Wigley, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1072, 3348
Diğer Tel:
E-posta: wigley@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Aranyosi Istvan Albert Doktor Öğretim Üyesi 2188 aranyosi@bilkent.edu.tr
Berges Sandrine Doçent Doktor 2806 berges@bilkent.edu.tr
Berkovski Yehezkel Sandy Doktor Öğretim Üyesi 1048 sandyber@bilkent.edu.tr
Brown Christopher Devlin Doktor Öğretim Üyesi 2722 christopherbrown@bilkent.edu.tr
Di Bella Nicholas Andrew Doktor Öğretim Üyesi 2724 dibella@bilkent.edu.tr
Keven Nazım Doktor Öğretim Üyesi 3136 nazimkeven@bilkent.edu.tr
Kıymaz Tufan Vis. Doktor Öğretim Üyesi 1049 tufan.kiymaz@bilkent.edu.tr
Nakeeb Mustafa Vis. Doktor Öğretim Üyesi 3132 mnakeeb@bilkent.edu.tr
Vatansever Saniye Doktor Öğretim Üyesi 2528 saniye@bilkent.edu.tr
Wigley Simon Drummond Profesör Doktor 3348 wigley@bilkent.edu.tr
Wolt Daniel Mark Doktor Öğretim Üyesi 2471 daniel.wolt@bilkent.edu.tr
Wringe William Giles Doktor Öğretim Üyesi 2667 wringe@bilkent.edu.tr
 
Arslan Dila İdari Asistan 1072 dila.arslan@bilkent.edu.tr