Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

FİZİK (PHYS)

Merkez Kampüs SA Binası, Oda No: 215 A-B
Dahili:1207 Tel:2664397 Faks:2664579

Oğuz Gülseren, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 1937, 1207
Diğer Tel:
E-posta: gulseren@fen.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Bulutay Ceyhun Profesör Doktor 2511 bulutay@fen.bilkent.edu.tr
Büyükdağlı Şahin Doktor Öğretim Üyesi 2109 buyukdagli@fen.bilkent.edu.tr
Çıracı Salim Profesör Doktor 1216 ciraci@fen.bilkent.edu.tr
Demir Hilmi Volkan Profesör Doktor 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Erçelebi Atilla Profesör Doktor 1475 ercelebi@fen.bilkent.edu.tr
Eriş Ahmet Züfer Senior Lecturer 1388 ahmet.eris@bilkent.edu.tr
Gülseren Oğuz Profesör Doktor 1937, 1207 gulseren@fen.bilkent.edu.tr
Hetenyi Balazs Doktor Öğretim Üyesi 1972 hetenyi@fen.bilkent.edu.tr
İlday Fatih Ömer Doçent Doktor 8076 ilday@ee.bilkent.edu.tr
Kasırga Talip Serkan Doktor Öğretim Üyesi 8026 kasirga@unam.bilkent.edu.tr
Oktel Mehmet Özgür Profesör Doktor 2512 oktel@fen.bilkent.edu.tr
Özbay Ekmel Profesör Doktor 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Tanatar Bilal Profesör Doktor 1591 tanatar@fen.bilkent.edu.tr
Tokel Onur Doktor Öğretim Üyesi 8078 otokel@bilkent.edu.tr
Yalabık Cemal Profesör Doktor 1316 yalabik@fen.bilkent.edu.tr
 
Karateke Sadettin Teknisyen 1271 ksadettin@fen.bilkent.edu.tr
Mollahasanoğlu Fatma Gül İdari Asistan 1207 gul.akca@fen.bilkent.edu.tr