Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

İNGİLİZCE HAZIRLIK OKULU (PREP)

Doğu Kampüs N Binası, Oda No: CZ 03
Dahili:5076 Tel:2664476 Faks:2664320
Dahili: 5076
Diğer Tel:
E-posta: kutevu@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Öğretim Başkanı, Ayça Üner 1801
Öğretim Birimi Başkanı (1), Nazmiye Aslı Sağ 5151
Öğretim Birimi Başkanı (2), Nazan Aktürk 5186
Öğretim Birimi Başkanı (3), Zeynep Kireçci 5087
Öğretim Birimi Başkanı (4), Efe Burak Yakar 5189
Öğretim Birimi Başkanı (5), Şule Şenel 1635
Öğretim Birimi Başkanı (6), İlknur Halıcı Yılmaz 5192
Öğretim Birimi Başkanı (7), Ümran Ölmez Board 5158
Öğretim Birimi Başkanı (8), Tülay Özyurt Erkan 5240
Öğretim Birimi Başkanı (9), Ayşen Sayan 2185
Ölçme ve Değerlendirme Başkanı, Carole Thomas 5168
 
Acar Hasan Öğretim Görevlisi 5198 hasan.acar@bilkent.edu.tr
Acıkara Seda Öğretim Görevlisi 5197 seda.acikara@bilkent.edu.tr
Ahmed Zafer Ali Öğretim Görevlisi 5188 zafer.ahmed@bilkent.edu.tr
Aktürk Nazan 2. Öğretim Birimi Başkanı 5186 nazang@bilkent.edu.tr
Atakurt Ebru Öğretim Görevlisi 1713 atakurt@bilkent.edu.tr
Ateş Gülcan Öğretim Görevlisi 5188 agulcan@bilkent.edu.tr
Atlı Hilal Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi 5171 hilal@bilkent.edu.tr
Aydın Görkem Öğretim Görevlisi 5198 gorkem.aydin@bilkent.edu.tr
Beale Cameron Justin Lee T Öğretim Görevlisi 1711 cameron.beale@bilkent.edu.tr
Bilgiç Dilek Öğretim Görevlisi 5198 edilek@bilkent.edu.tr
Bişkin Meltem Deniz Öğretim Görevlisi 5198 meltem.biskin@bilkent.edu.tr
Blackstock Candace Nicole Öğretim Görevlisi 5188 candace.nicole@bilkent.edu.tr
Bray Amber Izzard Öğretim Görevlisi 1711 amber.bray@bilkent.edu.tr
Brown Jordan Taylor Öğretim Görevlisi 5244 jordan.brown@bilkent.edu.tr
Can Hülya Öğretim Görevlisi 5155 hcan@bilkent.edu.tr
Canbaz Chouseinoglou Seçil Öğretim Görevlisi 5244 secilcan@bilkent.edu.tr
Civelekoğlu Fatma Efser Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5172 efserc@bilkent.edu.tr
Çelen Beril Öğretim Görevlisi 5197 dupail@bilkent.edu.tr
Çelik Neşe Ayşe Öğretim Görevlisi 5197 neseayse@bilkent.edu.tr
Çelik Aktaş Samime Öğretim Görevlisi 1711 scelik@bilkent.edu.tr
Çelik Barut Sevda Öğretim Görevlisi 5342 sevdace@bilkent.edu.tr
Çetin Gökşen Öğretim Görevlisi 5155 gokcay@bilkent.edu.tr
Çolak Fatma Gökçen Öğretim Görevlisi 5161 fgokcen@bilkent.edu.tr
Çöllüoğlu Yakar Bilge 6. Öğretim Birimi Başkanı 5192 bilgec@bilkent.edu.tr
Dağlı Müge Öğretim Görevlisi 5161 mdagli@bilkent.edu.tr
Dingler Travis Brent Öğretim Görevlisi 5155 travis@bilkent.edu.tr
Dilsiz Sibel Meryem Öğretim Görevlisi 5244 smbolat@bilkent.edu.tr
Dislioglu Harun Öğretim Görevlisi 5244 harun.dislioglu@bilkent.edu.tr
Ecer Emine Ebru Öğretim Görevlisi 1713 ebruecer@bilkent.edu.tr
Emre Selen Öğretim Görevlisi 1713 selen.emre@bilkent.edu.tr
Erbil Neslihan Öğretim Görevlisi 5161 aksan@bilkent.edu.tr
Ergun Mutlu Işıl Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi 5174 isilsen@bilkent.edu.tr
Ersoy Merve Öğretim Görevlisi 1713 merve.ersoy@bilkent.edu.tr
Erten Müge Öğretim Görevlisi 5197 ertenm@bilkent.edu.tr
Etherton Kayla Marie Öğretim Görevlisi 5197 kayla.etherton@bilkent.edu.tr
Fıçıcı Çiğdem Öğretim Görevlisi 5155 cigdemn@bilkent.edu.tr
Fingleton Breda Öğretim Görevlisi 5188 breda.fingleton@bilkent.edu.tr
Geçgil Emine Öğretim Görevlisi 1713 egecgil@bilkent.edu.tr
Gökçe Ayşe Funda Öğretim Görevlisi 5155 fgokce@bilkent.edu.tr
Gülener Birgül Öğretim Görevlisi 5342 birgul@bilkent.edu.tr
Güner Gamze Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5173 albakir@bilkent.edu.tr
Gür Sabriye Öğretim Görevlisi 5161 sabriye@bilkent.edu.tr
Güran Esma Öğretim Görevlisi 5198 esmag@bilkent.edu.tr
Gürbüzdal Saliha Öğretim Görevlisi 1713 saliha@bilkent.edu.tr
Gürgen Yüzbir Ayşe Deniz Öğretim Görevlisi 5161 yuzbir@bilkent.edu.tr
Harriman Caleb Tucker Öğretim Görevlisi 5198 caleb.hariman@bilkent.edu.tr
Himmelspach Patrick Öğretim Görevlisi 5342 phimmelspach@bilkent.edu.tr
Hobson Steven Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5086 hobson@bilkent.edu.tr
Howe Vanessa Dawn Öğretim Görevlisi 1711 vanessa.howe@bilkent.edu.tr
Hüyüklü İpek Öğretim Görevlisi 5197 ipek.huyuklu@bilkent.edu.tr
Ireland Sera Suzan Öğretim Görevlisi 5244 sengil@bilkent.edu.tr
Iriskulova Alena Öğretim Görevlisi 1711 alena.iriskulova@bilkent.edu.tr
Işık Gökçen Öğretim Görevlisi 1711 igokcen@bilkent.edu.tr
İnci Bilal Öğretim Görevlisi 5244 bilal.inci@bilkent.edu.tr
İşbilir Ecem Öğretim Görevlisi 1711 ecem.geydir@bilkent.edu.tr
Kamanlı Funda Öğretim Görevlisi 5188 fyuksel@bilkent.edu.tr
Kantarcıoğlu Elif Öğretim Görevlisi 5076 kutevu@bilkent.edu.tr
Kaptan Eken Zeynep Öğretim Görevlisi 5155 zeken@bilkent.edu.tr
Kaya Elif Öğretim Görevlisi 5244 elifka@bilkent.edu.tr
Kelleher Connor Michael Öğretim Görevlisi 1711 connor.kelleher@bilkent.edu.tr
Kılıç Nihan Öğretim Görevlisi 1713 nihan.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Kultufan Sevil Öğretim Görevlisi 5342 kultufan@bilkent.edu.tr
Kireçci Zeynep 3. Öğretim Birimi Başkanı 5087 kirecci@bilkent.edu.tr
Kuo Alice Tzu-Yu Öğretim Görevlisi 5342 alice.kuo@bilkent.edu.tr
Kural Halime Öğretim Görevlisi 5188 hyildiz@bilkent.edu.tr
Kurtay Nihal Öğretim Görevlisi 5198 kurtay@bilkent.edu.tr
Kurugöllü Hülya Öğretim Görevlisi 5342 khulya@bilkent.edu.tr
Lahey Arlene Patricia Öğretim Görevlisi 5198 arlene.lahey@bilkent.edu.tr
Louis-Smith Joseph Henry Öğretim Görevlisi 5188 jlouis.smith@bilkent.edu.tr
Macfarquhar Brooks S Öğretim Görevlisi 5161 bmacfarguhar@bilkent.edu.tr
Mengü Hande Işıl Profesyonel Gelişim Sorumlusu 2442 hmengu@bilkent.edu.tr
Mert Akkaya Özlem Öğretim Görevlisi 5198 ozmert@bilkent.edu.tr
Mosier Jason Lee William Öğretim Görevlisi 5197 jason.mosier@bilkent.edu.tr
Nelson Özer Marci Dawn Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5173 marci@bilkent.edu.tr
Nicoll Terra Leigh Öğretim Görevlisi 5188 terra.nicoll@bilkent.edu.tr
O'Grady Stefan Ölçme Değerlendirme Koordinatörü 5214 grady@bilkent.edu.tr
Orğan İlkay Öğretim Görevlisi 5161 oilkay@bilkent.edu.tr
Ovayurt Özlem Öğretim Görevlisi 5197 boztepe@bilkent.edu.tr
Ölmez Board Ümran 7. Öğretim Birimi Başkanı 5158 board@bilkent.edu.tr
Özdoğan Seda Öğretim Görevlisi 5198 ustunels@bilkent.edu.tr
Özkan Vildan Öğretim Görevlisi 5197 vildanozkan@bilkent.edu.tr
Özkartal Kamile Öğretim Görevlisi 5155 kamile@bilkent.edu.tr
Özmen Özdemir Ayşe Öğretim Görevlisi 5198 ayseoz@bilkent.edu.tr
Özsoy Görgülü Figen Öğretim Görevlisi 1711 fozsoy@bilkent.edu.tr
Özyurt Erkan Tülay 8. Öğretim Birimi Başkanı 5240 ozyurt@bilkent.edu.tr
Pekedis Nuran Öğretim Görevlisi 1711 nuran.pekedis@bilkent.edu.tr
Penbegül Akyüz Çiler Öğretim Görevlisi 5198 ciler@bilkent.edu.tr
Raşa Altaş Fidan Bahar Öğretim Görevlisi 5197 fidan.rasa@bilkent.edu.tr
Richter Elizabeth Grace Öğretim Görevlisi 5161 elizabethrichter@bilkent.edu.tr
Sağ Nazmiye Aslı 1. Öğretim Birimi Başkanı 5151 aslioz@bilkent.edu.tr
Sahin Hollie Jade Öğretim Görevlisi 5197 hollie.lane@bilkent.edu.tr
Sayan Ayşen 9. Öğretim Birimi Başkanı 2185 aysen@bilkent.edu.tr
Suyolcu Canan Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu 5172 cananka@bilkent.edu.tr
Sütcü Halime Feyza Öğretim Görevlisi 5342 feyza.sutcu@bilkent.edu.tr
Şanal Merve Öğretim Görevlisi 5161 msanal@bilkent.edu.tr
Şanlı Seçil Öğretim Görevlisi 1713 kocal@bilkent.edu.tr
Şen Elif Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi 1912 elif@bilkent.edu.tr
Şenel Şule 5. Öğretim Birimi Başkanı 1635 aslans@bilkent.edu.tr
Taşkesen Füsun Öğretim Görevlisi 5198 fusunak@bilkent.edu.tr
Taşkesen Özgür Öğretim Görevlisi 5342 taskesen@bilkent.edu.tr
Tekin Pelin Öğretim Görevlisi 5188 pyucel@bilkent.edu.tr
Terzioğlu Özlem Öğretim Görevlisi 5155 ozlemce@bilkent.edu.tr
Thomas Carole Ann Ölçme ve Değerlendirme Başkanı 5168 carole@bilkent.edu.tr
Thomas Katelyn Nicole Öğretim Görevlisi 5342 katelyn.thomas@bilkent.edu.tr
Turgut Özlem Sydney Öğretim Görevlisi 5161 sydney@bilkent.edu.tr
Tünay Esra Öğretim Görevlisi 5155 etunay@bilkent.edu.tr
Türkkan Mehvar Öğretim Görevlisi 5342 mehvar@bilkent.edu.tr
Türkmenoğlu Melike Ayşe Öğretim Görevlisi 5188 melike.gurgen@bilkent.edu.tr
Urso Aysenur Deniz Öğretim Görevlisi 5155 aysenur.urso@bilkent.edu.tr
Utku Yurdakul Ayşegül Öğretim Görevlisi 5244 aysegul.utku@bilkent.edu.tr
Üner Ayça Öğretim Başkanı 1801 alpman@bilkent.edu.tr
Üskent Suphi Burak Öğretim Görevlisi 1711 uskent@bilkent.edu.tr
Wallace Richard John Öğretim Görevlisi 1713 richard.wallace@bilkent.edu.tr
Weiss Megan Kate Öğretim Görevlisi 5244 megan.weiss@bilkent.edu.tr
Yalçın Clare Öğretim Görevlisi 5188 cyalcin@bilkent.edu.tr
Yazıcı Bilge Işıl Öğretim Görevlisi 5188 erem@bilkent.edu.tr
Yeloğlu Yeşim Öğretim Görevlisi 5244 tyesim@bilkent.edu.tr
Yeşil Nurdan Öğretim Görevlisi 5155 nurdan@bilkent.edu.tr
Yetkin Pelin Öğretim Görevlisi 5188 incik@bilkent.edu.tr
Yıldırım Fatma Gül Öğretim Görevlisi 5161 fatmag@bilkent.edu.tr
Yıldırım Varol Serap Öğretim Görevlisi 5197 svarol@bilkent.edu.tr
Yılmaz Duygu Öğretim Görevlisi 5161 bulal@bilkent.edu.tr
Yılmaz Zeliha Öğretim Görevlisi 5342 zgoksu@bilkent.edu.tr
Yılmaz Halıcı İlknur Öğretim Görevlisi 5244 ilknurh@bilkent.edu.tr
Younes Sophia Andrea Öğretim Görevlisi 1713 sophia.younes@bilkent.edu.tr
Yüksel Burcu Öğretim Görevlisi 5197 burcu.arasan@bilkent.edu.tr
Zafer Nizam Emine Öğretim Görevlisi 5189 zafer@bilkent.edu.tr
 
Akakça Meral Berrin İdari Asistan 1802 berrin.akakca@bilkent.edu.tr
Akdaş Başak Sorumlu 5456 basak.akdas@bilkent.edu.tr
Bozkurt Ayşe Sibel İdari Asistan 5163 sbozkurt@bilkent.edu.tr
Elmadağ Ayten Hizmetli 5176 ayten.elmadag@bilkent.edu.tr
Kocatepe Zeynep Özge İdari Asistan 1712 zeynep.kocatepe@bilkent.edu.tr
Öcal Bütüner Merve İdari Asistan 5169 mervebutuner@bilkent.edu.tr
Özdenkoş Hikmet Hizmetli 5096 hikmet.ozdenkos@bilkent.edu.tr
Şahin-Güneri Güler İdari Asistan 5079 guneri@bilkent.edu.tr
Şimşek Aslıhan Bina Sorumlusu 5184 aslihan.simsek@bilkent.edu.tr