Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

PSİKOLOJİ (PSYC)

Merkez Kampüs H Binası, Oda No: H-353
Dahili:3415 Faks:2664960

Michelle Marie Adams, Prof.

Bölüm Başkanı
Dahili: 3415, 1090, 3093
Diğer Tel:
E-posta: michelle@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Adams Michelle Marie Profesör Doktor 3415,1090, 3093 michelle@bilkent.edu.tr
Allen Jedediah Wilfred Pap Doktor Öğretim Üyesi 2567 jallen@bilkent.edu.tr
Besken Miri Doktor Öğretim Üyesi 1728 mbesken@bilkent.edu.tr
Boyacı Hüseyin Doçent Doktor 1148, 3005 hboyaci@bilkent.edu.tr
Farooqui Ausaf Ahmed Doktor Öğretim Üyesi 1153 ausaf.farooqui@bilkent.edu.tr
Ilgaz Hande Doktor Öğretim Üyesi 2065, 8093 hande.ilgaz@bilkent.edu.tr
Mouratidis Athanasios Vis. Doktor Öğretim Üyesi 2760 amouratidis@bilkent.edu.tr
Sakman Ezgi Öğretim Görevlisi 2193 ezgi.sakman@bilkent.edu.tr
Salman Engin Selin Öğretim Görevlisi 2074 selinsalman@bilkent.edu.tr
Toulopoulou Timothea Profesör Doktor 6944 ttoulopoulou@bilkent.edu.tr
Ürgen Burcu Ayşen Doktor Öğretim Üyesi 1807, 3091 burcu.urgen@bilkent.edu.tr
 
Çakır Ekingen Itır İdari Asistan 3415 psyc@bilkent.edu.tr