Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

SAĞLIK MERKEZİ (SM-M)

Merkez Kampüs T Binası, Oda No: Z 07
Dahili:1666 Tel:2664337 Faks:2664043

Mete Salih Aker

Müdür
Dahili: 1666
Diğer Tel: 03122664337
E-posta: amete@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Aker Mete Salih Müdür 1666 03122664337 amete@bilkent.edu.tr
Apaydın Mehmet Kağan Sağlık Doktoru 1666
Biçer Sevilnaz Hemşire 1666 sevilnaz@bilkent.edu.tr
Canbul Aytuna Devrim Yönetici Sekreter 5057, 5048, 5049 devrim@bilkent.edu.tr
Dur Yüksel Uzman Hemşire 6922, 1666 dur@bilkent.edu.tr
Elban Mualla Hemşire 1666 muallaelban@bilkent.edu.tr
Eraslan Sedat Şoför 6930,1666 sedat.eraslan@bilkent.edu.tr
Gülyüz Ayla Yönetici Sekreter 6912, 1666 gumusay@bilkent.edu.tr
Irmak Hürü Hemşire 1666 hcetin@bilkent.edu.tr
Irmak Olcay Biyolog 5121, 5125 olcay@bilkent.edu.tr
Kayar Ayşin Memur 6932,1666 aysin@bilkent.edu.tr
Kurucu Kadir Şoför 6930, 1666 kurucu@bilkent.edu.tr
Kuş Kamuran Sağlık Doktoru 1666 kamuran@bilkent.edu.tr
Niksarlı İpek Biyolog 1666 niksarli@bilkent.edu.tr
Onan Özkan Paramedik 5097,5057 onan@bilkent.edu.tr
Özcan Ali Ufuk Şoför 6930 aliufukozcan@bilkent.edu.tr
Özdoğan İltürk Sağlık Doktoru 5057 ilturk.ozdogan@bilkent.edu.tr
Parlar Meryem Acil Tıp Teknisyeni 1666 meryem.akkoc@bilkent.edu.tr
Sarı Uğur Hizmetli 6929 ugur.sari@bilkent.edu.tr
Seven Özgür Şoför 5145, 5057 ozgurseven@bilkent.edu.tr
Soyluoğlu Selcan Başak Sağlık Doktoru 1666 basaks@bilkent.edu.tr
Sucan Müyesser Hemşire 5100, 5057 muyesser@bilkent.edu.tr
Yaren Derya İdari Asistan 6913, 1666 derya@bilkent.edu.tr
Yıldırım Nalan Sağlık Doktoru 1666 nalany@bilkent.edu.tr
Yoldaş Leyla Acil Tıp Teknisyeni 1666 yoldas@bilkent.edu.tr
Acil Durum Telefonları
Ambülans - Acil Müdahale 6666 2664050