Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

SİVİL SAVUNMA VE GÜVENLİK MÜDÜRLÜĞÜ (SSGM)

Merkez Kampüs I Binası, Oda No: C08
Dahili:1453, 2425 Faks:2664492

Ahmet Özban

Müdür
Dahili: 1453, 2425
Diğer Tel: 2664492
E-posta: ahmet.ozban@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Akbal Ali Güvenlik Görevlisi 1700, 1234 ali.akbal@bilkent.edu.tr
Akbayır Osman Güvenlik Görevlisi 3191 osmanak@bilkent.edu.tr
Akdora Oğuz Güvenlik Görevlisi 5348 akdora@bilkent.edu.tr
Akgül Rıza Güvenlik Görevlisi 1199 riza.akgul@bilkent.edu.tr
Aktay Gökhan Güvenlik Görevlisi 1439 gokhan.aktay@bilkent.edu.tr
Akyüz Akif Güvenlik Görevlisi 1900 akif.akyuz@bilkent.edu.tr
Akyüz Uğur Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 ugur.akyuz@bilkent.edu.tr
Albayrak Burhan Güvenlik Görevlisi 2488, 2330 albayrak@bilkent.edu.tr
Apaydın Hasan Güvenlik Görevlisi 1700, 1234 hasan.apaydin@bilkent.edu.tr
Arkcı Canan Güvenlik Görevlisi 2330 ccanan@bilkent.edu.tr
Arslan Murat Güvenlik Görevlisi 4444 arslan@bilkent.edu.tr
Aslıhak Şahin Güvenlik Görevlisi 1576 sahin.aslihak@bilkent.edu.tr
Aşcı Kadir Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 kadir.asci@bilkent.edu.tr
Ataş Ali Haydar Güvenlik Görevlisi 2646 alihaydar@bilkent.edu.tr
Atmaca Halil İbrahim Güvenlik Görevlisi 1234,1199 ibrahima@bilkent.edu.tr
Aydın Dursun Ali Güvenlik Görevlisi 5348 ali.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın Emine Memur 1700,1701 emine.aydin@bilkent.edu.tr
Aysu Emrah Güvenlik Görevlisi 2772 eaysu@bilkent.edu.tr
Babacan Ömer Güvenlik Görevlisi 5347 omer@bilkent.edu.tr
Babayiğit Hüseyin Şef 1700, 1701 huseyinb@bilkent.edu.tr
Baran Salim Güvenlik Görevlisi 5347 sbaran@bilkent.edu.tr
Başköse Ramiz Güvenlik Görevlisi 1700 ramiz.baskose@bilkent.edu.tr
Baştuğ Berkay Memur 2224 berkay.bastug@bilkent.edu.tr
Bayazıt Fatih Amir 1576 bayazitf@bilkent.edu.tr
Biçici Murat Güvenlik Görevlisi 3529 murat.bicici@bilkent.edu.tr
Bişkiner Yusuf Güvenlik Görevlisi 3529 yusufb@bilkent.edu.tr
Boğazköy İsmail Güvenlik Görevlisi 5348 bogazkoy@bilkent.edu.tr
Cömert Nurettin Güvenlik Görevlisi 1900
Çağığan Şahsine Güvenlik Görevlisi 1321 yorubulut@bilkent.edu.tr
Çakmak Mehmet Güvenlik Görevlisi 1964 cakmak@bilkent.edu.tr
Çalışkan Kahraman Güvenlik Görevlisi 1566 kahraman@bilkent.edu.tr
Çankaya Ali Güvenlik Görevlisi 5348 acankaya@bilkent.edu.tr
Çavdar İsmail Güvenlik Görevlisi 1188, 5588 ismail.cavdar@bilkent.edu.tr
Çelik Fahri Güvenlik Görevlisi 5348 fahricelik@bilkent.edu.tr
Çelikkaya Emre Güvenlik Görevlisi 1700, 1234 emre.celikkaya@bilkent.edu.tr
Çerik Muhammet Furkan Güvenlik Görevlisi 1576 muhammet.cerik@bilkent.edu.tr
Çevik Ergül Gökhan Güvenlik Görevlisi 4444 gokhan.cevik@bilkent.edu.tr
Çınar Erdoğan Güvenlik Görevlisi 5228 cinare@bilkent.edu.tr
Çilingir İsmail Güvenlik Görevlisi 5348 ismailc@bilkent.edu.tr
Çolak Ertan Güvenlik Görevlisi 2646 colake@bilkent.edu.tr
Çolakoğlu Tuncay Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 tuncay.colakoglu@bilkent.edu.tr
Darbaz Mehmet Memur 1700,1701 darbaz@bilkent.edu.tr
Demirhan Olcay Güvenlik Görevlisi 1700,1701 olcay.demirhan@bilkent.edu.tr
Devecioğlu Abidin Müdür Yardımcısı 1445 abidindevecioglu@bilkent.edu.tr
Dokgöz Yusuf Güvenlik Görevlisi 2656 dokgoz@bilkent.edu.tr
Durmuş Uğur Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 ugur.durmus@bilkent.edu.tr
Düzgün Hüseyin Memur 2224 huseyin.duzgun@bilkent.edu.tr
Ekenoğlu Yavuz Güvenlik Görevlisi 1900 yavuz.ekenoglu@bilkent.edu.tr
Elbeyi Rukiye Güvenlik Görevlisi 8311 rukiye.elbeyi@bilkent.edu.tr
Funda Mehmet Güvenlik Görevlisi 5093 fundam@bilkent.edu.tr
Genç Serkan Güvenlik Görevlisi 1700,1701 serkangenc@bilkent.edu.tr
Göçer Ender Güvenlik Görevlisi 5070 ender.gocer@bilkent.edu.tr
Göktaş Atakan Güvenlik Görevlisi 1410 atakan.goktas@bilkent.edu.tr
Göylüsun Engin Güvenlik Görevlisi 1234, 1199 enging@bilkent.edu.tr
Güçkıran Mete Osman Güvenlik Görevlisi 1199 mete.guckiran@bilkent.edu.tr
Güldoğan Binali Güvenlik Görevlisi 3131 binali@bilkent.edu.tr
Günel Gülşah Memur 1700, 1701 gulsah.gunel@bilkent.edu.tr
Güney Gökhan Güvenlik Görevlisi 5080 gokhan.guney@bilkent.edu.tr
Günsal Mustafa Sorumlu 2224 mustafa.gunsal@bilkent.edu.tr
Güntay Galip Güvenlik Görevlisi 5347 galip.guntay@bilkent.edu.tr
Gürbüzer Turap Cem Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 turap.gurbuzer@bilkent.edu.tr
Güşan İrfan Eren Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 irfan.gusan@bilkent.edu.tr
Hurmacı Fevzi Güvenlik Görevlisi 5348 fevzi@bilkent.edu.tr
Işık Serdar Güvenlik Görevlisi 5348 serdar.isik@bilkent.edu.tr
İlhan Ali Güvenlik Görevlisi 1188, 5588 aliilhan@bilkent.edu.tr
İlhan Uğur Güvenlik Görevlisi 2855 ugur.ilhan@bilkent.edu.tr
Kale Çetin Güvenlik Görevlisi 1321 kalec@bilkent.edu.tr
Kaleli Serkan Güvenlik Görevlisi 1199 serkan.kaleli@bilkent.edu.tr
Kantar Cengiz Güvenlik Görevlisi 5588, 1188 cengiz.kantar@bilkent.edu.tr
Kaplan Hüseyin Güvenlik Görevlisi 1410 huseyinkaplan@bilkent.edu.tr
Karaçoban Bülent Cüneyt Şef 1576 cbulent@bilkent.edu.tr
Karakaş Hüseyin Güvenlik Görevlisi 1700,1701 hkarakas@bilkent.edu.tr
Karakülah İlhan Güvenlik Görevlisi 1700,1701 ilhan.karakulah@bilkent.edu.tr
Karakülah Sinan Satılmış Güvenlik Görevlisi 5348 sinan.karakulah@bilkent.edu.tr
Kılıç Salih Güvenlik Görevlisi 2855 salih.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Yusuf Güvenlik Görevlisi 2855,1700,1701 yusuf.kilic@bilkent.edu.tr
Kırlangıç Aşkın Güvenlik Görevlisi 2772 askin.kirlangic@bilkent.edu.tr
Kıvrak Fahri Güvenlik Görevlisi 2488, 2330 kivrak@bilkent.edu.tr
Koca Rıza Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 riza.koca@bilkent.edu.tr
Koç Yasemin Memur 2425 2664492 yaseminkoc@bilkent.edu.tr
Korkmaz Alper Güvenlik Görevlisi 5347 alper.korkmaz@bilkent.edu.tr
Körpe Cengiz Güvenlik Görevlisi 5348 cengiz.korpe@bilkent.edu.tr
Kutlu Peflül Birdane Güvenlik Görevlisi 1900 peflul.kutlu@bilkent.edu.tr
Meşe Gökhan Güvenlik Görevlisi 1700,1701 gokhan.mese@bilkent.edu.tr
Nezir Erkut Emre Güvenlik Görevlisi 5348 erkut.nezir@bilkent.edu.tr
Numanoğlu Boybeyi Münire Memur 1700, 1701 munire.boybeyi@bilkent.edu.tr
Öner Ali Rıza Güvenlik Görevlisi 2772 ali.oner@bilkent.edu.tr
Örmekıran Memiş Güvenlik Görevlisi 1700,1701 memisormekiran@bilkent.edu.tr
Özban Ahmet Müdür 1453, 2425 2664492 ahmet.ozban@bilkent.edu.tr
Özer Kadir Güvenlik Görevlisi 5588, 1188 kadirozer@bilkent.edu.tr
Öztek Çağrı Güvenlik Görevlisi 1700,1701 cagri.oztek@bilkent.edu.tr
Öztürk Rüstem Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 rustem.ozturk@bilkent.edu.tr
Özyılmaz Yılmaz Güvenlik Görevlisi 4444, 1567 yilmaz.ozyilmaz@bilkent.edu.tr
Özyurt İsa Güvenlik Görevlisi 1439 iozyurt@bilkent.edu.tr
Pehlivan Sinan Güvenlik Görevlisi 3131 sinan.pehlivan@bilkent.edu.tr
Polatoğlu Gülşah Memur 1439 pgulsah@bilkent.edu.tr
Poyraz Ümit Güvenlik Görevlisi 2772 umitpoyraz@bilkent.edu.tr
Sağlam Mert Can Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 mertcan@bilkent.edu.tr
Sağlam Niyazi Güvenlik Görevlisi 3131 niyazi@bilkent.edu.tr
Sancak Halis Güvenlik Görevlisi 5348 hlssnck@bilkent.edu.tr
Sandal Serhat Memur 2224 s.sandal@bilkent.edu.tr
Sarıca Soner Güvenlik Görevlisi 1900 soner.sarica@bilkent.edu.tr
Serdar Tuğçe Sena Memur 1700, 1701 tugce.serdar@bilkent.edu.tr
Seyfi Ali Rıza Güvenlik Görevlisi 1576 ali.seyfi@bilkent.edu.tr
Sezer Murat Güvenlik Görevlisi 2855 murat.sezer@bilkent.edu.tr
Solsun Büşra Güvenlik Görevlisi 1234 busra.solsun@bilkent.edu.tr
Soydemir Bülent Güvenlik Görevlisi 2646 soydemir@bilkent.edu.tr
Sönmez Mine Memur 2285 msonmez@bilkent.edu.tr
Süzen Gökalp Şef 1439, 3205 gokalp.suzen@bilkent.edu.tr
Şahin Aynur Memur 1700, 1701 aynur.erdogan@bilkent.edu.tr
Şahin Metin Güvenlik Görevlisi 2330,2488 smetin@bilkent.edu.tr
Şahin Ümit Şef 1578, 1576 usahin@bilkent.edu.tr
Şakar Özgür Güvenlik Görevlisi 1900 ozgur.sakar@bilkent.edu.tr
Şen Melek Memur 1854 melek.sen@bilkent.edu.tr
Şenol Serdar Güvenlik Görevlisi 1900 serdar.senol@bilkent.edu.tr
Şensoy Metin Güvenlik Görevlisi 8389 msensoy@bilkent.edu.tr
Tamtabak Belemir Memur 1567 belemir.tamtabak@bilkent.edu.tr
Tatar Osman Güvenlik Görevlisi 5347 osmantatar@bilkent.edu.tr
Tekay Atilla Güvenlik Görevlisi 1439 atilla.tekay@bilkent.edu.tr
Terzi Osman Güvenlik Görevlisi 5347 osman.terzi@bilkent.edu.tr
Topal Serkan Güvenlik Görevlisi 1566 topal@bilkent.edu.tr
Topçu Hakan Güvenlik Görevlisi 1900
Topsaç Adem Güvenlik Görevlisi 5347 topsac@bilkent.edu.tr
Torun Özcan Güvenlik Görevlisi 1012 ozcan.torun@bilkent.edu.tr
Tufan Ezgi Güvenlik Görevlisi 5080 ezgi.tufan@bilkent.edu.tr
Tuğut Gamze Güvenlik Görevlisi 8998 gamze.tugut@bilkent.edu.tr
Tunçdöken Erol Güvenlik Görevlisi 1700,1701 eroltunc@bilkent.edu.tr
Tünal İbrahim Sorumlu 1700, 1701 ibrahim.tunal@bilkent.edu.tr
Uğurlu İsmail Güvenlik Görevlisi 5216 ismail.ugurlu@bilkent.edu.tr
Uğurlu Sebahattin Amir 1439, 2424 sebo@bilkent.edu.tr
Us Yaşar Güvenlik Görevlisi 1900 yasar.us@bilkent.edu.tr
Yalçınkaya Özgür Güvenlik Görevlisi 1234 ozgur.yalcinkaya@bilkent.edu.tr
Yıldırım Sait Güvenlik Görevlisi 5348 sait@bilkent.edu.tr
Yıldız Murat Güvenlik Görevlisi 1439, 3205 mrt@bilkent.edu.tr
Yıldız Özgür Amir 5284 ozguryil@bilkent.edu.tr
Yılmaz Ali Güvenlik Görevlisi 3529 ali.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Ramazan Güvenlik Görevlisi 1700,1701 ramazany@bilkent.edu.tr
Yurtseven Nazif Güvenlik Görevlisi 2855, 2772 nazif@bilkent.edu.tr
Yurtseven Özgür Güvenlik Görevlisi 1700, 1701 yurtseven@bilkent.edu.tr
Yücel İlyas Güvenlik Görevlisi 1234 ilyas.yucel@bilkent.edu.tr
Yüksel Yasin Güvenlik Görevlisi 1700,1701 yasinyuksel@bilkent.edu.tr
Güvenlik Noktaları/Kapılar
B Binası Güvenlik 3131
C Binası Güvenlik 5070
70 Bölgesi Kontrol Noktası 3262
Doğu Kampüs Güvenlik Amirliği 5094, 5175, 5348
Doğu Kampüs Lojmanlar 5093
Doğu Kampüs Nizamiye (II) 5347
Doğu Kampüs Nizamiye (I) 5348
93. Yurt Kavşak Kontrol Noktası 8306
Fen Fakültesi Güvenlik (A Blok) 2087
Fen Fakültesi Güvenlik (B Blok) 2464
Fen Fakültesi İleri Araştırmalar Laboratuvarı Güvenlik 1964
G Binası Güvenlik 1482
GSTMF Güvenlik (B Blok) 1790
GSTMF Güvenlik (F Blok) 2646
İDMYO Güvenlik (Doğu Kampüs) 5307, 5070
İİSBF Güvenlik 1566
Kütüphane Güvenlik 2488
Mekez Kampüs Güvenlik Amirliği 1234, 1578, 1700
Merkez Kampus Beytepe Nizamiye 4272
Merkez Kampus Nizamiye Kontrol Noktası 2933
Merkez Kampüs lojmanlar bölgesi güvenlik nöbet kulübesi 1410
Merkez Kampüs Nizamiye 1700, 1701
MSSF Kontrol Noktası 1648
Mühendislik Fakültesi Güvenlik (A Blok) 1234, 1808
Mühendislik Fakültesi Güvenlik (B Blok) 1321
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Güvenlik 2285
Öğrenci Konseyi Güvenlik 2764
Özel Bilkent Lisesi Güvenlik 5216
UYDYO Güvenlik 1715
Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Güvenlik 5014, 5013