Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (THM)

Doğu Kampüs R Binası, Oda No: RA 208
Dahili:5025, 5026, 5315 Faks:2905480

Eda Gürel, Dr. Öğr. Üyesi

Bölüm Başkanı Vekili
Dahili: 5026, 5315
Diğer Tel:
E-posta: eda@tourism.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Benice Oğuz Öğretim Görevlisi 5021 benice@bilkent.edu.tr
Chafra Jamel Ben Senior Lecturer 5023 chafra@bilkent.edu.tr
Coşkun Özkaramete Nazende Öğretim Görevlisi 5033 nazende@bilkent.edu.tr
Denizci Elif Öğretim Görevlisi 5017, 5029 elif.denizci@bilkent.edu.tr
Gürel Eda Doktor Öğretim Üyesi 5026 eda@tourism.bilkent.edu.tr
Karamullaoğlu Güneş Öğretim Görevlisi 5008 karamul@tourism.bilkent.edu.tr
Keens Ayşe Doçent Doktor 5043 collins@bilkent.edu.tr
Örer Nuriye Öğretim Görevlisi 5016 orer@tourism.bilkent.edu.tr
Rodoplu Kamer Öğretim Görevlisi 2372, 5035 rodoplu@bilkent.edu.tr
Siyahhan Mustafa Öğretim Görevlisi 5020 siyahhan@tourism.bilkent.edu.tr
Şenol Esin Öğretim Görevlisi 5019 senol@tourism.bilkent.edu.tr
Ünal Ali Öğretim Görevlisi 5022,5029,5229 ali.unal@bilkent.edu.tr
Üstündağ Hacer Öğretim Görevlisi 5028 hcinar@bilkent.edu.tr
 
Akyol Selda İdari Asistan 5025 oselda@bilkent.edu.tr
Durmuş Ali Hizmetli 5024