Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

ULUSAL MANYETİK REZONANS ARAŞTIRMA MERKEZİ (UMRAM)

Merkez Kampüs SC Binası,
Dahili:1154, 3002 Faks:2903001

Ergin Atalar, Prof.

Direktör
Dahili: 3272
Diğer Tel:
E-posta: ergin.atalar@bilkent.edu.tr E-Posta

Hüseyin Boyacı, Doç. Dr.

Yardımcı Direktör
Dahili: 3005
Diğer Tel:
E-posta: hboyaci@bilkent.edu.tr E-Posta

Emine Ülkü Sarıtaş Çukur, Dr. Öğr. Üyesi

Yardımcı Direktör
Dahili: 3011
Diğer Tel:
E-posta: saritas@ee.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Algın Oktay Adjunct Doçent Doktor 3010 oktay.algin@bilkent.edu.tr
Atalar Ergin Direktör 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Bilici Zeynep Gamze Mühendis 3008 gamze.bilici@bilkent.edu.tr
Boyacı Hüseyin Doçent Doktor 3005 hboyaci@bilkent.edu.tr
Bozkurt Mert Mühendis 3008 mert.bozkurt@bilkent.edu.tr
Çukur Tolga Doçent Doktor 3007 cukur@ee.bilkent.edu.tr
Delikanlı Mustafa Can Tekniker 3012 mcandelikanli@gmail.com
Doerschner Katja Doçent Doktor 3004 katja@bilkent.edu.tr
Ercingöz Fatma Aydan İdari Asistan 1154 aydan@ee.bilkent.edu.tr
Kafalıgönül Hacı Hulusi Research Assistant Professor 3016 hulusi@bilkent.edu.tr
Karlı Oğuz Hatice Kader Profesör (Adjunct) 3006 kkarlioguz@gmail.com
Koç Aykut Araştırmacı 8773 aykut.koca@bilkent.edu.tr
Sarıtaş Çukur Emine Ülkü Doktor Öğretim Üyesi 3011 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Ünal Elif İdari Asistan 3002 elif.unal@bilkent.edu.tr
Yaprak Ahmet Fatih Mühendis 3008 fatih.yaprak@bilkent.edu.tr
Yılmaz Uğur Mühendis 3008 ugur.yilmaz@bilkent.edu.tr