Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MALZEME BİLİMİ VE NANOTEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ (UNAM)

Merkez Kampüs UNAM Binası,
Dahili:2513 Faks:2664365

Hilmi Volkan Demir, Prof.

Direktör
Dahili: 1021, 2513
Diğer Tel:
E-posta: volkan@bilkent.edu.tr E-Posta

Talip Serkan Kasırga, Dr. Öğr. Üyesi

Yardımcı Direktör
Dahili: 8026
Diğer Tel:
E-posta: kasirga@unam.bilkent.edu.tr E-Posta

Dönüş Tuncel, Doç. Dr.

Yardımcı Direktör
Dahili: 2420, 3577
Diğer Tel:
E-posta: dtuncel@fen.bilkent.edu.tr E-Posta

Özgür Yıldırım

Yardımcı Direktör
Dahili: 3500
Diğer Tel:
E-posta: ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Adams Michelle Marie Profesör Doktor 3415, 1090, 3093 michelle@bilkent.edu.tr
Aktürk Cangül Mühendis 6561 cangul@unam.bilkent.edu.tr
Akyüz Özgün Proje Mühendisi 1123 oakyuz@bilkent.edu.tr
Arman Karaaslan Esra Mühendis 6561 esra.arman@unam.bilkent.edu.tr
Atalar Abdullah Profesör Doktor 1200, 1201 2664120 aatalar@bilkent.edu.tr
Baytekin Bilge Doktor Öğretim Üyesi 2153 b-baytekin@fen.bilkent.edu.tr
Berberoğlu Duygu Uzman 8970 duygu.berberoglu@unam.bilkent.edu.tr
Biancofiore Luca Doktor Öğretim Üyesi 1697 luca@bilkent.edu.tr
Bozkurt Semih Mühendis 3517 semih@unam.bilkent.edu.tr
Büker Fatih Bina Tek.Sorumlusu & İş Güvenliği Uzmanı 3535, 3576 buker@unam.bilkent.edu.tr
Cevher Murat Alper Doktor Öğretim Üyesi 2503 murat.cevher@bilkent.edu.tr
Çalık Murat İsa Mühendis 3551 calik@unam.bilkent.edu.tr
Çekiç Çağlar Doktor Öğretim Üyesi 2419 2665081 caglar.cekic@bilkent.edu.tr
Çelik Gökçe Takım Lideri, Mühendis 3513 celik@unam.bilkent.edu.tr
Çıracı Salim Profesör Doktor 1216 ciraci@fen.bilkent.edu.tr
Çizmecioğlu Onur Doktor Öğretim Üyesi 2138 onur.cizmecioglu@bilkent.edu.tr
Dağ Ömer Profesör Doktor 3918 dag@fen.bilkent.edu.tr
Değirmenci Uzun Bahar Doktor Öğretim Üyesi 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Demir Hilmi Volkan Direktör, Profesör Doktor 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Dere Murat Laboratuar İşletim Koordinatörü 8045 dere@unam.bilkent.edu.tr
Doğan Mustafa Bilişim Uzmanı 8042 dogan@unam.bilkent.edu.tr
Duman Mete Görsel Tasarım Uzmanı 3512 mete.duman@unam.bilkent.edu.tr
Durgun Engin Doktor Öğretim Üyesi 3578 durgun@unam.bilkent.edu.tr
Eker Funda Satın Alma Uzmanı 8969 funda@unam.bilkent.edu.tr
Elbüken Çağlar Doktor Öğretim Üyesi 3550 elbuken@unam.bilkent.edu.tr
Erbaş Aykut Doktor Öğretim Üyesi 3542 aykut.erbas@unam.bilkent.edu.tr
Erbay Ebru Doktor Öğretim Üyesi 2505, 2396, 2491 eerbay@bilkent.edu.tr
Erdem Emine Yegan Doktor Öğretim Üyesi 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Erdoğan Zeynep Takım Lideri, Mühendis 3546 erdoganz@unam.bilkent.edu.tr
Ersoy Levent Proje Teknisyeni 8046 ersoy@unam.bilkent.edu.tr
Galioğlu Özaltuğ Sezin Post-Doc 3520 sezin@unam.bilkent.edu.tr
Gençoğlu Gizem İdari Asistan 8071 gencoglu@bilkent.edu.tr
Göktuna Serkan İsmail Doktor Öğretim Üyesi 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Güler Mustafa Takım Lideri, Mühendis 3540 guler@unam.bilkent.edu.tr
Gülseren Oğuz Profesör Doktor 1937, 1207 gulseren@fen.bilkent.edu.tr
Gürbay Muhammed Emin Teknisyen 3576 gurbay@unam.bilkent.edu.tr
Güre Ali Osmay Doçent Doktor 2240, 2507 agure@bilkent.edu.tr
Güre Mehmet Murat Takım Lideri, Mühendis 1968 gure@fen.bilkent.edu.tr
Gürsel İhsan Profesör Doktor 2408 igursel@fen.bilkent.edu.tr
Hanay Mehmet Selim Doktor Öğretim Üyesi 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
İlday Fatih Ömer Doçent Doktor 8076 ilday@ee.bilkent.edu.tr
Jahangirov Seymur Research Assistant Professor 8048 seymur@unam.bilkent.edu.tr
Kafadenk Abdullah Teknik Uzman 3551 kafadenk@unam.bilkent.edu.tr
Kahveci Enver Takım Lideri 3504 kahveci@unam.bilkent.edu.tr
Kalaycıoğlu Hamit Araştırmacı 8072 hamitkal@bilkent.edu.tr
Karadaş Ferdi Doktor Öğretim Üyesi 1997 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Karakurt Övünç Mühendis 3523 ovunc@unam.bilkent.edu.tr
Karaman Ergün Teknisyen 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Karatutlu Ali Proje Mühendisi 3501 ali@unam.bilkent.edu.tr
Karpat Yiğit Doçent Doktor 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Kasırga Talip Serkan Doktor Öğretim Üyesi 8026 kasirga@unam.bilkent.edu.tr
Kayacan İlday Serim Doktor Öğretim Üyesi 3538 serim@bilkent.edu.tr
Kazancı Türkan Duygu İdari Asistan 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Kocabaş Coşkun Doçent Doktor 8078 ckocabas@fen.bilkent.edu.tr
Konu Karakayalı Özlen Doçent Doktor 2123 konu@fen.bilkent.edu.tr
Köymen Hayrettin Profesör Doktor 1444, 2457, 2458 koymen@ee.bilkent.edu.tr
Kutkan Seda Uzman 3553 seda@unam.bilkent.edu.tr
Makey Ghaith Post-Doc 8072 g.makey@fen.bilkent.edu.tr
Okur Halil İbrahim Doktor Öğretim Üyesi 2401 halil.okur@bilkent.edu.tr
Ordu Mustafa Araştırmacı 8023 ordu@unam.bilkent.edu.tr
Ortaç Bülend Doktor Öğretim Üyesi 3526 ortac@unam.bilkent.edu.tr
Özbay Ekmel Profesör Doktor 1166, 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Özçelik Tayfun Profesör Doktor 2139, 1820 2664380 tozcelik@bilkent.edu.tr
Özensoy Emrah Doçent Doktor 2121 ozensoy@fen.bilkent.edu.tr
Özer Mustafa Teknisyen 3551 ozer@unam.bilkent.edu.tr
Piri Fikret Teknik Eleman 3551 piri@unam.bilkent.edu.tr
Sarpkaya İbrahim Assistant Professor of Practice 3521 sarpkaya@unam.bilkent.edu.tr
Sinanoğlu Umut Uzman 8974 umut.sinanoglu@unam.bilkent.edu.tr
Sözen Ali Murat Mühendis 8072 ali.sozen@bilkent.edu.tr
Süzer Şefik Profesör Doktor 1476 suzer@fen.bilkent.edu.tr
Şahin Özgür Doktor Öğretim Üyesi 2402 osahin@fen.bilkent.edu.tr
Şeker Urartu Özgür Şafak Doktor Öğretim Üyesi 2903573 3573 urartu@bilkent.edu.tr
Tatar Erdinç Doktor Öğretim Üyesi 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tokel Onur Doktor Öğretim Üyesi 8078 otokel@bilkent.edu.tr
Torun Ayşegül İdari ve Eğitim Programlar Koordinatörü 3580 torun@unam.bilkent.edu.tr
Tuncel Dönüş Doçent Doktor 2420, 3577 dtuncel@fen.bilkent.edu.tr
Türkmen Yunus Emre Doktor Öğretim Üyesi 2451 yeturkmen@bilkent.edu.tr
Ülgüt Burak Doktor Öğretim Üyesi 2403 ulgut@fen.bilkent.edu.tr
Ünal Emre Proje Mühendisi 1123 unale@bilkent.edu.tr
Ündal Olcay Muhasebe ve Finans Uzmanı 2492 undal@unam.bilkent.edu.tr
Volpe Giovanni Vis. Doktor Öğretim Üyesi 8079 giovanni.volpe@fen.bilkent.edu.tr
Yapar Yıldırım Elif Proje Mühendisi 3501 elif@unam.bilkent.edu.tr
Yaşar Seyit Ali Proje Teknisyeni 8046 yasars@unam.bilkent.edu.tr
Yıldırım Özgür Yardımcı Direktör 3500 ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr
Yılmaz Mehmet Assistant Professor of Practice 3559 mehmetyilmaz@unam.bilkent.edu.tr
Yılmazer Semiha Doktor Öğretim Üyesi 2592 semiha@bilkent.edu.tr
Yuluğ Işık Doçent Doktor 2506 yulug@fen.bilkent.edu.tr
Zeybek Songül Uzman Yardımcısı 8971 songul.zeybek@unam.bilkent.edu.tr