Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

YURTLAR MÜDÜRLÜĞÜ (YM)

Merkez Kampüs 64 Binası,
Dahili: 4003, 4005 Tel:2664475 Faks:2664069
Dahili: 4001, 4003
Diğer Tel:
E-posta: tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Acarsoy Mehmet Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4035, 4043 macarsoy@bilkent.edu.tr
Adıgüzel Burcu Yurt Görevlisi 4145 burcu.adiguzel@bilkent.edu.tr
Ağca Didem Yurt Görevlisi 5525, 5526 didem.agca@bilkent.edu.tr
Akbulak Esra Yurt Görevlisi 4110, 4010 esra.akbulak@bilkent.edu.tr
Akçakaya Dilek Yurt Görevlisi 4145 dilek.akcakaya@bilkent.edu.tr
Albay Nilay Yurt Görevlisi 4090, 4168 nilay.albay@bilkent.edu.tr
Alptekin Ümit Orçun Yurt Görevlisi 4007,4003 orcun.alptekin@bilkent.edu.tr
Altun Mehmet Murat Yurt Sorumlusu 5526, 5525 mehmet.altun@bilkent.edu.tr
Aslaner Aylin Yurt Görevlisi 5525, 5526 aylin.aslaner@bilkent.edu.tr
Aydın Murat Yurt Görevlisi 4075, 4195 murat.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın Selda Yurt Görevlisi 5138 selda.sansar@bilkent.edu.tr
Aydoğan Hediye Yurt Görevlisi 4019, 4082
Aydos Salim Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4168, 4114 aydos@bilkent.edu.tr
Baloğlu Murat Yurt Sorumlusu 4122, 4121 baloglu@bilkent.edu.tr
Bıyık Demet Deniz Yurt Görevlisi 5525, 5526 deniz.biyik@bilkent.edu.tr
Çetin Merve Yurt Görevlisi 4110, 4010 merve.cetin@bilkent.edu.tr
Demir İlkay Yurt Görevlisi 4149, 4148 ilkay.demir@bilkent.edu.tr
Demirci Aliimran Yurt Görevlisi 4160, 4176 aliimran.demirci@bilkent.edu.tr
Demirel Sultan Meltem Yurt Görevlisi 5271, 5317 meltem.demirel@bilkent.edu.tr
Doğangüzel Ayşe Yurt Görevlisi 4110,4010 aysed@bilkent.edu.tr
Erbasan Kübra Yurt Görevlisi 5138, 5283 kubra.erbasan@bilkent.edu.tr
Erol Ahmet Yurt Müdürü 3231, 4004 aerol@bilkent.edu.tr
Ertürk Merve Yurt Görevlisi 4145 merve.erturk@bilkent.edu.tr
Gök Zeynep Yurt Görevlisi 4149, 4148 zgok@bilkent.edu.tr
Güneş Turgay Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4075, 4067 turgay.gunes@bilkent.edu.tr
Gürbüz Öztürk Yasemin Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4082, 4004 ygurbuz@bilkent.edu.tr
Gürleyen Yeşim Yurt Görevlisi 4110,4010 yesim.celik@bilkent.edu.tr
Hamamcı Ahmet Tevfik Müdür 4001, 4003 tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr
Hüseyinoğlu Naciye Yurt İdari Sorumlusu 5527, 5528 naciyeh@bilkent.edu.tr
Ilıca Gizem Yurt Görevlisi 3236, 3232 gizem.ilica@bilkent.edu.tr
İçke Faruk Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 5137, 5136 ficke@bilkent.edu.tr
İstanbullu Şenay Yurt Görevlisi 4090, 4168 istanbullu@bilkent.edu.tr
Kahraman Orhan Yurt Görevlisi orhan.kahraman@bilkent.edu.tr
Karataş Serkan Yurt Görevlisi 4149, 4148 serkan.karatas@bilkent.edu.tr
Kavuştuk Merve Yurt Görevlisi 5138, 5283 merve.kavustuk@bilkent.edu.tr
Kaya Ferhat Yurt Sorumlusu 4075, 4195 ferhatk@bilkent.edu.tr
Kılınçarslan Yılmaz Yurt Sorumlusu 4121, 4122 kyilmaz@bilkent.edu.tr
Kış Gizem Yurt Görevlisi 3236, 3232 gizem.karabulut@bilkent.edu.tr
Kıyanç Kezban Yurt Görevlisi 4019, 4082 kezban.kiyanc@bilkent.edu.tr
Kip Ali Yurt Görevlisi 4075, 4195 ali.kip@bilkent.edu.tr
Koçak Özge Yurt Görevlisi 4145 ozgekocak@bilkent.edu.tr
Kurnaz Ayşe Yurt Görevlisi 4122,4121 aysekurnaz@bilkent.edu.tr
Kurtçu Nilay Yurt Görevlisi 4145 nilay.kurtcu@bilkent.edu.tr
Küçük Tacettin Müdür Yardımcısı 7385, 4003 tacettin@bilkent.edu.tr
Malçok Tanju Yurt Müdürü 4147, 4148, 4120 tmalcok@bilkent.edu.tr
Metin Safiye Yurt İdari Amiri 5283, 5138 safiye@bilkent.edu.tr
Oral Hasan Yurt Görevlisi 4168, 4176 oralh@bilkent.edu.tr
Oral Onur Yurt Görevlisi 4168, 4160 onur.oral@bilkent.edu.tr
Önal Elmas Yurt Görevlisi 5271, 5317 elmas.onal@bilkent.edu.tr
Öncü Melek Yurt Sorumlusu 3235, 3236
Özcan Fatma Hilal Yurt Müdürü 5110, 5283 hguven@bilkent.edu.tr
Özdemir Dilek Şule Yurt Görevlisi 4149, 4148 dilek.ozdemir@bilkent.edu.tr
Özer Tuncay Yurt Görevlisi 5137, 5136 tozer@bilkent.edu.tr
Özkan Güler Yurt Görevlisi 4122, 4121 guler@bilkent.edu.tr
Sancak Halil Ofis Şefi 4017, 4003 hsancak@bilkent.edu.tr
Sevimli Metin Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 5528, 5527 sevimli@bilkent.edu.tr
Şahin Nafiye Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4110, 4010 nafiye@bilkent.edu.tr
Teke Şirin Yurt Görevlisi 4015, 4003 sirint@bilkent.edu.tr
Tekyıldız Pembe Yurt İdari Sorumlusu 5271, 5317 pembe@bilkent.edu.tr
Telci Cüneyt Yurt Sorumlusu 5137, 5136 telci@bilkent.edu.tr
Uçar Melek Yurt Görevlisi 4011, 4019 mucar@bilkent.edu.tr
Ünal Hakan Yurt Görevlisi 3236, 3232 hakan.unal@bilkent.edu.tr
Yaş Teoman Cihan Yurt Görevlisi 4160, 4176 teoman@bilkent.edu.tr
Yazar Eylen Fikriye Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 3236, 3232 eylen@bilkent.edu.tr
Yılmaz Aynur Yurt Sorumlusu 5138, 5283 aynury@bilkent.edu.tr
Yılmaz Özgür Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4016, 4003 ozgur.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz Savaş Yurt Görevlisi 5137, 5136 syilmaz@bilkent.edu.tr
Yücel Fatih Yurt Görevlisi 4168, 4176