Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

YAPI İŞLERİ TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (YİTDB)

Merkez Kampüs I Binası, Oda No: A-06
Dahili:1220, 1221 Tel:2664168 Faks:2665138
 

Mevlüt Kahraman

Daire Başkanı
Dahili: 1220, 1221
Diğer Tel: 2664142,2664168
E-posta: mevlut@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Altay Zeliha Teknik Ressam 2802 zelihaa@bilkent.edu.tr
Arıöz Yaşar Marangoz 4184 yasar.arioz@bilkent.edu.tr
Atmaca Cenk İç Mimar 1370 catmaca@bilkent.edu.tr
Ceylan Çetin Doğan Sorumlu 2801 cdceylan@bilkent.edu.tr
Erdoğan Yusuf Teknisyen 1956 yusuf.erdogan@bilkent.edu.tr
Ertan Türkcan İrem İdari Asistan 1220, 1221 2664142,2664168 irem.ertan@bilkent.edu.tr
Güley Ak Aslı İdari Asistan 1220, 1221, 1135 guley@bilkent.edu.tr
Kahraman Mevlüt Daire Başkanı 1220, 1221 2664142,2664168 mevlut@bilkent.edu.tr
Kaya Fehmi Tekniker 4747 fehmi.kaya@bilkent.edu.tr
Özcan Yavuz İnşaat Teknisyeni 4299 yozcan@bilkent.edu.tr
Özçelik Vahdet Koordinatör 2900 2664168 vahdet@bilkent.edu.tr
Özpineci İsmail Türesin Elektrik Mühendisi 1430 turesin@bilkent.edu.tr
Şenkon Attila Mimar 1540 senkon@bilkent.edu.tr
Telefon Operatörleri
Cumik Özer Telefon Operatörü 2573, 1299 cumik@bilkent.edu.tr
Teknisyenler
Aslan Hasan Yılmaz Şoför 1313 yaslan@bilkent.edu.tr
Gençses Orhan Telefon Teknisyeni 1599, 2300 gencses@bilkent.edu.tr
Karadaş Yücel Şoför 1313 karadas@bilkent.edu.tr
Sancak Cihan Teknisyen 8251 cihans@blisankara.org
Sancak Halit Elektrik Teknisyen Şefi 2244 sancak@bilkent.edu.tr
Yaşar Baki Telefon Teknisyeni 2333 ybaki@bilkent.edu.tr
Yukarıdere Mutlu Marangoz 1333 mutlu.yukaridere@bilkent.edu.tr
Sık Aranan Telefon Numaraları
Elektrik teknisyenleri 2244
Isı merkezi 2948, 1956, 1441
Marangoz atölyesi 1333, 4184
Telefon teknisyenleri 1599