Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

A (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Abdullah Atalar Rektör REK 1200, 1201 2664120 aatalar@bilkent.edu.tr
Abdullah Ayaz Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2203 ayaz@bilkent.edu.tr
Abdullah Kafadenk Teknik Uzman UNAM 3551 kafadenk@unam.bilkent.edu.tr
Abdurrahim Şıvgın Teknisyen FA 1838, 1841 asivgin@bilkent.edu.tr
Abdülkadir Korkmaz Hizmetli LİM 1551, 1400 kdirkdr59@gmail.com
Abdürrahim Özer Öğretim Görevlisi HIST 2223 ozera@bilkent.edu.tr
Abidin Devecioğlu Müdür Yardımcısı SSGM 1445 abidindevecioglu@bilkent.edu.tr
Adelya Ateşoğlu BSO Üyesi MUS 2284 adelya@bilkent.edu.tr
Adem Bayrak Hizmetli LİM 1551, 1400 adem_bayrak@bilkent.edu.tr
Adem Erbudak Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4098 adem@bilkent.edu.tr
Adem Topsaç Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 topsac@bilkent.edu.tr
Adil Babacan BSO Üyesi MUS 2284 babaev@bilkent.edu.tr
Adilhoca Aziz BSO Üyesi MUS 2284 adilhoca.aziz@gmail.com
Adnan Akay Rektör Yardımcısı (Provost) PROVOST 1213, 1214,1045 2664338 akay@bilkent.edu.tr
Adnan Atalan Hizmetli MSSF 1620
Adnan Başer Müdür ALM 1226 abaser@bilkent.edu.tr
Agnese Callegari Öğretim Görevlisi PHYS 8082 callegari@fen.bilkent.edu.tr
Ahmet Beyatlı Öğretim Görevlisi HIST 2205 simin@bilkent.edu.tr
Ahmet Deveci Sistem İşletmeni BCC 1341 dahmet@bilkent.edu.tr
Ahmet Durukal Koordinatör TTO 2989 durukal@bilkent.edu.tr
Ahmet Ekici Doçent Doktor MAN 2628 ekici@bilkent.edu.tr
Ahmet Erol Yurt Müdürü YM 3231, 4004 aerol@bilkent.edu.tr
Ahmet Güloğlu Doktor Öğretim Üyesi MATH 2747 guloglua@fen.bilkent.edu.tr
Ahmet Gürata Doktor Öğretim Üyesi COMD gurata@bilkent.edu.tr
Ahmet Köseler Kütüphane Görevlisi KM 1535 koseler@bilkent.edu.tr
Ahmet Köseoğlu Bilgisayar Ağı Altyapı Yöneticisi BCC 8008 ahmetkoseoglu@bilkent.edu.tr
Ahmet Özban Müdür SSGM 1453, 2425 2664492 ahmet.ozban@bilkent.edu.tr
Ahmet Özsalar Doktor Öğretim Üyesi FA 2642, 2021 ozsalar@bilkent.edu.tr
Ahmet Şensoy Doktor Öğretim Üyesi MAN 2048 ahmet.sensoy@bilkent.edu.tr
Ahmet Fatih Yaprak Mühendis UMRAM 3008 fatih.yaprak@bilkent.edu.tr
Ahmet Onur Özgenç Mühendis NANOTAM 3972 onur.ozgenc@bilkent.edu.tr
Ahmet Tevfik Hamamcı Müdür YM 4001, 4003 tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr
Ahsen Küçükdurmaz Müdür PE 1993, 3190 ahsen@bilkent.edu.tr
Ahu Ertan Öğretim Görevlisi FAE 2654 yuceer@bilkent.edu.tr
Aida Just Doçent Doktor POLS 2028 aidap@bilkent.edu.tr
Aikaterini Michou Doktor Öğretim Üyesi ES 2910 aliki.michou@bilkent.edu.tr
Akın Gül Uzman ALM 1315 gakin@bilkent.edu.tr
Akın Yıldız İç Alımlar Birim Amiri ALM 1772 ayildiz@bilkent.edu.tr
Akif Akyüz Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 akif.akyuz@bilkent.edu.tr
Akif Sinan Taşdelen Mühendis BASTA 2457 sinan@ee.bilkent.edu.tr
Alaattin Tabur Daire Başkanı MİDB 8060, 8056, 8057 atabur@bilkentholding.com.tr
Albena Sezer Krumova BSO Üyesi MUS 2284 petrova@bilkent.edu.tr
Aleksey Medvedev BSO Üyesi MUS 2284 alexei3773@gmail.com
Alena Iriskulova Öğretim Görevlisi PREP 5083 alena.iriskulova@bilkent.edu.tr
Alev Çınar Visiting Profesör Doktor POLS 1266 alevc@bilkent.edu.tr
Alexandre Degtiarev Profesör Doktor MATH 2135 degt@fen.bilkent.edu.tr
Alexandre Goncharov Doçent Doktor MATH 1923 goncha@fen.bilkent.edu.tr
Alexandre Klyachko Visiting Profesör Doktor MATH 2115 klyachko@fen.bilkent.edu.tr
Ali Akbal Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1234 ali.akbal@bilkent.edu.tr
Ali Balcı Hizmetli LİM 5092, 5395 ali.balci@bilkent.edu.tr
Ali Börekci Kütüphane Görevlisi KM 1888 alib@bilkent.edu.tr
Ali Bulguroğlu Memur MTM 1236 bulgurog@bilkent.edu.tr
Ali Çankaya Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 acankaya@bilkent.edu.tr
Ali Doğramacı, Prof. Mütevelli Heyet Başkanı MHB 1549 2664596, 2664597, 2664598 dogramaci@bilkent.edu.tr
Ali Durmuş Hizmetli THM 5024
Ali Işık Uzman HİCOS 3270 ali.isik@bilkent.edu.tr
Ali İlhan Güvenlik Görevlisi SSGM 1188, 5588 aliilhan@bilkent.edu.tr
Ali Javili Doktor Öğretim Üyesi ME 2897 ajavili@bilkent.edu.tr
Ali Karatutlu Proje Mühendisi UNAM 3501 ali@unam.bilkent.edu.tr
Ali Kip Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 ali.kip@bilkent.edu.tr
Ali Tiryaki Memur MİDB 8083 ali.tiryaki@bilkent.edu.tr
Ali Ünal Öğretim Görevlisi THM 5022,5029,5229 ali.unal@bilkent.edu.tr
Ali Yılmaz Güvenlik Görevlisi SSGM 3529 ali.yilmaz@bilkent.edu.tr
Ali Haydar Ataş Güvenlik Görevlisi SSGM 2646 alihaydar@bilkent.edu.tr
Ali İhsan Özkabak Güvenlik Görevlisi SSGM 4444 ozkabak@bilkent.edu.tr
Ali Murat Sözen Mühendis UNAM 8072 ali.sozen@bilkent.edu.tr
Ali Osmay Güre Bölüm Başkanı MBG 2240, 2507 agure@bilkent.edu.tr
Ali Özer Yurtsever Şoför DUHM 1224 ali.yurtsever@bilkent.edu.tr
Ali Rıza Öner Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 ali.oner@bilkent.edu.tr
Ali Sinan Sertöz Profesör Doktor MATH 1490 sertoz@bilkent.edu.tr
Ali Süleyman Üstünel Visiting Profesör Doktor MATH 2466 ustunel@fen.bilkent.edu.tr
Ali Ufuk Özcan Şoför SM-M 6930 aliufukozcan@bilkent.edu.tr
Alican Demir Öğretim Görevlisi TRIN 2765 alicand@bilkent.edu.tr
Alice Tzu-Yu Kuo Öğretim Görevlisi PREP 5342 alice.kuo@bilkent.edu.tr
Alipaşa Ayas Müdür EBE 2924 apayas@bilkent.edu.tr
Alireza Rahimi Rashed Post-Doc NANOTAM 1024 alireza.rashed@bilkent.edu.tr
Allison Leigh Johansen Öğretim Görevlisi PREP 5197 allison.johansen@bilkent.edu.tr
Alp Erinç Yeldan Dekan Vekili İİSBF 1510, 1251, 1659 2664137 yeldane@bilkent.edu.tr
Alper Korkmaz Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 alper.korkmaz@bilkent.edu.tr
Alper Küçük Senior Lecturer IAED 2644 akucuk@bilkent.edu.tr
Alper Parlakay Sistem İşletmeni BCC 1341 alper@bilkent.edu.tr
Alper Şen Doçent Doktor IE 1539 alpersen@bilkent.edu.tr
Anargyros Katsampekis Öğretim Görevlisi MATH 2475 katsampekis@bilkent.edu.tr
Andreas Treske Bölüm Başkanı COMD 1749 treske@bilkent.edu.tr
Andrew Daniel Bonar Öğretim Görevlisi FAE 2043 bonar@bilkent.edu.tr
Andrew Jonathan Ploeg Doktor Öğretim Üyesi CCI 1036 aploeg@bilkent.edu.tr
Andrew William Hassell Öğretim Görevlisi FAE 2198 andrew.hassell@bilkent.edu.tr
Anıl Uludağ İdari Asistan ARCH 3463 anil.uludag@bilkent.edu.tr
Ann-Marie Thornton Öğretim Görevlisi HIST 2327 thornton@bilkent.edu.tr
Arezoo Babaei Ajabshir Öğretmen MHAZ 1986 arezoo.babaei@bilkent.edu.tr
Arif Özsoy Kullanıcı Destek Elemanı BCC 3365 aozsoy@bilkent.edu.tr
Arif Barış Özbilen Doktor Öğretim Üyesi HF 2738 bozbilen@bilkent.edu.tr
Arlene Patricia Lahey Öğretim Görevlisi PREP 5198 arlene.lahey@bilkent.edu.tr
Armağan Ateşkan Doktor Öğretim Üyesi ES 3222 ateskan@bilkent.edu.tr
Arnab Basu Visiting Doçent Doktor IE 1210 arnab@bilkent.edu.tr
Artur Rahmatulla BSO Üyesi MUS 2284 artour@bilkent.edu.tr
Arzu Bezgin Öğretim Görevlisi, İtalyanca FRL 1852 bezgin@bilkent.edu.tr
Arzu Soydan Yönetici Asistanı HF 3304 soydan@bilkent.edu.tr
Arzu Sibel İkinci Öğretim Görevlisi BIM 5018 aikinci@bilkent.edu.tr
Aslı Canyaş Bayata Dekan Yardımcısı HF 2347 bayata@bilkent.edu.tr
Aslı Dilek Sorumlu ÖİM 1859 asli.dilek@bilkent.edu.tr
Aslı Güley Ak İdari Asistan YİTDB 1220, 1221, 1135 guley@bilkent.edu.tr
Aslı Koca İdari Asistan IE 1210, 1262 aslikoca@bilkent.edu.tr
Aslı Üstüner Öğretim Görevlisi CS 2617 ustuner@bilkent.edu.tr
Aslı Elif Gürbüz Usluel Doktor Öğretim Üyesi HF 2872 aslielif@bilkent.edu.tr
Aslıhan Şimşek Bina Sorumlusu PREP 5184 aslihan.simsek@bilkent.edu.tr
Aşkın Kırlangıç Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 askin.kirlangic@bilkent.edu.tr
Atakan Göktaş Güvenlik Görevlisi SSGM 1410 atakan.goktas@bilkent.edu.tr
Athanasios Mouratidis Vis. Doktor Öğretim Üyesi PSYC 2760
Atilla Erçelebi Profesör Doktor PHYS 1475 ercelebi@fen.bilkent.edu.tr
Atilla Tekay Güvenlik Görevlisi SSGM 1439 atilla.tekay@bilkent.edu.tr
Atilla Hakan Özdemir Direktör TTO 8084 ahakan.ozdemir@bilkent.edu.tr
Attila Şenkon Mimar YİTDB 1540 senkon@bilkent.edu.tr
Aurelian Gheondea Profesör Doktor MATH 2102 aurelian@fen.bilkent.edu.tr
Ausaf Ahmed Farooqui Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1153
Ayça Alabay Yılmaz Öğretmen MHAZ 2053, 2281 aycalabay@gmail.com
Ayça Güresin Diyetisyen KİM 1656,2058,2358 ayca.guresin@bilkent.edu.tr
Ayça Üner Öğretim Başkanı PREP 1801 alpman@bilkent.edu.tr
Aydan Gençel İdari Asistan MSSF 2282 aydan.gencel@bilkent.edu.tr
Aydan Öktem Müdür KAM 2486 aydan@bilkent.edu.tr
Aydan Pamir Öğretim Görevlisi MATH 2899 aydan@fen.bilkent.edu.tr
Aydın Mecid Orkestra Müdürü MUS 2284, 2287 mecid@bilkent.edu.tr
Aydın Ramazanoğlu Fotoğraf Laboratuvarı Teknisyeni GSTMF 1356 aydinr@bilkent.edu.tr
Ayfer Demircan Müdür LİM 2194 2664388 ayferd@bilkent.edu.tr
Aykut Akgöz Teknisyen İBEF 1673 aaykut@bilkent.edu.tr
Aykut Erbaş Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3542 aykut.erbas@unam.bilkent.edu.tr
Aykut Koç Araştırmacı UMRAM 8773 aykut.koca@bilkent.edu.tr
Ayla Gülyüz Yönetici Sekreter SM-M 6912, 1666 gumusay@bilkent.edu.tr
Aylin Aslaner Yurt Görevlisi YM 5525, 5526 aylin.aslaner@bilkent.edu.tr
Aylin Yertutanol Mühendis NANOTAM 3969 karagoz@bilkent.edu.tr
Aymin Yeşne Savaş Can Uzman PROVOST 2689 2664338 aymin@bilkent.edu.tr
Aynur Dayanık Öğretim Görevlisi CS 3441 adayanik@cs.bilkent.edu.tr
Aynur Şahin Memur SSGM 1700, 1701 aynur.erdogan@bilkent.edu.tr
Aynur Yılmaz Yurt Sorumlusu YM 5138, 5283 aynury@bilkent.edu.tr
Aysenur Deniz Urso Öğretim Görevlisi PREP 5155 aysenur.urso@bilkent.edu.tr
Aysu Berk Bölüm Başkanı Vekili ARCH 3463 aysu.berk@bilkent.edu.tr
Aysu Yavaş İdari Asistan KİM 1305 aysu_yavas@bilkent.edu.tr
Aysun Abacı Pense İdari Asistan GSTMF 1486 abaci@bilkent.edu.tr
Aysun Firikçi İdari Asistan MSSF 2284 oaysun@bilkent.edu.tr
Ayşe Akçam Hendry Öğretim Görevlisi FAE 2756 aakcam@bilkent.edu.tr
Ayşe Biber İdari Asistan FRL 1803, 1865 aksungur@bilkent.edu.tr
Ayşe Candoğan Öğretim Görevlisi, İtalyanca FRL 1852 tayse@bilkent.edu.tr
Ayşe Çelikkol Doktor Öğretim Üyesi ELIT 5915 celikkol@bilkent.edu.tr
Ayşe Doğangüzel Yurt Görevlisi YM 4110,4010 aysed@bilkent.edu.tr
Ayşe Henry Öğretim Görevlisi ARCH 2593 ayse.henry@bilkent.edu.tr
Ayşe Kantav Uzman İLET 5210 kantav@bilkent.edu.tr
Ayşe Keens Doçent Doktor THM 5043 collins@tourism.bilkent.edu.tr
Ayşe Kurnaz Yurt Görevlisi YM 4122,4121 aysekurnaz@bilkent.edu.tr
Ayşe Leblebici Öğretmen AO 2570 ayse.leblebici@bilkent.edu.tr
Ayşe Özmen Özdemir Öğretim Görevlisi PREP 5198 ayseoz@bilkent.edu.tr
Ayşe Öztürk İdari Asistan İBEF 3585 aozturk@bilkent.edu.tr
Ayşe Şahin Yıldız Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 ayyildiz@bilkent.edu.tr
Ayşe Tuğcu Koordinatör KAM 2694 ayset@bilkent.edu.tr
Ayşe Başak Tanyeri Doktor Öğretim Üyesi MAN 1871 basak@bilkent.edu.tr
Ayşe Deniz Gürgen Yüzbir Öğretim Görevlisi PREP 5244 yuzbir@bilkent.edu.tr
Ayşe Funda Gökçe Öğretim Görevlisi PREP 5155 fgokce@bilkent.edu.tr
Ayşe Lale Sirmen Visiting Profesör Doktor HF 2871 sirmen@bilkent.edu.tr
Ayşe Özgür Pehlivan Doktor Öğretim Üyesi ECON 2071 aysepehlivan@bilkent.edu.tr
Ayşe Pınar Çelik Kütüphaneci KM 1127 apari@bilkent.edu.tr
Ayşe Saadet Otman Danışman MHB 1549 otman@bilkent.edu.tr
Ayşe Selin Kocaman Doktor Öğretim Üyesi IE 3386 selin.kocaman@bilkent.edu.tr
Ayşe Sibel Bozkurt İdari Asistan PREP 5163 sbozkurt@bilkent.edu.tr
Ayşe Şirin Okyayuz Doktor Öğretim Üyesi TRIN 1849 yener@bilkent.edu.tr
Ayşegül Torun İdari ve Eğitim Programlar Koordinatörü UNAM 3580 torun@unam.bilkent.edu.tr
Ayşegül Utku Yurdakul Öğretim Görevlisi PREP 5244 aysegul.utku@bilkent.edu.tr
Ayşen Sayan 9. Öğretim Birimi Başkanı PREP 2185 aysen@bilkent.edu.tr
Ayşen Yücel Yönetici Sekreter REK 1200,1201 2664120,2664121 ay1@bilkent.edu.tr
Ayşenur Dal Tokdemir Doktor Öğretim Üyesi COMD 3345 aysenur.dal@bilkent.edu.tr
Ayşin Kayar Memur SM-M 6932,1666 aysin@bilkent.edu.tr
Ayten Elmadağ Hizmetli PREP 5176 ayten.elmadag@bilkent.edu.tr
Ayten Ökmen Demirbaş Birim Amiri ALM 1128 okmen@bilkent.edu.tr
Aytuna Devrim Canbul Yönetici Sekreter SM-M 5057, 5048, 5049 devrim@bilkent.edu.tr
Azer Kerimov Profesör Doktor MATH 1627 kerimov@fen.bilkent.edu.tr
A. Bülent Özgüler Profesör Doktor EE 1259 ozguler@ee.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z