Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

B (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Bade Özaydan İdari Asistan PDGM 1785,1786 badeozaydan@bilkent.edu.tr
Bahar Bayazıt Araştırma Görevlisi HF 1121 bbayazit@bilkent.edu.tr
Bahar Değirmenci Uzun Doktor Öğretim Üyesi MBG 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Bahar Kutay BSO Üyesi MUS 2284 bkutay@bilkent.edu.tr
Bahar Yetiş Profesör Doktor IE 3156 bkara@bilkent.edu.tr
Baki Yaşar Telefon Teknisyeni YİTDB 2333 ybaki@bilkent.edu.tr
Balazs Hetenyi Doktor Öğretim Üyesi PHYS 1972 hetenyi@fen.bilkent.edu.tr
Banu Helvacıoğlu Adjunct Senior Lecturer POLS 1470 helvaci@bilkent.edu.tr
Banu Sultanoğlu Öğretim Görevlisi MAN 3290 sbanu@bilkent.edu.tr
Banu Taykara Uzman Yardımcısı KAM 2624 banut@bilkent.edu.tr
Barbara Gülen Öğretim Görevlisi TRIN 2664 bgulen@bilkent.edu.tr
Barbaros Çetin Doçent Doktor ME 2108 2664004 barbaros.cetin@bilkent.edu.tr
Barış Canatan Mühendis İSYAM 2457 canatan@ee.bilkent.edu.tr
Barış İnce Vis. Doktor Öğretim Üyesi İF 2809 baris.ince@bilkent.edu.tr
Barno Haknazarova Öğretim Görevlisi MUS 2273 barno@bilkent.edu.tr
Başak Akdaş Sorumlu PREP 5456 basak.akdas@bilkent.edu.tr
Başak Baydaş Fakülte Sekreteri MF 1227 2664133 basakbaydas@bilkent.edu.tr
Başak Güdüllüoğlu Mühendis NANOTAM 3988 basak.g@bilkent.edu.tr
Başak İnce Doktor Öğretim Üyesi POLS 1122 basakince@bilkent.edu.tr
Başak Selamet Diyetisyen KİM 1656,2058,2358 basak.kyurek@bilkent.edu.tr
Bayram Arslan Hizmetli LİM 1551, 1400 bayram.arslan@bilkent.edu.tr
Bayram Bütün Araştırmacı NANOTAM 8711 bbtn@bilkent.edu.tr
Beata Zalewska Sladczyk Öğretim Görevlisi FA 1422, 1760 beata@bilkent.edu.tr
Bedia Ece Türk İdari Asistan ÖEM 1337 eceturk@bilkent.edu.tr
Bedia Senem Şen İdari Asistan HF 3300, 3301 senem.sen@bilkent.edu.tr
Bediha Altın Hizmetli İİSBF 2059 bediha@bilkent.edu.tr
Behcet Şensoy Müdür MEM 1230, 1914,1876 behcet@bilkent.edu.tr
Behiye Yasemin Başar Öğrenci Danışmanı UDO 3073 ysmn@bilkent.edu.tr
Belma Ece Özbek Sorumlu ÖİM 3043 ece.ozbek@bilkent.edu.tr
Bengü Yurtseven Öğretim Görevlisi FAE 1108 bengu@bilkent.edu.tr
Beril Çelen Öğretim Görevlisi PREP 1711 dupail@bilkent.edu.tr
Berk Esen Doktor Öğretim Üyesi IR 1312 berk.esen@bilkent.edu.tr
Berkan Şimşek Memur LİM 1918 berkan.s²msek@bilkent.edu.tr
Berkay Baştuğ Memur SSGM 2224 berkay.bastug@bilkent.edu.tr
Berna Örge Koordinatör UM 2944 borge@bilkent.edu.tr
Berrak Başaran İdari Asistan ECON 2498 berrak.basaran@bilkent.edu.tr
Berrak Burçak Doktor Öğretim Üyesi POLS 2254, 1455 berrak@bilkent.edu.tr
Berrin Akakça Meral İdari Asistan PREP 1802 berrin.akakca@bilkent.edu.tr
Berrin Keyik Çelik Akademik Öğrenci Koordinatörü MF 3385 celikb@bilkent.edu.tr
Beste Feride Erhan İdari Asistan KAM 2668 ilkin@bilkent.edu.tr
Betül Esmer Koordinatör İİSBF 2320 betul.esmer@bilkent.edu.tr
Betül Tosun Güvenlik Görevlisi SSGM 2464 betul.tosun@bilkent.edu.tr
Beyhan Akporay Öğretim Görevlisi CTIS 5236 bakporay@bilkent.edu.tr
Beytiye Tunçer Müdür Yardımcısı (İlkokul) MHAZ 1405 beytiye@bilkent.edu.tr
Bilal İnci Öğretim Görevlisi PREP 5188 bilal.inci@bilkent.edu.tr
Bilal Tanatar Profesör Doktor PHYS 1591 tanatar@fen.bilkent.edu.tr
Bilge Baytekin Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2153, 2663 b-baytekin@fen.bilkent.edu.tr
Bilge Çöllüoğlu Yakar 6. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5192 bilgec@bilkent.edu.tr
Bilge Işıl Yazıcı Öğretim Görevlisi PREP 5188 erem@bilkent.edu.tr
Bilgin Tiryakioğlu Visiting Profesör Doktor HF 2869 bilgint@bilkent.edu.tr
Bilin Neyaptı Doçent Doktor ECON 2030 neyapti@bilkent.edu.tr
Billur Barshan Profesör Doktor EE 2161 billur@ee.bilkent.edu.tr
Binali Güldoğan Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 binali@bilkent.edu.tr
Birgül Bulut Yönetici Sekreter PROVOST 1213, 1214 2664338 bbulut@bilkent.edu.tr
Birgül Gülener Öğretim Görevlisi PREP 5342 birgul@bilkent.edu.tr
Birsen Bilgili SAMSUNG Projesi Koordinatörü EE 1172 bilgili@bilkent.edu.tr
Birsen Çınar İdari Asistan EDEB 2711 bcinar@bilkent.edu.tr
Birsu Semra Çeltek Öğretim Görevlisi GRA 1448 birsu@bilkent.edu.tr
Buffy Ann Turner Öğretim Görevlisi CCI 3469 buffy@bilkent.edu.tr
Buket Bıyıklı İdari Asistan İF 1928 buket.biyikli@bilkent.edu.tr
Buket Muşmal Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 buket.musmal@bilkent.edu.tr
Burak Noyan BSO Üyesi MUS 2284 bnoyan@bilkent.edu.tr
Burak Tokcan Uzman İLET 1630 tokcan@bilkent.edu.tr
Burak Ülgüt Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2403 ulgut@fen.bilkent.edu.tr
Burcu Adıgüzel Yurt Görevlisi YM 4145 burcu.adiguzel@bilkent.edu.tr
Burcu Alper Uzman CTIS 5337 Burcu.alper@bilkent.edu.tr
Burcu Arasan Öğretim Görevlisi PREP 5197 burcu.arasan@bilkent.edu.tr
Burcu Baykan Doktor Öğretim Üyesi COMD 1878 burcu.baykan@bilkent.edu.tr
Burcu Bingöl Fakülte Sekreteri HF 3302 burcu_b@bilkent.edu.tr
Burcu Böke Referans Sorumlusu KM 1413 2664247 tburcu@bilkent.edu.tr
Burcu Egel Öğretim Görevlisi IAED 1733 aydinalp@bilkent.edu.tr
Burcu Liman Öğretim Görevlisi CTIS 5074 ozdogru@bilkent.edu.tr
Burcu Öztürk Memur MİDB 8061 burcu.ozturk@bilkent.edu.tr
Burcu Söylemez Uzman Yardımcısı ÖEM 2483 brckilic@bilkent.edu.tr
Burcu Şenyapılı Özcan Doçent Doktor ARCH 1737 burcu@bilkent.edu.tr
Burcu Taşkıran Öğretim Görevlisi TURK 1726 burcuka@bilkent.edu.tr
Burcu Yücel İdari Asistan EF 2950, 1134 burcu.yucel@bilkent.edu.tr
Burcu Ayşen Ürgen Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1807, 3091 burcu.urgen@bilkent.edu.tr
Burçak Altay Doktor Öğretim Üyesi IAED 2651 burcak@bilkent.edu.tr
Burçak Özonuk Müdür AO 1848,4229 2665124 bozonuk@bilkent.edu.tr
Burçak Yakıcı Öğretim Görevlisi TRIN 1485 burcakyakici@bilkent.edu.tr
Burçin Kısacıkoğlu Doktor Öğretim Üyesi ECON 1884 bkisacikoglu@bilkent.edu.tr
Burhan Albayrak Güvenlik Görevlisi SSGM 2488, 2330 albayrak@bilkent.edu.tr
Buse Budak Mühendis NANOTAM 3974 buse.budak@bilkent.edu.tr
Bülend Ortaç Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3526 ortac@unam.bilkent.edu.tr
Bülent Batuman Dekan Yardımcısı GSTMF 1486 batuman@bilkent.edu.tr
Bülent Soydemir Güvenlik Görevlisi SSGM 2646 soydemir@bilkent.edu.tr
Bülent Ünal Doçent Doktor MATH 1719 bulent@fen.bilkent.edu.tr
Bülent Cüneyt Karaçoban Şef SSGM 1576 cbulent@bilkent.edu.tr
Bülent Mehmet Çaplı Professor in Residence COMD 2577 bcapli@bilkent.edu.tr
Byrne Rhys Brewerton Öğretim Görevlisi FAE 2198 byrne.brewerton@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z