Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

C (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Cahide Ekiz Öğretim Görevlisi TRIN 2741 cahide.ekiz@bilkent.edu.tr
Can Alkan Doktor Öğretim Üyesi CS 2912 calkan@cs.bilkent.edu.tr
Can Kanbak Mühendis NANOTAM 3943 can.kanbak@bilkent.edu.tr
Can Kültür Öğretim Görevlisi CTE 8205 kultur@bilkent.edu.tr
Can İzzet Birand Öğretim Görevlisi GRA 1740 canbirand@bilkent.edu.tr
Can Uğur Ayfer Müdür Yardımcısı BCC 1609 cayfer@bilkent.edu.tr
Canan Arkcı Güvenlik Görevlisi SSGM 2330 ccanan@bilkent.edu.tr
Canan Bolatlar Amir MEM 1230, 1231, 1232 bolatlar@bilkent.edu.tr
Canan Suyolcu Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5172 cananka@bilkent.edu.tr
Canan Yelen Soysal Tekniker CHEM 1273 canan.soysal@bilkent.edu.tr
Candace Nicole Blackstock Öğretim Görevlisi PREP 5188 candace.nicole@bilkent.edu.tr
Cangül Aktürk Mühendis UNAM 6561 cangul@unam.bilkent.edu.tr
Carole Ann Thomas Ölçme ve Değerlendirme Başkanı PREP 5168 carole@bilkent.edu.tr
Cavid Cafer BSO Üyesi MUS 2284 cavid@bilkent.edu.tr
Cavit Pakel Doktor Öğretim Üyesi ECON 1406 cavit.pakel@bilkent.edu.tr
Celile Itır Göğüş Doktor Öğretim Üyesi MAN 1809 itirgogus@bilkent.edu.tr
Cem Alibeyoğlu Mühendis NANOTAM 8766 cem.a@bilkent.edu.tr
Cem Güngör BSO Üyesi MUS 2284 cemg@bilkent.edu.tr
Cem Tekin Doktor Öğretim Üyesi EE 2584 cemtekin@ee.bilkent.edu.tr
Cemal Yalabık Profesör Doktor PHYS 1316 yalabik@fen.bilkent.edu.tr
Cengiz Gürer Öğretim Görevlisi GRA 1741 cgurer@bilkent.edu.tr
Cengiz Kantar Güvenlik Görevlisi SSGM 5588, 1188 cengiz.kantar@bilkent.edu.tr
Cengiz Körpe Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 cengiz.korpe@bilkent.edu.tr
Cenk Atmaca İç Mimar YİTDB 1370 catmaca@bilkent.edu.tr
Cenk Cangır Öğretim Görevlisi TRIN 1268 cangir@bilkent.edu.tr
Ceren Aydoğmuş Öğretim Görevlisi MAN 2856 2664609 caydogmus@bilkent.edu.tr
Ceren Kaplan Memur KİM 1656,2058,2358 ceren.kaplan@bilkent.edu.tr
Cevdet Aykanat Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 1625 aykanat@cs.bilkent.edu.tr
Ceyhun Bulutay Profesör Doktor PHYS 2511 bulutay@fen.bilkent.edu.tr
Ceylan Kızılduman Yazıcı Öğretim Görevlisi FAE 1434 ceylank@bilkent.edu.tr
Charles Gates Senior Lecturer HART 2759 gates@bilkent.edu.tr
Chen-Yu Chiu Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2590 chen-yu.chiu@bilkent.edu.tr
Christopher Devlin Brown Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2722
Cihan Sancak Teknisyen YİTDB 8251 cihans@blisankara.org
Cihan Solmaz Mühendis NANOTAM 3993 cihan.solmaz@bilkent.edu.tr
Clare Yalçın Öğretim Görevlisi PREP 5188 cyalcin@bilkent.edu.tr
Colleen Bevin Kennedy-Karpat Doktor Öğretim Üyesi COMD 2549 kenkar@bilkent.edu.tr
Connor Michael Kelleher Öğretim Görevlisi PREP 5197 connor.kelleher@bilkent.edu.tr
Cory Douglas Stockwell Doktor Öğretim Üyesi CCI 3239 corys@bilkent.edu.tr
Costantino Costantini Öğretim Görevlisi CCI 3240 ccosta@bilkent.edu.tr
Coşkun Kocabaş Doçent Doktor PHYS 8078 ckocabas@fen.bilkent.edu.tr
Craig Ireland Lecturer AMER 3115 ireland@bilkent.edu.tr
Cüneyt Özgündoğdu Teknisyen MF 1344 cuneytozgundogdu@bilkent.edu.tr
Cüneyt Sevgi Öğretim Görevlisi CTIS 5069 csevgi@bilkent.edu.tr
Cüneyt Telci Yurt Sorumlusu YM 5137, 5136 telci@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z