Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

E (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ebru Atakurt Öğretim Görevlisi PREP 1713 atakurt@bilkent.edu.tr
Ebru Ateş İdari Asistan CS 1218 aebru@bilkent.edu.tr
Ebru Başak Aköz Destek Programları Koordinatörü TTO 8018 ebru.basak@bilkent.edu.tr
Ebru Erbay Doktor Öğretim Üyesi MBG 2505, 2396, 2491 eerbay@bilkent.edu.tr
Ebru Ercan İdari Asistan MSSF 1387 eebru@bilkent.edu.tr
Ebru Güven Bölüm Başkanı BF 1138 ebruguven@bilkent.edu.tr
Ebru Kaya Müdür KM 1291, 1296 2664472 ebrukaya@bilkent.edu.tr
Ebru Kaya Şahsüvar İdari Asistan THEA 1620, 1961 e.kaya@bilkent.edu.tr
Ebru Laçin Fakülte Sekreteri MSSF 2275 ebrulacin@bilkent.edu.tr
Ebru Şeniz Akgül İdari Asistan HIST 2206 seniz.akgul@bilkent.edu.tr
Ece Akyol BSO Üyesi MUS 2284 eceakyol@bilkent.edu.tr
Ece Engin İdari Asistan IR 1249 ece.engin@bilkent.edu.tr
Ece Göztepe Çelebi Dekan HF 3302, 1038 goztepe@bilkent.edu.tr
Ece Zeynep Doğanay İdari Asistan BÜKPD 2221 zeynep.doganay@bilkent.edu.tr
Ecem İşbilir Öğretim Görevlisi PREP 1711 ecem.geydir@bilkent.edu.tr
Ecem Yıldırım Uzman BTF 8996 ecem.yildirim@bilkent.edu.tr
Eda Gürel Bölüm Başkanı Vekili THM 5026, 5315 eda@tourism.bilkent.edu.tr
Eda Özbek İdari Asistan ÇDKM 2257, 2258 eda.ozbek@bilkent.edu.tr
Efe Tokdemir Doktor Öğretim Üyesi IR 1601 efe.tokdemir@bilkent.edu.tr
Efe Burak Yakar 4. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5189 ebyakar@bilkent.edu.tr
Efkan Güneysu Mühendis NANOTAM 8744 eguneysu@bilkent.edu.tr
Efsun Gökçe Üniversite Sanayi İş Birliği Uzmanı TTO 8921 efsun.gokce@bilkent.edu.tr
Ejder Yılmaz Profesör Doktor HF 1631 ejderyilmaz@bilkent.edu.tr
Ekin Kılıç Ezer Öğretim Görevlisi GRA 1750 ekinklch@bilkent.edu.tr
Ekmel Özbay Müdür NANOTAM 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Ekrem Sezgin Hizmetli LİM 1551,1400 ekrem.sezgin@bilkent.edu.tr
Ekrem Yadigar Telefon Sistem Yöneticisi BCC 8000 yadigar@bilkent.edu.tr
Ela Baycan İdari Asistan ME 1045, 3389 2664004 ela@bilkent.edu.tr
Elena Gnezdilova BSO Üyesi MUS 2284 elenagnezdilova04@gmail.com
Elena Postnova BSO Üyesi MUS 2284 elenapostnova@yahoo.com
Elena Rihsi BSO Üyesi MUS 2284 elenarihsi.61@gmail.com
Elizabeth Grace Richter Öğretim Görevlisi PREP 5161 elizabethrichter@bilkent.edu.tr
Elif Çotuksöken Öğretim Görevlisi FAE 2196 celif@bilkent.edu.tr
Elif Denizci Öğretim Görevlisi THM 5017, 5029 03122905017 elif.denizci@bilkent.edu.tr
Elif İçke Memur BESM 3186 elificke@bilkent.edu.tr
Elif Kantarcıoğlu Müdür PREP 5076 kutevu@bilkent.edu.tr
Elif Kaya Öğretim Görevlisi PREP 5244 elifka@bilkent.edu.tr
Elif Onay BSO Üyesi MUS 2284 elifonay04@gmail.com
Elif Şen Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 1912 elif@bilkent.edu.tr
Elif Tansel Memur MİDB 8059 etansel@bilkent.edu.tr
Elif Türkkan-Erdemir Senior Lecturer IAED 1736 eelif@bilkent.edu.tr
Elif Ünal İdari Asistan UMRAM 3002 elif.unal@bilkent.edu.tr
Elif Yalçın İdari Asistan ELIT 1930 caliskan@bilkent.edu.tr
Elif Yapar Yıldırım Proje Mühendisi UNAM 3501 elif@unam.bilkent.edu.tr
Elif Albina Ünal Mühendis NANOTAM 3975 albina.genel@bilkent.edu.tr
Elif Hande Özer Öğretim Görevlisi FAE 1107 hande.ozer@bilkent.edu.tr
Eliza Gheorghe Doktor Öğretim Üyesi IR 2213 eliza.gheorghe@bilkent.edu.tr
Elsa Bitri Kütüphaneci KM 2438 elsabitri@bilkent.edu.tr
Elvan Arslan Hizmetli LİM 8400 Elvan-arslan-68@hotmail.com
Elvin Evrim Dalkılıç Doktor Öğretim Üyesi HF 3317 elvin@bilkent.edu.tr
Emel Bekişoğlu Öğretim Görevlisi FAE 2756 emelb@bilkent.edu.tr
Emel Işıl Özdora Akşak Doktor Öğretim Üyesi COMD 1061 emel.ozdora@bilkent.edu.tr
Emin Çivi Visiting Profesör Doktor MAN 3120 emin.civi@bilkent.edu.tr
Emin Karagözoğlu Doktor Öğretim Üyesi ECON 1955 karagozoglu@bilkent.edu.tr
Emine Aydın Memur SSGM 1700,1701 emine.aydin@bilkent.edu.tr
Emine Geçgil Öğretim Görevlisi PREP 1713 egecgil@bilkent.edu.tr
Emine Nazlı Müdür Yardımcısı İK 1915 enazli@bilkent.edu.tr
Emine Öncüler Yayalar Lecturer MF 3486 emineonculer@bilkent.edu.tr
Emine Yiğit İdari Asistan CHEM 2089 bilchem@fen.bilkent.edu.tr
Emine Zafer Nizam Öğretim Görevlisi PREP 5197 zafer@bilkent.edu.tr
Emine Bilge Kat Kütüphaneci KM 1298, 2167 bilgekat@bilkent.edu.tr
Emine Ebru Ecer Öğretim Görevlisi PREP 1713 ebruecer@bilkent.edu.tr
Emine Ülkü Sarıtaş Çukur Yardımcı Direktör UMRAM 3011 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Emine Yegan Erdem Doktor Öğretim Üyesi ME 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Emirhan Urfalı Mühendis NANOTAM 8763 eurfali@bilkent.edu.tr
Emirullah Mehmetov Araştırmacı NANOTAM 3981 mamedov@bilkent.edu.tr
Emrah Aysu Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 eaysu@bilkent.edu.tr
Emrah Özensoy Doçent Doktor CHEM 2121 ozensoy@fen.bilkent.edu.tr
Emrah Topcu Hizmetli LİM 5092, 5395 emrah.topcu@bilkent.edu.tr
Emrah Yıldırım Memur KM 1649, 1411 eyildirim@bilkent.edu.tr
Emre Berk Dekan Yardımcısı İF 2413, 1309 eberk@bilkent.edu.tr
Emre Demirhan Sistem İşletmeni BCC 1341 demirhan@bilkent.edu.tr
Emre Müderrisoğlu Uzman İLET 3061 emremuderris@bilkent.edu.tr
Emre Nadar Doktor Öğretim Üyesi IE 3406 emre.nadar@bilkent.edu.tr
Emre Uzun Öğretim Görevlisi IE 3484 emreu@bilkent.edu.tr
Emre Ünal Proje Mühendisi UNAM 1123 unale@bilkent.edu.tr
Emre Coşkun Akman BSO Üyesi MUS 2284 emreviola1992@gmail.com
Emrullah Karaoğlan Müdür Yardımcısı MİDB 8053 karao@bilkent.edu.tr
Ender Göçer Güvenlik Görevlisi SSGM 5070 ender.gocer@bilkent.edu.tr
Engin Durgun Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3578 durgun@unam.bilkent.edu.tr
Engin Göylüsun Güvenlik Görevlisi SSGM 1234, 1199 enging@bilkent.edu.tr
Engin Karacaören Öğretim Görevlisi, İspanyolca FRL 2476 karaca@bilkent.edu.tr
Enver Kahveci Takım Lideri UNAM 3504 kahveci@unam.bilkent.edu.tr
Eray Tüzün Öğretim Görevlisi CS 3426 eraytuzun@cs.bilkent.edu.tr
Ercan Karagöz Mühendis NANOTAM 3976 ercan.karagoz@bilkent.edu.tr
Ercan Korkmaz Hizmetli GSTMF 2639 korkmaz@bilkent.edu.tr
Ercan Özkan Memur LİM 1394 ercanozkan@bilkent.edu.tr
Ercan Sağlam Doktor Öğretim Üyesi FA 2640 esaglam@bilkent.edu.tr
Ercan Turgut Memur BESM 5350, 5312 tercan@bilkent.edu.tr
Ercüment Çiçek Doktor Öğretim Üyesi CS 6941 ercument.cicek@bilkent.edu.tr
Erdal Arıkan Profesör Doktor EE 1347 arikan@ee.bilkent.edu.tr
Erdal Erel Dekan Vekili GSTMF 1597, 1486 erel@bilkent.edu.tr
Erdal Onar Visiting Profesör Doktor HF 2867 eonar@bilkent.edu.tr
Erdal Yoldaş Bahçıvan ÇDKM 7383 2009@hotmail.com
Erdat Çataloğlu Visiting Doçent Doktor ES 1094 erdat.cataloglu@bilkent.edu.tr
Erdinç Sayan Profesör (Adjunct) PHIL 6943 erdinc.sayan@bilkent.edu.tr
Erdinç Tatar Doktor Öğretim Üyesi EE 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Erdoğan Çınar Güvenlik Görevlisi SSGM 5228 cinare@bilkent.edu.tr
Eren Kuştan BSO Üyesi MUS 2284 erenkustan@yahoo.com
Eren Şahin Hizmetli DUHM 1773 eren.sahin@bilkent.edu.tr
Ergin Atalar Direktör UMRAM 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Ergin Gürbüz Memur ÖİM 3209 ergin@bilkent.edu.tr
Ergül Gökhan Çevik Güvenlik Görevlisi SSGM 4444 gokhan.cevik@bilkent.edu.tr
Ergün Çabuk Bahçıvan ÇDKM 3178 ecabuk@bilkent.edu.tr
Ergün Karaman Teknisyen UNAM 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Ergün Şahin Bina Sorumlusu MSSF 2277 ergun.sahin@bilkent.edu.tr
Ergün Yalçın Profesör Doktor MATH 2106 yalcine@fen.bilkent.edu.tr
Erhan Dağ Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2027 derhan@bilkent.edu.tr
Erhan Tunalı Öğretim Görevlisi GRA 1746 erhan.tunali@bilkent.edu.tr
Eric Deibel Lecturer MF 6949 deibel@bilkent.edu.tr
Erin Maloney Öğretim Görevlisi TRIN 2067 maloney@bilkent.edu.tr
Erkan Çeltikci Hizmetli MHB 1284 erkan.celtikci@bilkent.edu.tr
Erkan Orhan Memur LİM 1551, 1400 erkan.orhan@bilkent.edu.tr
Erkan Uçar Bölüm Başkanı CTIS 5058, 5035 2665907 eucar@bilkent.edu.tr
Erkin Tarhan Koordinatör UDO 1065 terkin@bilkent.edu.tr
Erkut Emre Nezir Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 erkut.nezir@bilkent.edu.tr
Erol Kalender Müdür Yardımcısı MİDB 8055 kalender@bilkent.edu.tr
Erol Örki Sistem İşletmeni BCC 1341 erolorki@bilkent.edu.tr
Erol Tanrıbuyurdu Müdür Yardımcısı (Lise) MHAZ 1373 eroltanribuyurdu@gmail.com
Erol Tunçdöken Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 eroltunc@bilkent.edu.tr
Ersan Arslan Bahçıvan ÇDKM 3178 ersanbilkent@hotmail.com
Ersel Aydınlı Profesör Doktor IR 3422 ersel@bilkent.edu.tr
Ersin Soylu Öğretim Görevlisi FAE 1434 esoylu@bilkent.edu.tr
Ersun Türköz Müdür İK 3927 2664131 ersun.turkoz@bilkent.edu.tr
Ertan Çolak Güvenlik Görevlisi SSGM 2646 colake@bilkent.edu.tr
Eser Sahillioğlu Web Uygulama Programcısı BCC 1217 eser@bilkent.edu.tr
Eser Sunar Fakülte Sekreteri İİSBF 1509 2664137 sunar@bilkent.edu.tr
Esin Şenol Öğretim Görevlisi THM 5019 senol@tourism.bilkent.edu.tr
Esma Babayiğit Kütüphaneci KM 1996 esma.babayigit@bilkent.edu.tr
Esma Güran Öğretim Görevlisi PREP 5198 esmag@bilkent.edu.tr
Esma Burçin Dengiz Olin Lecturer IAED 2788 esma.burcin@bilkent.edu.tr
Esra Arman Karaaslan Mühendis UNAM 6561 esra.arman@unam.bilkent.edu.tr
Esra Ayhan Çakır Fikri Haklar Uzmanı TTO 8097 esracakir@bilkent.edu.tr
Esra Balkan Uzman İK 3924 esrabalkan@bilkent.edu.tr
Esra Çuhadar Doçent Doktor POLS 1091 esracg@bilkent.edu.tr
Esra Kipdemir Memur MİDB 8064 kipdemir@bilkent.edu.tr
Esra Korad Koordinatör ÖEM 2485 ekorad@bilkent.edu.tr
Esra Tünay Öğretim Görevlisi PREP 5198 etunay@bilkent.edu.tr
Etienne Eugene Chris Charriere Doktor Öğretim Üyesi EDEB 2979 etiennecharriere@bilkent.edu.tr
Evgeni Radushev Vis. Doktor Öğretim Üyesi HIST 2387 radushev@bilkent.edu.tr
Evren Öztekin Mühendis NANOTAM 3944 eoztekin@bilkent.edu.tr
Evren Seyrik Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2595 evren.seyrik@bilkent.edu.tr
Evrim Ergin Balcı Kütüphaneci KM 2686 eergin@bilkent.edu.tr
Eyüp Alp Ermiş Web Uygulama Programcısı BCC 2555 alp@bilkent.edu.tr
Eyüp Canberk Ünal Mühendis NANOTAM 3951 canberk.unal@bilkent.edu.tr
Ezgi Altıntaş Yıldırım Üniversite Sanayi İş Birliği Uzmanı TTO 8994 ezgi.altintas@bilkent.edu.tr
Ezgi Sakman Öğretim Görevlisi PSYC 2193 ezgi.sakman@bilkent.edu.tr
Ezgi Tandoğan Onat BSO Üyesi MUS 2284 ezgitandogan@gmail.com
Ezgi Torun Uslu Uzman Yardımcısı ALM 3329 ezgi.torun@bilkent.edu.tr
Ezgi Tufan Güvenlik Görevlisi SSGM 5080 ezgi.tufan@bilkent.edu.tr
Ezhan Karaşan Dekan MF 1208 2664133 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
E. Lale Demirtürk Profesör Doktor AMER 1723 dturk@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z