Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

F (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Fahri Çelik Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 fahricelik@bilkent.edu.tr
Fahri Kıvrak Güvenlik Görevlisi SSGM 2488, 2330 kivrak@bilkent.edu.tr
Fahri Mercan Güvenlik Görevlisi SSGM 1439 fahri.mercan@bilkent.edu.tr
Faruk İçke Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 5137, 5136 ficke@bilkent.edu.tr
Faruk Uyar Mühendis NANOTAM 3947 faruk.uyar@bilkent.edu.tr
Fatih Altınkaynak Kütüphane Görevlisi KM 1411 fatih@bilkent.edu.tr
Fatih Bayazıt Amir SSGM 1576 bayazitf@bilkent.edu.tr
Fatih Büker Bina Tek.Sorumlusu & İş Güvenliği Uzmanı UNAM 3535, 3576 buker@unam.bilkent.edu.tr
Fatih Nalbant Memur DUHM 1228 nalbant@bilkent.edu.tr
Fatih Ulus Hizmetli LİM 1551,1400 fulus@bilkent.edu.tr
Fatih Yalova Şoför DUHM 1224 fatih.yalova@bilkent.edu.tr
Fatih Yücel Yurt Görevlisi YM 4168, 4176
Fatih Ömer İlday Doçent Doktor EE 8076, 2479 ilday@ee.bilkent.edu.tr
Fatma Akbayır Sorumlu MEM 1231, 1232 fakbayir@bilkent.edu.tr
Fatma Aydın Mühendis NANOTAM 3953 fatma.aydin@bilkent.edu.tr
Fatma Çelik Güvenlik Görevlisi SSGM 2464 fatmacelik@bilkent.edu.tr
Fatma Taşkın Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı MHB 1314, 3900 taskin@bilkent.edu.tr
Fatma Aydan Ercingöz İdari Asistan UMRAM 1154 aydan@ee.bilkent.edu.tr
Fatma Betül Özen Kütüphane Görevlisi KM 1647 ozen@bilkent.edu.tr
Fatma Efser Civelekoğlu Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5172 efserc@bilkent.edu.tr
Fatma Gökçen Çolak Öğretim Görevlisi PREP 5161 fgokcen@bilkent.edu.tr
Fatma Gül Mollahasanoğlu İdari Asistan PHYS 1207 gul.akca@fen.bilkent.edu.tr
Fatma Gül Yıldırım Öğretim Görevlisi PREP 5161 fatmag@bilkent.edu.tr
Fatma Hilal Özcan Yurt Müdürü YM 5110, 5283 hguven@bilkent.edu.tr
Fatma Jale Gürzumar Öğretim Görevlisi POLS 1671 gjale@bilkent.edu.tr
Fatma Yasemin Aşık Mühendis NANOTAM 3968 ykanli@bilkent.edu.tr
Fazlı Can Visiting Profesör Doktor CS 2613 canf@cs.bilkent.edu.tr
Fehmi Kaya Tekniker YİTDB 4747 fehmi.kaya@bilkent.edu.tr
Fehmi Tanrısever Doçent Doktor MAN 1860 tanrisever@bilkent.edu.tr
Ferdi Çelik Uygulama Programcısı BCC 2023 ferdi@bilkent.edu.tr
Ferdi Karadaş Doktor Öğretim Üyesi CHEM 1997 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Ferhat Bulut Sistem İşletmeni BCC 1341 bulut@bilkent.edu.tr
Ferhat Kaya Yurt Sorumlusu YM 4075, 4195 ferhatk@bilkent.edu.tr
Ferman Özavinç Kütüphaneci KM 1281 ferman.ozavinc@bilkent.edu.tr
Feruza Abdullaeva BSO Üyesi MUS 2284 feruza@bilkent.edu.tr
Fevzi Hurmacı Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 fevzi@bilkent.edu.tr
Fevziye Türkan Özekicioğlu İdari Asistan AMER 1931, 1646 turkan@bilkent.edu.tr
Feyza Çetin Kütüphaneci KM 3242 2664341 feyza@bilkent.edu.tr
Fırat Bingöl Fitness Antrenörü BESM 3310 firatbi@bilkent.edu.tr
Fidan Bahar Raşa Altaş Öğretim Görevlisi PREP 5161 fidan.rasa@bilkent.edu.tr
Figen Özsoy Görgülü Öğretim Görevlisi PREP 1711 fozsoy@bilkent.edu.tr
Fikret Piri Teknik Eleman UNAM 3551 piri@unam.bilkent.edu.tr
Fikri Oğuz Mühendis NANOTAM 3967 fikri.oguz@bilkent.edu.tr
Fikriye Yazar Eylen Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 3236, 3232 eylen@bilkent.edu.tr
Filiz Bayrak Müdür Yardımcısı (Ortaokul) MHAZ 2675, 1952 bayrak@bilkent.edu.tr
Filiz Güleryüz İdari Asistan KAM 2236 gfiliz@bilkent.edu.tr
Firdevs Ulus Doktor Öğretim Üyesi IE 2859 firdevs@bilkent.edu.tr
Fitnat Banu Pakel Doktor Öğretim Üyesi ECON 2228 banup@bilkent.edu.tr
Fulten Larlar Öğretim Görevlisi COMD 2600 fultenlarlar@bilkent.edu.tr
Fulya Akmut Koordinatör İF 2353 akmut@bilkent.edu.tr
Fulya Gürer Bölüm Başkanı Vekili GRA 1629, 1423, 1763 fince@bilkent.edu.tr
Funda Eker Satın Alma Uzmanı UNAM 8969 funda@unam.bilkent.edu.tr
Funda Kamanlı Öğretim Görevlisi PREP 5188 fyuksel@bilkent.edu.tr
Funda Şenova Tunalı Lecturer COMD 1050 sfunda@bilkent.edu.tr
Füsun Balcı Okul Sekreteri UTİYO 5035 fbalci@bilkent.edu.tr
Füsun Elvan Kanbur İdari Asistan MBG 2393 elvan@fen.bilkent.edu.tr
Füsun Taşkesen Öğretim Görevlisi PREP 5198 fusunak@bilkent.edu.tr
Füsun Yürüten Öğretim Görevlisi CTIS 5322 fusun@bilkent.edu.tr
Füsun Tevhide Yurdakul Kütüphaneci KM 1412, 2966 tutuncu@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z