Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

G (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Galip Güntay Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 galip.guntay@bilkent.edu.tr
Gamze Doyran Memur MEM 1232 gamze.doyran@bilkent.edu.tr
Gamze Güner Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5173 albakir@bilkent.edu.tr
Gamze Kırtıl Öğretim Görevlisi MUS 2273 gamzek@bilkent.edu.tr
Gamze Seğmenoğlu Mühendis NANOTAM 3050 gamzes@bilkent.edu.tr
Gamze Tuğut Güvenlik Görevlisi SSGM 8998 gamze.tugut@bilkent.edu.tr
Gazi Yücel Şoför MEM 8024 gazi.yucel@bilkent.edu.tr
Ghaith Makey Post-Doc UNAM 8072 g.makey@fen.bilkent.edu.tr
Giorgio Gasco Vis. Doktor Öğretim Üyesi ARCH 1593 giorgio.gasco@bilkent.edu.tr
Giovanni Volpe Vis. Doktor Öğretim Üyesi PHYS 8079 giovanni.volpe@fen.bilkent.edu.tr
Giuseppe Resta Vis. Doktor Öğretim Üyesi IAED 2578 giuseppe.resta@bilkent.edu.tr
Gizem Alper Araştırma Görevlisi HF 1121 gizema@bilkent.edu.tr
Gizem Gençoğlu İdari Asistan UNAM 8071 gencoglu@bilkent.edu.tr
Gizem Ilıca Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 gizem.ilica@bilkent.edu.tr
Gizem Karabulut Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 gizem.karabulut@bilkent.edu.tr
Gizem Ramanlı İdari Asistan MATH 1586 gizem@fen.bilkent.edu.tr
Glenn Terry Kukkola Öğretim Görevlisi ARCH 1869 glenn.kukkola@bilkent.edu.tr
Gökalp Süzen Şef SSGM 1439, 3205 gokalp.suzen@bilkent.edu.tr
Gökçe Çelik Takım Lideri, Mühendis UNAM 3513 celik@unam.bilkent.edu.tr
Gökçen Işık Öğretim Görevlisi PREP 5161 igokcen@bilkent.edu.tr
Gökhan Aktay Güvenlik Görevlisi SSGM 1439 gokhan.aktay@bilkent.edu.tr
Gökhan Güney Güvenlik Görevlisi SSGM 5080 gokhan.guney@bilkent.edu.tr
Gökhan Meşe Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 gokhan.mese@bilkent.edu.tr
Gökhan Yıldırım Post-Doc MATH 1814 gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr
Göksenin Töngemen Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 tongemen@bilkent.edu.tr
Gökşen Çetin Öğretim Görevlisi PREP 5155 gokcay@bilkent.edu.tr
Görkem Aydın Öğretim Görevlisi PREP 1713 gorkem.aydin@bilkent.edu.tr
Görkem Uğuroğlu İdari Asistan MF 2354 gerinc@bilkent.edu.tr
Gözde Torun Kütüphaneci KM 2438 gozde.torun@bilkent.edu.tr
Güçlü Özkök Öğretim Görevlisi TRIN 2778 ozkok@bilkent.edu.tr
Gül Ekren Ataç Sorumlu ÖİM 3213 gulekren@bilkent.edu.tr
Gül Kurtuluş Lecturer ELIT 1642 kurtulus@bilkent.edu.tr
Gül Gökçe Çağatay Avukat HM 1443 gul.cagatay@bilkent.edu.tr
Gülay Başkaya Kütüphane Görevlisi KM 1298 gtoprak@bilkent.edu.tr
Gülcan Ateş Öğretim Görevlisi PREP 5188 agulcan@bilkent.edu.tr
Güler Özkan Yurt Görevlisi YM 4122, 4121 guler@bilkent.edu.tr
Güler Şahin-Güneri İdari Asistan PREP 5079 guneri@bilkent.edu.tr
Gülerman Claasz Coockson Öğretmen MHAZ 2295 gulermancc@gmail.com
Güleyse Kansu Öğretim Görevlisi PREP 5198 guleyse@bilkent.edu.tr
Güliz Akay Uzman İK 1239 guliza@bilkent.edu.tr
Güliz Erdal ERC-758769 ME 2911 guliz.erdal@bilkent.edu.tr
Güliz Esen Bölüm Başkanı Vekili BIM 5025, 5303 gesen@bilkent.edu.tr
Güliz Ger Profesör Doktor MAN 1253 ger@bilkent.edu.tr
Gülnara Tanrıkulu Öğretim Görevlisi, Rusça FRL 3379 gulnara@bilkent.edu.tr
Gülnur Oğuz Öğretim Birimi Başkanı, FAE (UYDYO/İİSBF) FAE 1109 goguz@bilkent.edu.tr
Güloya Altay BSO Üyesi MUS 2284 guloya17@yahoo.com
Gülseren Çetinkök Kütüphane Görevlisi KM 1303 gturhan@bilkent.edu.tr
Gülşah Günel Memur SSGM 1700, 1701 gulsah.gunel@bilkent.edu.tr
Gülşah Polatoğlu Memur SSGM 1567 pgulsah@bilkent.edu.tr
Gülten Özkan Hizmetli DUHM 1206
Gülüm Özçelik Doktor Öğretim Üyesi HF 2868 gulum@bilkent.edu.tr
Güneş Akder Karaağaç İdari Hizmetler Sorumlusu KM 1291, 1418 2664472 akder@bilkent.edu.tr
Güneş Karamullaoğlu Öğretim Görevlisi THM 5008 karamul@tourism.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z